Een katholieke Ierse bisschop heeft gewaarschuwd dat reiki en andere new age-geneeswijzen mogelijk kwaadwillende geesten aantrekken. Dat schrijft de Irish Independent.
Bisschop Alphonsus Cullinan zei dat een reikimeester op een dag iemand behandelde toen diens broer opeens een ‘satanistisch visioen’ kreeg en ‘doodsbang werd’.
“Je kanaliseert energieën en kunt je daarbij openstellen voor geesten die geen goede bedoelingen hebben en gevaarlijk zijn,” zei de bisschop op radiozender WLR FM.
Kwaadaardige krachten
Hij zei het ‘absoluut’ eens te zijn met de uitspraak van paus Franciscus dat kindermisbruik wordt veroorzaakt door de duivel.
De bisschop zei de afgelopen jaren meerdere verzoeken te hebben gekregen van mensen die last zeggen te hebben van ‘kwaadaardige krachten’.
In het geheim
Hij wil nu een groep vormen van mensen die willen helpen om anderen te ontdoen van de duivel.
“Dit is iets wat in het geheim moet worden gedaan,” zei hij. “Deze mensen gaan naar huizen waar mensen wonen die mogelijk betrokken zijn bij iets new age-achtigs of die seances houden en daarbij helaas de deur hebben geopend naar een kwade kracht, de duivel.”
“Wil de duivel de mens vernietigen? Natuurlijk wil hij dat. Hij doet dat overal waar hij maar kan,” besloot de bisschop.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Wybren van Haga woest op Kuipers: ‘We kunnen wel naar huis met z’n allen’
Poetin: “Rusland wordt grootste leverancier van gezond biologisch voedsel ter wereld”
Door dit onthullende boek keren mensen de mainstream media massaal de rug toe
VIDEO: “President Obama is de stichter van terreurgroep Islamitische Staat”
Oud-premier Balkenende ontevreden over uitrol WEF-agenda: ‘We zijn niet on track’
Moordaanslag op Slowaakse premier: ‘Dit is wat er gebeurt als je afwijkt van het EU-/NAVO-verhaal en je meent het’
Kijk: migrant die gratis in hotel woont laat zien hoeveel geld hij verdient
Neutrino’s wisselen op weg naar de aarde van gedaante
Palestijnse televisie: Israël verantwoordelijk voor 9/11