In deze aflevering van de New Reality Show gaat Elias in gesprek met beeldend kunstenaar en filosoof Robert Verhoeven.
Hij houdt zich onder meer bezig met de ongeziene aspecten van de samenleving die hij ‘de ongeziene achterhuizen van het heden’ noemt.
Daarnaast bestudeert Robert het ontstaan van perceptie. Hij is zelfs van plan een heuse Perceptie Academie op te richten. Via deze academie wil hij inzichten verschaffen in het ontstaan van overtuiging, geloof en zienswijze om het bewustzijn in de samenleving te helpen verruimen.
Een filosofisch gesprek over maatschappelijke veranderingen en een vrije wereld waarin creativiteit bepalend is.
Bekijk hier meer New Reality Shows
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Fleur Agema over ‘complottheorie’ dat NAVO coronacrisis aanstuurde: ‘Het is echt hele grote onzin’
Huiveringwekkende beelden: zanger (30) zakt tijdens optreden in elkaar en sterft
Bizarre diepzeevis gefilmd in Golf van Mexico (video)
De verwoestende oorlog in Oekraïne ‘is slechts een afleiding’
Heb je weleens het gevoel dat je in de gaten wordt gehouden? Spookachtige foto van diepzeewezen maakt de tongen los
Verschuiving op rechts: ‘Het zou me niet verbazen als Forum de volgende Provinciale Statenverkiezingen wint’
Verkiezingsprogramma D66 ontleed: ‘Ze zeggen vrijheid, maar leveren vooral dwang’
Natuurkundige: “De zwaartekracht bestaat niet”
Steden en snelwegen op Mars? (video)