De familie van een Italiaanse vrouw die enkele weken na het AstraZeneca-vaccin overleed, heeft de fabrikant van het middel voor de rechter gesleept. De 55-jarige Augusta Turiaco uit Messina op Sicilië haalde haar coronavaccin op 11 maart en kreeg al snel last van ernstige bijwerkingen.
De muzieklerares voelde zich na de prik niet lekker, maar ging toch weer aan het werk. Ze schreef op Facebook dat ‘alles goedkomt’. Dat was helaas niet het geval. Augusta kreeg koorts en heftige hoofdpijn, waarna uit scans bleek dat er bloedproppen waren ontstaan.
Op 28 maart raakte ze in coma en op 30 maart overleed ze, 19 dagen nadat ze het AstraZeneca-vaccin toegediend had gekregen. Het overlijden van de vrouw kwam voor de familie als een donderslag bij heldere hemel. Haar broer Nunzio Turiaco zei tegen Sky News dat ze kerngezond was en geen medicijnen nam.
Een aantal rechtszaken
Uit haar medische gegevens, die zijn ingezien door Sky News, blijkt dat er onder andere bloedproppen in haar brein zaten. Ook had ze een laag aantal bloedplaatjes. Andere mensen die na het AstraZeneca-vaccin zijn gestorven, vertoonden dezelfde symptomen.
Er zijn in Europa inmiddels een aantal rechtszaken aangespannen tegen AstraZeneca. De familie van de vrouw wil weten wat er met haar is gebeurd. Haar broer zei dat het belangrijk is om de mensen die zijn gestorven te herdenken.
[Zero Hedge via Sky News]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Het kan nog erger: Vlaamse politicus onthult gevolgen ‘groene staatsgreep’ bij onze zuiderburen
Terwijl de lidstaten gebukt gaan onder bezuinigingen, bouwt de EU een nieuw hoofdkwartier voor 320 (!) miljoen euro
Er voltrekt zich voor onze ogen nog een genocide waar de media niet over (willen) berichten
Nieuwe wet geeft minister Kuipers ‘ongekende dictatoriale macht’
Pacifist pur sang Sjoerd Sjoerdsma (D66): de beste kans op vrede is meer wapens naar Oekraïne
Indrukwekkende paddenstoelwolk boven Peking (video)
NSA-document: de astronomische computer van de Maya’s
De geheimzinnige trucs die de Bilderbergclub gebruikt om in Spanje aan de macht te blijven
Saoedische koning: “Mossad zat achter 9/11”