John Podesta, de verwachte manager van Hillary Clintons presidentscampagne, wil dat alle Amerikaanse onderzoeken naar UFO’s worden gepubliceerd. De oud-stafchef van president Bill Clinton tweette op zijn laatste werkdag als adviseur van Obama: “Mijn grootste mislukking van 2014: Wederom niet gelukt om de UFO-onderzoeken te openbaren.”
Als Hillary Clinton in januari 2017 in het Witte Huis mocht belanden, krijgt Podesta opnieuw een kans om de waarheid over UFO’s naar buiten te brengen. De hoogleraar van de Georgetown-universiteit schreef in 2010: “De tijd is nu écht aangebroken dat de regering, wetenschappers en luchtvaartexperts samenwerken om de vragen over UFO’s te ontrafelen.”
Nieuwsgierige scepticus
Er wordt al jaren geroepen dat de Verenigde Staten in vergelijking met landen als Canada, Groot-Brittannië en Australië veel te weinig materiaal naar buiten hebben gebracht. Podesta was adviseur van de president, maar dat betekende nog niet dat hij onbeperkt toegang had tot alle archieven.
Als het gaat om aliens noemt Podesta zich het liefst een nieuwsgierige scepticus. Al in 2002 zei hij dat alle onderzoeken van het Pentagon en de luchtmacht naar UFO’s moeten worden vrijgegeven.
Openheid van zaken
“De tijd is aangebroken om de waarheid te achterhalen,” zei hij tijdens een persconferentie van de actiegroep Coalition for Freedom of Information. “We moeten dit doen omdat het Amerikaanse volk kan omgaan met de waarheid. Het is tijd dat de regering wetenschappers gegevens verschaft zodat dit fenomeen verklaard kan worden.”
Het is onduidelijk wat Podesta onder Clinton en Obama precies heeft gedaan om de waarheid over aliens te achterhalen. Ook is onduidelijk hoe de presidenten reageerden op Podesta’s interesse in UFO’s. Na alle berichten over UFO-waarnemingen vindt hij dat de tijd is gekomen dat het Witte Huis openheid van zaken geeft.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Amerikaanse overheid heeft ‘fysiek UFO-bewijs’ in handen. Tv-presentator doet opzienbarende uitspraken
VIDEO: Dit 11-jarige meisje redt de bijen met haar zelfgemaakte limonade
Nooit eerder geloofden zoveel mensen in het Westen in complottheorieën. Dit is de reden
Robert De Niro en Robert F. Kennedy junior bieden 100.000 dollar voor bewijs dat vaccins veilig zijn
Ophef om uitspraken Nijmeegse hoogleraar over vaccinatie: ‘Dit wordt sterker met elke injectie’
Kort geding tegen ‘het laatste monster’, de coronapas: ‘Het systeem rammelt aan alle kanten’
Overheid past website stilletjes aan: mag een werkgever wel/niet vragen of een werknemer geprikt is?
Journalist tijdens persconferentie tegen Amerikaanse minister Kerry: “U heeft ISIS gecreëerd!”
Reiner Füllmich te gast bij lancering ‘Neurenberg 2.0’ in Polen