Deze week bleek dat de omstreden klimaatgroep Extinction Rebellion, waar de mainstream media helemaal vol van zijn, een deel van haar demonstranten betaalt om de straat op te gaan.
Nigel Farage had in zijn radioprogramma één van de organisatoren van de klimaatprotesten te gast, ene Sarah Lunnon.
Farage suggereerde dat Extinction Rebellion op relatief weinig steun kan rekenen omdat de claims die zij doen ‘hysterisch’ zijn.
Complete onzin
“Zeggen dat er mogelijk miljarden mensen doodgaan is gewoonweg niet geloofwaardig,” zei hij.
Lunnon verwees naar de tyfoon in Japan en zei dat het weer ‘steeds extremer wordt’.
“Dat is complete onzin,” zei Farage.
Hij vroeg Lunnon om deze bewering te onderbouwen. Ze verwees vervolgens naar de Bahama’s en andere extreme weersgebeurtenissen in de afgelopen jaren.
Vijand
Ze zei dat we te maken hebben met een vijand ‘die we niet kunnen zien, maar die er wel is’ en voegde toe dat de CO2-uitstoot tegen 2025 moet zijn teruggebracht naar nul.
“Dus staal moet weg, de productie van chemicaliën moet weg, olieraffinaderijen moeten weg,” zei Farage. “Wat houden we dan nog over?”
Het ziet er slecht uit, aldus Lunnon.
Zeer sceptisch
Ze zei verder dat Extinction Rebellion pleit voor de vorming van een burgercomité dat de overheid gaat adviseren over klimaat.
Farage zei hier ‘zeer sceptisch over te zijn’ en vroeg zich af wie er dan zouden plaatsnemen in zo’n comité.
Bekijk de video hieronder:
[LBC]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Maak kennis met de UFO-groep die claimt via een poort te praten met aliens
Strauss-Kahn, het symbool 555 en het Washington Monument
Ralf Dekker over Oekraïne-oorlog: ‘Veel van die dingen zijn gestaged’
‘Huichelachtigheid van links’: Frans Timmermans betrapt op leugen over jeugd
Nederland kreeg Amerikaanse kernwapens in West-Duitsland
‘De NAVO is Rusland binnengevallen!’ Oud-wapeninspecteur waarschuwt voor verwoestende gevolgen
“Rihanna is lid van de Illuminati en niet welkom in Afrika.” Religieuze groepen willen om deze redenen dat ze wegblijft
Explosieve WhatsApp-berichten over coronaprikken vrijgegeven: ‘Ik ben des duivels’
De Europese Unie wil bepalen wat de waarheid is en wat burgers nog mogen zeggen