Buitenland

Beelden onthullen: officiële verhaal over ‘Capitoolbestorming’ is een complete leugen

Help ons door dit met iedereen op je social netwerk te delen!

Tucker Carlson heeft in zijn show ongeziene beelden laten zien van de bestorming van het Amerikaanse Capitool op 6 januari 2021, toen daar de uitslag werd goedgekeurd van de presidentsverkiezingen. Daaruit blijkt dat het officiële verhaal een complete leugen is.

Bewakingsbeelden laten zien dat de politie ‘sjamaan’ Jacob Chansley, een aanhanger van de QAnon-beweging die tijdens de ‘bestorming’ een dierenvel en hoorns droeg, escorteerden en hem zelfs hielpen om deuren te vinden die niet op slot waren.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Uit de beelden blijkt dat de politie Chansley nooit probeerde tegen te houden. “Ze hielpen hem,” zei Carlson. “Ze fungeerden als tourgids.”

Naar binnen gewenkt

Chansley groeide uit tot het symbool van de ‘Capitoolbestorming’. Hij werd door Justitie vervolgd en kreeg 41 maanden cel. Dat terwijl hij door de politie naar de Senaatskamer werd geëscorteerd. Daarbij passeerde hij een grote groep politieagenten, die weinig oog voor hem hadden.

Het team van Carlson telde negen agenten die dicht in de buurt van Chansley kwamen, maar geen van hen probeerde hem tegen te houden. In een interview zei de 33-jarige Chansley dat hij zich van geen kwaad bewust was omdat hij naar binnen gewenkt werd door politieagenten.

Voorgelogen

“Geen wonder dat ze twee jaar lang alle beelden hebben achtergehouden,” twittert Donald Trump jr. “Zoals altijd hebben ze ons allemaal voorgelogen.”

Ze hebben ook gelogen over de dood van agent Brian Sicknick. Hij liep rustig door het Capitool nadat hij vermoord zou zijn door Trump-aanhangers.

[Zero Hedge]

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.9 109 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

82 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Wakkere Henkie
Wakkere Henkie
3 jaren geleden

Trump for president !
Laat hem de Deep State maar aanpakken.

hans
hans
3 jaren geleden

uit eerdere beelden en getuigenverklaringen bleek al lang dat er van een bestorming geen sprake was, ook op de plek waar wèl geweld te zien was bleek al snel dat het anders in elkaar stak dan sommigen beweerden.
maar trump, die het over een -peacefully- demostratie richting het gebouw had (ik heb de hele toespraak live gezien) moest koste wat kost zwartgemaakt worden. inmiddels weten we waarom, de agenda moest hoe dan ook doorgedrukt worden.
nu ben ik benieuwd of de msm wat van dit (oud) nieuws oppakt, ik denk het niet

marisa
marisa
3 jaren geleden

De leugens van de valse democratie van de democraten.

PWM
PWM
3 jaren geleden

De leugen regeert!

Staxx
Staxx
3 jaren geleden

Ik heb het hier al eerder geroepen, om deze reden is Donald Trump de enige rechtmatige PRESIDENT en niet een “voormalig” president.
Dit is een coup geweest van dezelfde omvang als die waarmee kennedy in dallas is neergeknald.

Cathja
Cathja
3 jaren geleden

Ik heb het ‘officiële’ verhaal van die bestorming nooit geloofd. En dat zeg ik niet alleen nu, nu er bewijsmateriaal is, maar al direct na de bestorming had ik grote twijfels over wie de opdracht tot de bestorming gegeven zou hebben. Ik kon me totaal niet indenken dat Trump hier achter zat. En gelukkig kloppen mijn gevoelens, al heeft het wel lang geduurd eer de waarheid zichtbaar werd.

Kabonkel
Kabonkel
3 jaren geleden

Gister was de documentaire over dennis rodman op tv,die blijkt een heel groot aandeel te hebben gehad tussen de ontmoeting van Trump en Kim Jong Un,ik kan me niet herrinneren dat dat ooit groots is vermeld op MSM destijds,wel dat Rodman vergruist werd.

PSA
PSA
3 jaren geleden

Ook daar regeert de leugen, is de FBI eerlijk? Lab virus, leuk voor Marionet

Yvonne
Yvonne
3 jaren geleden

Plak en knipwerk van de MSM ,ze vergeten een ding al is een leugen nog zo snel de waarheid achterhaald het wel.Dit zie je hier ook vreedzame demonstraties veranderen in rellen als de ROMEO’S los gelaten worden.De deep state wilde koste wat kost Trump uit zn zadel houden dat is ze geluk,hoop dat het gauw afgelopen is met de deep staat cabal ben er klaar mee.Wereldwijd moet de pleuris maar eens gaan uitbreken zodat de schapen eens flink wakker geschut worden want zij houden de dictatuur en de tirannie van de deep state en de VN WHO WEF dictatuur in stand.VIVA LA REVOLUTION

Hugo
Hugo
3 jaren geleden

Wat leven we in een vreemde wereld, een wereld die bewust door criminele politici en witte boorden criminelen naar de afgrond wordt geleid. Wanneer worden deze lafaards opgepakt en voor een tribunaal gesleept. Het is de Deep State die alles moet worden afgenomen alle gestolen bezittingen, deze rupsjes nooit genoeg gaan gewoon door als wij ze niet gaan stoppen. En die tijd is nu gekomen. Te Beginnen 15 maart bevrijdingsdag.

Geert-Jan
Geert-Jan
3 jaren geleden

Voor de echte wakkere is het natuurlijk het voorzetje in het hier voorspelde opruimen van de deepstate script
We zien hier oa getuige van de echte deepstate die good guys vesus bad guys toneelstuk opvoeren ten bate van het slachtofferen van de bad guys zodat het good guys Donald Trump de touwtjes weer stevig in handen kan krijgen
Het bijkomende verhaal is dat de besmettingsleugen en het daadwerkelijk bestaan van de pandemie in stand gehouden wordt
Maar mag de zogenaamde deepstate geslachtofferd worden

Het is allemaal toneel voor de buhne in een heel slim dubbelspel script

Guus Velraeds
Guus Velraeds
3 jaren geleden

9/11 2001 was een leugen.
president USA verkiezingen 2019 waren een leugen.
Covid (certificat of vaccination ID) 19 was een leugen.
Oekraïne oorlog is gebaseerd op leugens.
Klimaat verhaal is gebaseerd op leugens.
Moord op JFK is gebaseerd op leugens.
Vietnam oorlog is gebaseerd op leugens. Golf van Tonkin incident.
Ontstaan Islamitische staat en Alqaïda zijn gebaseerd op leugens.
Oorlog Irak, Libië, Joegoslavië allemaal gebaseerd op leugens.
Opblazen gaspijplijn Nordstream leugens.
Islamitische aanslagen en aanslag Oklahoma bombing.

Leugens, leugens en nog eens leugens.

Het hele westers Anglo-Amerikaans imperium en staatsapparaat inclusief de vazallen in Den Haag en Brussel alles is gebaseerd op bedrog, misdaad en diefstal van belastinggelden die belanden in de pockets van private partijen die deel zijn van het fascisten kartel.

Vagevuur...
Vagevuur...
3 jaren geleden

Jacob Anthony Chansley is een politieke gevangene, precies het zelfde zoals het Max van den Berg is gegaan…
En zoals het “vreemde” verhaal vd reichsburger, oudere personen die opgepakt werden als zogenaamde “terroristen” , dit doen ze om anderen angst te maken…
In Duitsland is er ook momenteel aandacht voor gemeinwohlstaat/koenigreich deutschland ,een grote groep die zich afgezonderd hebben vd overheid.
Dit zal wel de volgende stap zijn…
gemeinwohlstaat.org koenigreichdeutschland.org (beide de zelfde organisatie)

Guus Velraeds
Guus Velraeds
3 jaren geleden

Niet vergeten in Brazilië hebben de globalisten het kunstje nog een keer geflikt.

loezers
loezers
3 jaren geleden

1 grote democratische leugen over de Capitool bestorming de Democratische leugen regeert onder leiding van BIDEN zelf 1 van de grootste leugenaars

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
3 jaren geleden

Wel degenen in de top v.d. z.g.n. machtspiramide hebben zich met hun lef, brutaliteit en godsego’s opnieuw als nutteloze eters en mensonterenden geprofileerd.
Laten we echter de 2e groep onder hen in de z.g.n. machtspiramide niet vergeten.
En allen die in een neerwaartse spiraal zich bij hen hebben aangesloten.

Dit spel der machtswellustigen speelt als een neerwaartse spiraal v.machtslust.

Zij deinzen nergens voor terug en voeren gewetenloos orders op.

Trump is door de capitool in een sledht boek terecht gekomen, en heeft een bewuste massa aan kiezers eraan overgehouden.
Dit bericht geeft hem via Tucker Carlson nog meer fans.

Zo zie je een leugen word altijd negatief beloond.

Spooked
Spooked
3 jaren geleden

Al die “bestormingen” wereldwijd rond dezelfde tijd zijn in scene gezet, zo ook in Sri-Lanka. Dat de politie zelf nu deze beelden vrijgeeft, zegt mij dat ook dit in het script valt. Zo zien we plots overal zogenaamd spontane “onthullingen”, in Engeland geeft Hannock zelf z’n whatsapp berichten af. Ook in Nederland plots onthullingen.

Ik denk dat ze dit expres doen, om het wakkere volk te laten zien: kijk, wij hebben de macht, we komen overal mee weg en jullie kunnen ons niet tegenhouden. En voor de zombies als bevestiging dat ze in een diepe, diepe coma zitten en dat de psychologische brainwash succesvol is.

Nu kunnen ze vol fascisme gaan. Niemand houdt hen tegen. Maak je borst maar nat, tenzij we ze wél tegen gaan houden….

Guus Velraeds
Guus Velraeds
3 jaren geleden

Ze hebben ook gelogen over de dood van agent Brian Sicknick. Hij liep rustig door het Capitool nadat hij vermoord zou zijn door Trump-aanhangers.

Sicknick kreeg een hersen infarct de dag na het capitool debackle.

Zijn overlijden had niets te maken met de nep bestorming.

Dit overlijden werd helemaal uitgeslacht door de deepstate en haar zichtbare handlangers Pelosi, Schumer en de rest van het fascisten kartel in het witte huis dat onteerd wordt door een nep president die de deur van het toilet niet meer kan vinden.

Sicknick kreeg een staatsbegrafenis met alles erop en eraan om zo de bedrogen Amerikaanse bevolking in een slecht daglicht te stellen en de globalisten agenda een extra boost te geven.

Het zijn werkelijk satanisten.

nietjemoeder
nietjemoeder
3 jaren geleden

Ik heb de beelden vanaf het begin live gezien. Iedereen werd gewoon binnen gelaten en het was een hele gemoedelijke sfeer totdat er spontaan iemand werd neergeschoten. Iedereen werd met open deuren ontvangen en mensen dachten dat ze een tour door het gebouw kregen. Tot er plots een agent zijn wapen trok…….

Arnold
Arnold
3 jaren geleden

Let op: zaterdag 11 maart KNUPPEL DEMONSTRATIES van de ROMEO’s. Achter het volk staan kunnen ze niet.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
3 jaren geleden

de leugen regeert, ook hier in Nederland.

Robert
Robert
3 jaren geleden

🇺🇸Dems in USA in paniek!
Tucker Carlson
https://m.youtube.com/watch?v=5LWsvmi6guE

jack
jack
3 jaren geleden

leugen wordt waarheid!

Aalt
Aalt
3 jaren geleden

De leugen regeert all over the world.

Tom Poes.
Tom Poes.
3 jaren geleden

Niets is wat het lijkt, niets is wat het schijnt. Dit is het zoveelste bewijs, hoe duivelse machten te werk gaan!

Henk
Henk
3 jaren geleden

Ge bent vergeten te vermelden dat net als in de Ukraine in 2013, als tijdens de corona protesten dat ook tijdens die “ongeregeldheden” agenten in burgerkleding de boel hebben uitgelokt.

Dat vertelde Tucker Carlson ook,

Elise
Elise
3 jaren geleden

Een false flag dus.

Make Life a Ride
Make Life a Ride
3 jaren geleden

Dat tuig zal er niet voor terug deinzen om ook Donald om te leggen. Zie Kennedy en korter bij huis Fortuyn.

Miriam
Miriam
3 jaren geleden

Opgezet spel…dit ook weer!!!

Rene
Rene
3 jaren geleden

Trump is de man die deze sjit gaat recht zetten klaar met die democraten dat wereld verziekend
stel oorlog kwekers om hun zakken te vullen ja dit was bekend en er komt nog een golf sjit aan.

Pieternella
Pieternella
3 jaren geleden

” Hij liep rustig door het Capitool nadat hij vermoord zou zijn door Trump aanhangers”. Links- of rechtsom: dit een rare zin.

Janszn
Janszn
3 jaren geleden

Van de gewone Amerikaan (USA) hoor je nooit iets.
Veel wereld ellende veroorzaakt door de USA komt van drie instellingen: Pentagon, CIA en FBI. Dit zijn Naties binnen de USA.
De wereld heeft hiervan al 78 jaar last, het wordt nog erger, want de wereldhegemonie wordt aangetast.

Ben
Ben
3 jaren geleden

Ik heb toen de beelden live op cnn gezien gelijk mijn laptop aangezet en alex jones,s infowars opgezet en ook daar was er live verslag …toen kon ik goed zien hoe cnn de boel vanaf het begin begon te verpakken in een bepaald naratief …het is geen complot …het is waar dat de media liegt

loezers
loezers
3 jaren geleden

Altijd al gezegd Democratische leugenaars

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
3 jaren geleden

Ik wist al van begin af aan dat hierover gelogen werd ik heb live meegekeken via livestrean alternatieve media zoals rebel news etc!

Back to top button
82
0
We lezen graag je reactie!x