De film Vaxxed, over de gevaren van vaccins, maakte veel los. Zo zou de film in eerste instantie in première gaan op het prestigieuze Tribeca-filmfestival, waar acteur Robert De Niro medeoprichter van is.
Onder druk van Big Pharma werd Vaxxed uiteindelijk van het uitzendschema gehaald.
De Niro kwam onder vuur te liggen omdat de documentaire een link legt tussen vaccinaties en autisme bij kinderen.
Vervolg
Inmiddels staat het vervolg klaar: Vaxxed II: The People’s Truth.
Via crowfundplatform Indiegogo is bijna 90.000 dollar ingezameld voor de documentaire.
Indiegogo heeft nu besloten om geen inzamelacties meer toe te staan voor kritische films over vaccinaties.
Oorlogsgebied
De makers van Vaxxed II waren onlangs te gast in de studio van Infowars om met Health Ranger Mike Adams te praten over de epidemie van vaccinschade.
Overal ter wereld sterven kinderen door vaccinaties. Het is inmiddels zo erg dat het op een ‘oorlogsgebied’ begint te lijken.
De vaccinatie-industrie aast op kinderen, misleidt het volk, overdrijft de grootte van iedere uitbraak en zet techreuzen onder druk om informatie over de gevaren van vaccins te censureren.
Grote aantal bedreigingen
Vaxxed II is vanaf 6 november te zien in bioscopen. De locaties worden tot 24 uur voor de première geheimgehouden, vanwege het grote aantal bedreigingen aan het adres van de makers.
Vanaf halverwege december zal de film ook te zien zijn op videoplatform Bighteon.
Bekijk het interview hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Het is heel onwaarschijnlijk dat we niet in een computersimulatie zoals de Matrix leven. Dit zijn 3 aanwijzingen dat je nep bent
Dit slachtoffer van de schietpartij in Orlando is volgens complottheoretici een crisisacteur
Bill Gates zegt dat hij India ziet als ‘laboratorium’ voor het testen van experimentele producten
Groot bankschandaal in Vaticaanstad
Journalist gaat aangifte doen tegen liegende NOS. Dit zijn de redenen
Italiaans parlementslid: ‘9/11 was een inside job’
Onverklaarbare mysteries – Echte mensen, echte UFO’s (video)
Fleur Agema wast Marion Koopmans de oren: ‘Vaccins zijn niet per definitie veilig!’
Rapport RAND Corporatie over onbekende vliegende objecten