Tot voor kort was de Amerikaanse actrice Shirley MacLaine nog nooit op de Canarische Eilanden geweest. Toen ze er voor opnames voor de film Wild Oats naartoe ging, voelde het als thuiskomen.
MacLaine, die uitgebreid heeft geschreven en gesproken over haar herinneringen aan vorige levens, zei dat de vliegmaatschappij waarmee ze vloog claimde dat ‘het de enige vlucht was naar het verloren continent Atlantis’.
Niet verbaasd
MacLaine gelooft dat ze in een vorig leven op het legendarische eiland heeft geleefd. “Ik heb een uitzonderlijk goed langetermijngeheugen,” zei ze. “Ik kan teruggaan naar andere levens.”
Toen ze op de Canarische Eilanden vreemde ervaringen had, was ze dan ook niet verbaasd. MacLaine wil nu een boek gaan schrijven over haar ervaringen, meldt het Amerikaanse tv-programma Today.
Gouden man
Toen ze in de bergen aan het wandelen was stond ze naar eigen zeggen oog in oog met een 2,5 meter lange gouden man. Ook braken glazen onverwachts.
Het herleven van vorige levens is volgens haar net alsof je in gedachten naar een film kijkt. Er zitten ook minder leuke kanten aan, legde MacLaine uit. Bijvoorbeeld als je in een vorig leven iemand hebt gedood.
[Today]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





9 vragen over de moord op Pim Fortuyn die de overheid, politiek en media liever niet horen
Evolueren we naar een hoog ontwikkelde beschaving die het leven beschermt?
Tot ziens komeet Elenin
Raytheon-klokkenluider doet bizarre onthullingen over gerichte energiewapens op Antarctica
UFO-expert Max Spiers sms’te moeder vlak voor dood: “Als er iets met me gebeurt, ga dan op onderzoek uit”
‘Agent-provocateurs’ laten demonstratie Malieveld ontsporen: traangas, Romeo’s en mensen die ‘door de lucht vlogen’
Hoe te beginnen met investeren in crypto’s?
Groene buitenaardsen ‘met crèmekleurige buik’ gemeld in Engeland
Homeopathie eindelijk erkend