Wat zou jij ervan vinden als je vaccins zouden worden gemaakt door een Saoedisch bedrijf dat jihadisten steunt? In Denemarken gebeurt dat al.
De Deense overheid verkocht haar productielocatie voor vaccins onlangs aan een conglomeraat dat in handen is van de Aljomaih Group, een Saoedische dynastie die wordt geleid door sjeik Abdulaziz Hamad Aljomaih.
Deze sjeik is ook voorzitter en grootaandeelhouder van de Arcapita Bank in Bahrein.
Overnemen
In de shariaraad van de bank zit onder meer Taqi Usmani, die onder meer heeft geschreven dat ‘agressieve jihad zelfs vandaag de dag wettig is’.
Toen Deense kranten in 2008 Mohammedcartoons publiceerden, riep Usmani op Denemarken te boycotten.
In de shariaraad van de bank zat ook Yussuf al-Qaradawi, die al in 1995 tijdens een bijeenkomst in de Amerikaanse staat Ohio zei: “Wij zullen Europa overnemen, wij zullen Amerika overnemen!”
Financiële steun
Volgens Qaradawi moet de shariawetgeving in een nieuw land binnen een periode van vijf jaar worden ingevoerd.
Deze wetgeving omvat een einde aan vrijheid van meningsuiting, vrouwenonderdrukking, Jodenvervolging (volgens Qarawi moeten zij allemaal dood) en het afhakken van handen bij diefstal.
Arcapita heeft financiële steun verleend aan de Moslimbroederschap in Bahrein, zo bleek uit een gelekt rapport van de Amerikaanse oud-ambassadeur in Bahrein William T. Monroe.
Geen goed idee
In augustus 2016 kondigde de Deense regering aan dat de Moslimbroederschap wordt gezien als ‘hoogst problematisch’ en iets wat zij ‘ten zeerste verwerpt’.
Volgens terrorisme-expert Rachel Ehrenfeld is het geen goed idee om de productie van vaccins uit handen te geven aan een vijandig land.
“Zij die zeggen dat de Saoedi’s enkel geïnteresseerd zijn in het maken van winst, zouden beter moeten weten,” vertelde ze aan Ekstra Bladet.
Vergeten
Vrijwel alle politieke partijen steunden het besluit.
De Deense politici zijn kennelijk alweer vergeten dat de Saoedi’s Deense goederen boycotten na de publicatie van Mohammedcartoons in Deense kranten in 2006.
Toch gaat de Deense overheid alle kindervaccins de komende 30 maanden kopen van de sjeik van de Aljomaih Group, en nergens anders.
95 procent
Is een Saoedisch conglomeraat dat jihadisten als Usmani in dienst heeft en veel geld doneert aan jihadistische organisaties als de Moslimbroederschap wel te vertrouwen?
Ekstra Bladet hield een peiling onder de Denen en 95 procent sprak zich uit tegen de verkoop.
Nog opvallender is dat de Deense overheid claimt niets te hebben geweten over de connectie tussen de Moslimbroederschap en Aljomaih, hoewel informatie hierover gewoon op internet te vinden is.
Zwaarder
De Deense minister van Volksgezondheid reageerde: “We hadden niet veel keus. Door de verkoop zijn 600 Deense banen gered, die anders mogelijk verloren waren gegaan.”
Wat weegt zwaarder: 600 banen of de veiligheid van de Deense burgers?
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Is de Great Reset onvermijdelijk? ‘Ontzettend belangrijk dat we ons blijven verzetten’
Maar liefst drie supermanen in aantocht. Bekijk de helderste supermaan van 2017 vannacht!
Minister Van der Wal weigert 77.000 stikstofpetities in ontvangst te nemen, dus gaan ze op de post!
Kijk: Prof. Capel legt uit waarom we na al die jaren nog steeds zoveel last hebben van het zogenaamde ‘vaccin’
Er gebeurt iets vreemds op de maan. We hebben alleen geen flauw idee wat het is
Stenen plaat uit ijzertijd stelt experts voor raadsel. Niemand weet wat deze mysterieuze symbolen betekenen
Opmerkelijke gebeurtenis tijdens hoger beroep Pepijn van Houwelingen: ‘We hebben wellicht een unicum vastgelegd’
Syrië is het slachtoffer van een nooit eerder gezien wereldcomplot. Pater Daniël brengt aangrijpend verslag uit
Verborgen magnetische poorten rond de aarde (video)