Volgens alien-jagers is er leven op Venus. In een 20 minuten durend filmpje op YouTube analyseert mundodesconocido foto’s die door NASA-sonde Magellan van de planeet zijn gemaakt. Dat meldt FoxNews.
Van een aantal objecten die hij ontdekte, heeft hij een 3D-model gemaakt. Onder de video schrijft mundodesconocido dat de afbeeldingen ‘enorme steden en kunstmatige structuren tonen die lijken te zijn gebouwd door een buitenaards ras dat de tweede planeet in ons zonnestelsel heeft bewoond of gekoloniseerd’.
Magellan werd op 4 mei 1989 gelanceerd en kwam op 10 augustus 1990 aan bij Venus. De ruimtesonde bracht het planeetoppervlak nauwkeurig in kaart met behulp van radar. Het was de opvolger van de Pioneer Venus.
Hoewel Venus ook wel de ‘tweelingzuster’ of ‘zusterplaneet’ van de aarde wordt genoemd, komt er volgens de NASA in tegenstelling tot de aarde geen platentektoniek voor op de planeet. Magellan onthulde ook dat tenminste 85 procent van het oppervlak van Venus is bedekt met vulkanen. De gemiddelde temperatuur is er zo’n 480 graden Celcius.
Op 13 oktober 1994 verbrandde Magellan in de Venusiaanse dampkring.
[FoxNews]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





DNA-fragment van poepbacterie aangetroffen in Pfizer-batch: ‘De gevolgen? Ik heb werkelijk geen idee’
Poetin noemt westerse leiders ‘vampieren’: ‘Ze zijn eraan gewend hun buik te vullen met mensenvlees’
Gideon van Meijeren fel: ‘De ware vijand van de natuur is de gevestigde orde zélf en zit in Den Haag’
Wob-onthullingen: Niet de Nederlandse overheid, maar het World Economic Forum is de baas
Berichten uit de Epstein-files: in het nauw gedreven Trump zou Iran kunnen bombarderen
Noch de Mayakalender, noch de wereld eindigt in december 2012
Dit zijn de knotsgekke plannen die het WEF zojuist heeft bedacht
Israël en Amerika zijn grootste terreurgroeperingen die de wereld ooit gekend heeft. Hoogleraar haalt hard uit
Deze school in Leeuwarden laat GGD niet toe om voorlichting te geven over vaccinatie: ‘Geweldig!’