Amerikaanse oligarchen hebben de regering van president Donald Trump overgenomen en streven een pro-Israëlbeleid na. Dat zegt de Amerikaanse politiek analist E. Michael Jones.
Jones, voormalig professor en redacteur van het magazine Culture Wars, reageerde met zijn uitspraak op de aanval van het Amerikaanse leger vorige week op een Syrische vliegbasis.
Het Amerikaanse leger claimde dat de vliegbasis werd gebruikt voor de opslag van chemische wapens.
Verraden
Damascus vernietigde haar voorraad chemische wapens in 2014 vrijwillig na een chemische aanval net buiten de hoofdstad.
“Donald Trump heeft iedereen verraden die tijdens de laatste presidentsverkiezing op hem gestemd heeft,” stelde Jones.
“De slogan die Trump aan de overwinning hielp was America First,” vervolgde hij. “Hij beloofde een einde te maken aan de oorlogen in het Midden-Oosten.”
Israel First
De raketaanval op de Syrische vliegbasis strookt niet met zijn eerdere uitspraken en heeft alles te maken met het echte beleid van de regering-Trump, namelijk Israel First,” zei hij.
“Minister [van Buitenlandse Zaken] Tillerson zei voor de presidentsverkiezingen nog dat het geen zin had om oorlog te blijven voeren in Syrië en dat Assad niet zou worden afgezet,” aldus de analist.
Wraak
De VS is 180 graden gedraaid en dat zal in het Midden-Oosten leiden tot rampspoed, zei hij.
“Wat je hier ziet is de wraak van de oligarchen,” besloot Jones. “De oligarchen hebben de regering-Trump overgenomen en gebruiken hem om hun Israel First-beleid door te voeren.”
[PressTV]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Etherische dimensie: delen we de aarde met onzichtbare levensvormen?
Was de einddatum van de Mayakalender onjuist?
Onze mond viel open van verbazing. Wetenschappers ontdekken mysterieuze, nog onbekende vorm van communicatie in het brein
In de nieuwe film ‘The Veto’ wordt de westerse propaganda-oorlog in Syrië genadeloos ontmaskerd. Bekijk ‘m hier helemaal
Veel bijval voor wetenschapsjournalist die stikstofbeleid kabinet aan mootjes hakt: ‘Briljante tv!’
Freek de Jonge in ‘Volendam’: ‘Ze heffen het glas bij het RIVM als er weer een dode is’
Deep State is machtiger dan presidenten. Voormalig presidentskandidaat doet boekje open
Dit zijn de populairste sport bh’s voor vrouwen van 2023
Den Haag gaat fossiele voertuigen weren uit groot deel van de stad, met ‘grote gevolgen’