Een zichtbaar boze en emotionele Greta Thunberg haalde maandag op de VN-klimaattop in New York uit naar de wereldleiders.
Thunberg, die het wereldwijde gezicht is geworden van de klimaatbeweging, beschuldigde hen van het verraden van haar generatie door de uitstoot van broeikasgassen niet aan te pakken.
Sky News-presentator Chris Kenney vindt het ‘verontrustend’ dat de VN deze ‘hysterische tiener’ heeft laten spreken op de klimaattop in New York.
Podium
Hij merkt op dat de zogenaamde media en politieke elites misleidende, anti-intellectuele en emotionele campagnes voeren, vooral als het gaat om klimaatverandering.
We zouden het moeten hebben over wetenschap en beleidsmogelijkheden, maar in plaats daarvan geeft de VN een hysterische tiener een podium, aldus Kenny.
Het is verontrustend dat de volwassen mensen die in de zaal aanwezig waren, applaudisseerden en het meisje aanmoedigden, zegt hij.
Misbruik
Hij merkt op dat Thunberg is gediagnosticeerd met het syndroom van Asperger, angststoornissen en obsessieve-compulsieve stoornis.
Er is nu een groep die hier misbruik van lijkt te maken, stelt Kenny.
“De media moedigen haar aan zonder zich iets aan te trekken van de feiten en richten alle aandacht op de emoties,” zegt hij.
Gênante vertoning
Hij spreekt van een ‘gênante vertoning’.
Bij de VN hoef je geen serieuze discussies te verwachten over beleid, klinkt het nog.
Greta, ga naar huis en bewaar je hysterie voor één of andere popgroep. Gebruik je tijd om zoveel mogelijk over het klimaat te weten te komen.
De volwassenen die je aanmoedigen, gebruiken je voor hun eigen amusement en politieke grootspraak, besluit Kenney.
Bekijk het fragment hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Zweedse fractievoorzitter: CIA sproeit chemtrails in de lucht
Journalist: “De revolutie is uitgebroken in Europa”
Bolsonaro weigert WHO-pandemieverdrag te tekenen: ‘Brazilië is autonoom’
Begrafenisondernemer schiet uit zijn slof: ‘Wat mankeert deze mensen? Dit is echt ziek’
Italiaanse professor: Coronavirus gemaakt in Chinees lab, reken niet op effectief vaccin
De’ Medici: rijker dan de Rockefellers, machtiger dan de Tudors
China geeft nieuwe foto vrij van mysterieuze gel op de maan. Bekijk ‘m hier
Ghislaine Maxwell zegt dat vader voor inlichtingendiensten werkte en dat Trump ‘nooit ongepast gedrag vertoonde’
Rutte bedolven onder kritiek na oproep tot verbroedering: ‘Wat een farce’