Een Vietnamveteraan beweert dat er in de Vietnamoorlog verschillende confrontaties zijn geweest tussen buitenaardse ruimteschepen en het Amerikaanse leger.
George Filer was in de jaren zestig en zeventig werkzaam als inlichtingenofficier voor de Amerikaanse luchtmacht. Hij moest onder meer UFO-waarnemingen bijhouden. Eerder deelden al een aantal andere oud-militairen en ex-werknemers van NASA hun verhaal over UFO’s en aliens.
Filer claimt dat hij in Vietnam iedere dag verslag uitbracht aan generaal George S. Brown, destijds de voorzitter van de stafchefs van het Amerikaanse leger. Hij kreeg geregeld informatie binnen over waarnemingen van buitenaardse schepen en het contact tussen deze schepen en Amerikaanse troepen en vliegtuigen.
Tot veel meer in staat
“Het leger was geïnteresseerd in UFO’s omdat ze tot veel meer in staat waren dan onze toestellen. Men wilde graag weten welke technologie ze gebruikten en waar die technologie precies vandaan kwam,” zei hij. “Soms verschenen er ongeïdentificeerde schepen boven de gedemilitariseerde zone.”
“Een vliegtuig vloog bijvoorbeeld met een snelheid van 50 knopen door de lucht toen er plotseling een UFO langszij kwam, wat kunstjes deed rond het vliegtuig en vervolgens wegvloog met drie keer de topsnelheid van één van de snelste toestellen van de luchtmacht,” zei Filer. “We hebben dus duidelijk te maken met een technologie die veel geavanceerder is dan wat wij hebben.”
Een Amerikaanse patrouilleboot liet daarnaast weten te worden gevolgd door ‘twee lichtgevende cirkelvormige’ UFO’s, terwijl de boot zich een weg probeerde te banen door de gedemilitariseerde zone tussen Noord- en Zuid-Vietnam.
Tot de dag van vandaag
Filer zei dat UFO-meldingen in oorlogsgebied tot de dag vandaag worden gedaan. Hij kreeg bijvoorbeeld een aantal waarnemingen van UFO’s binnen van veteranen die hadden gevochten in Afghanistan.
De veteraan, die de site nationalufocenter.com beheert, zag in 1962 in de buurt van Stonehenge een ongeïdentificeerd object toen hij de copiloot was van een tanker. London Control vroeg of zijn bemanning het object boven Stonehenge kon onderscheppen. Filer omschreef het als ‘een cilindervormig object, als een cruiseschip, omgeven door lichten’. Het steeg in rap tempo en verdween vervolgens.
[Express]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Hoe George Soros de democratisch gekozen regering in Oekraïne afzette (de media vertellen je dit niet)
Rusland legt Amerikaanse biolabs in Oekraïne stil en nu verplaatst het Pentagon ze stilletjes naar deze landen
Britse overheid probeerde UFO te vangen om superwapens te bouwen. Dit geheime dossier komt nu naar buiten
Het is zover: legerveteranen en wetenschappers gaan UFO’s opsporen voor de kust van Californië. Dit is het doel
Boosheid en verontwaardiging over Brusselse begrotingsplannen: ‘Dit is compleet gestoord’
Van kindermisbruik verdachte Jeffrey Epstein, de miljardair met sekspaleis en invloedrijke vrienden, dood gevonden. Dit weten we tot nu toe
Joegoslavië: een Europees succesverhaal, geruïneerd door de NAVO
Data-analist laat zich niet intimideren door EMA en zet publicatie over bijwerkingen online
Urk: beste jongetje van de coronaklas. Ook Urk: laagste vaccinatiegraad van heel Nederland