De Koeweitse geestelijke Sheikh Jihad Al-‘Ayesh heeft tijdens een speech gezegd dat de Holocaust een ‘historische leugen’ is en dat Hitler ‘achter de waarheid was gekomen’ en om die reden de Joden ‘begon te vervolgen’. Dat meldt de website van Memri.
“De Joden werden verbannen en uitgemoord vanwege hun daden,” zei hij. “Ze werden niet verbannen omdat ze Joods waren.”
Eerder sprak Al-‘Ayesh, hoofd van het studiecentrum Bait Al-Maqdis, over de familie Rothschild, die volgens hem heeft gezworen ‘de wereld op te delen en te overheersen’.
Woekerrente
Al-‘Ayesh claimde dat de familie Rothschild in de 17e eeuw woekerrente introduceerde in Europa, het nazisme heeft opgericht en nu Hollywood, de grootste persbureaus en de goudprijs controleert.
“Richtten de nazi’s zich alleen tegen de Joden? Er wordt geclaimd dat er zes miljoen Joden zijn omgekomen tijdens de Holocaust,” zei hij. “Dat is een historische leugen.”
Hij wees erop dat Hitler niet alleen Joden, maar ook andere rassen en groepen uitmoordde. Zo doodde hij 400.000 Duitsers die gehandicapt waren of leden aan chronische ziekten.
Niet de eerste
“Hitler was niet de eerste in het Westen die genocide pleegde,” klonk het. “Toen Amerika werd gesticht, werden miljoenen mensen vermoord.”
Het aantal wordt geschat op 50 tot 100 miljoen, maar niemand heeft het hier ooit over, aldus Al-‘Ayesh.
De nazi’s konden volgens de geestelijke nooit zes miljoen Joden ombrengen en dus werd besloten om ze naar een ander land te sturen.
Industrie
Ze dachten aan Madagaskar, Ecuador en Syrië. Na enige tijd ontdekten ze dat er groepen waren die voorstander waren van de oprichting van een zionistische staat.
“Toen besloot men de Joden naar Palestina te deporteren,” zei hij.
“Zoals de Joodse schrijver Norman Finkelstein al zei: ‘De Holocaust is een industrie geworden’,” besloot hij.
[MEMRI]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Piloot filmt twee cirkelvormige objecten boven Grand Canyon. Zijn dit UFO’s?
Coronapil van Pfizer ‘is één van de giftigste medicijnen die we hebben’
Is deze enorme voetafdruk het erfstuk van een Zuid-Afrikaanse reus?
Ex-columnist noemt zijn vroegere krant ‘criminele organisatie’ wegens wegmoffelen vaccindoden
Nieuwsuur-reporter vindt het niet meer ethisch om op X te blijven vanwege de ‘desinformatie’, kennen jullie deze nog?
Biden: Verenigde Staten gaan ‘Nieuwe Wereldorde’ bouwen
Professor doet opvallende uitspraken op tv: de pandemie was een scenario van Rockefeller en Bill Gates
Video toont ‘Turkse soldaten die gezellig praatje maken met IS-jihadisten’
Filmpje: hier de 3 ergste leugens van stikstofminister Van der Wal