Voor het eerst in meer dan 120 jaar heeft de zittende partij de Amerikaanse presidentsverkiezingen drie keer op rij verloren. Dat duidt mogelijk op een structureel probleem waarbij politici niet in staat zijn om verwachtingen waar te maken.
Zittende partijen beloven een betere toekomst, maar mensen leven nu eenmaal in een wereld waarin de groei van de productiviteit laag blijft.
Buik vol
Zelfs de globalisten beginnen zich er nu openlijk over uit te spreken. Alex Soros, de zoon van miljardair George Soros, is geschokt dat mensen overal ter wereld hun buik vol hebben van leiders die globalistische agenda’s laten prevaleren boven het belang van de burger en stemmen op mensen die het volk dienen.
Alex Soros heeft zojuist 1 miljard dollar verspild door de grootste Democratische verliezer uit de recente geschiedenis te steunen.
Eerste keer in bijna 120 jaar
Columnist John Burn-Murdoch van de Financial Times wijst erop dat Harris kiezers is kwijtgeraakt, dat Sunak kiezers is kwijtgeraakt, dat Macron kiezers is kwijtgeraakt en dat Modi kiezers is kwijtgeraakt. Dit jaar verloren ook Japanse, Belgische, Kroatische, Bulgaarse en Litouwse regeringspartijen kiezers, zegt hij.
In al deze landen kregen de zittende partijen dit jaar een electoraal pak slaag, merkt Soros op. Het is de eerste keer in bijna 120 jaar dat dit gebeurd is, voegt hij eraan toe.
Before you beat yourself up about the elections pls read this:
The incumbents in every single one of the 10 major countries that have been tracked by the ParlGov global research project and held national elections in 2024 were given a kicking by voters. This is the first time… https://t.co/XiO03kEDDj— Alex Soros (@AlexanderSoros) November 7, 2024
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.






Leerlingen krijgen op school te horen dat ‘we allemaal doodgaan’ tenzij er echt iets verandert
Politicus vertelt hoe de vork in de steel zit: “McCain, Obama en Clinton vormden en bewapenden ISIS”
Formatie onbekende objecten gefilmd boven Hertfordshire
Fleur Agema over ‘shocking’ rapport: ‘Koppen moeten rollen, klaar!’
Oekraïne heeft zojuist de oorlog verloren, zegt deze ex-inlichtingenofficier
“President Kennedy werd tegenwerkt door schaduwmacht die UFO-geheimen verborgen wilde houden”
Verlaat WEF-adept Carola Schouten het zinkende schip of zit haar taak erop?
Aangenaam de zomer beleven met een mobiele airco
‘Griekenland is een grote gevangenis. De situatie is onverdraaglijk’