Klimaatwetenschappers lijken niet alleen alles te weten van de oorzaken van klimaatverandering, maar doen ook of ze alles weten van de gevolgen en van de oplossingen.
Dat is natuurlijk onzin. Tegengeluiden hoorde je nauwelijks, maar dat kwam vooral omdat critici de mond werd gesnoerd.
Zo kwam het dat er nauwelijks kritiek was te horen op het klimaatbeleid van de kabinetten-Rutte.
Tij lijkt te keren
Media zwegen critici doorgaans dood, maar het tij lijkt te keren.
Steeds meer wetenschappers uiten kritiek op het klimaatbeleid, ziet journalist Syp Wynia.
Economen, biologen, juristen, medici en technici beginnen zich uit te spreken tegen het vaak onrealistische, onbetaalbare en niet-effectieve klimaatbeleid van Rutte.
Meer
Ingenieurs en economen stellen dat het gasverbod voor woningen en gebouwen eerder tot meer, dan tot minder CO2-uitstoot leidt.
Medici waarschuwen voor de gezondheidsrisico’s van windmolens, houtstook en warmtepompen.
Ingenieurs constateren dat het onrendabel is om in fabrieken en kassen gas te vervangen door stroom.
Om zeep
Biologen stellen dat de houtstook het klimaat niet helpt, maar de natuur wel om zeep helpt.
Het kabinet denkt met de slagzin ‘haalbaar en betaalbaar’ de kritiek op het klimaatbeleid te hebben gesmoord.
Het tegendeel is waar. Het beleid is haalbaar noch betaalbaar.
Bekijk de column van Wynia hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Lange Frans en Coen Vermeeren nemen geen blad voor hun mond
Agema fel: De Jonge doet aan stemmingmakerij als hij zegt dat 90% covidpatiënten ongeprikt is
Stop de Europese elite! SP zet Frans Timmermans in veelbesproken verkiezingsfilmpje te kijk als machtswellusteling
Huisarts Rob Elens stapt naar rechter om ‘wondermiddel’ tegen corona: ‘De strijd gaat voort’
‘Ongekend veel geld’: Nederlandse steun aan Oekraïne loopt op tot 26 MILJARD euro oftewel 3000 euro per huishouden
De EU is gecreëerd door nazi’s. Britse politicus geeft speech van zijn leven in Europees Parlement (bekijk ‘m hier)
Vaccins barstensvol gevaarlijke deeltjes. Als je dit weet denk je wel twee keer na voordat je ze in je kinderen laat spuiten
San Luis Valley al sinds 17e eeuw hotspot voor UFO’s
‘Vazallen van Rutte en co in Eerste Kamer willen deze roofmissie nog voor de Kamerwisseling doordrukken’