We weten dat er krachten actief zijn binnen het bankwezen, militair-industrieel complex en de niet-fysieke rijken die de mensheid gevangen willen houden.
Ze hebben ons geld gestolen. Ze hebben ons voedsel vergiftigd. Ze proberen onze vrijheden af te nemen. Ze nemen ons geluk af. Wij laten dat niet toe.
Er zijn ook goedaardige krachten actief op het aardoppervlak, van bijvoorbeeld de Plejaden, Sirius, Andromeda, Agartha en een groep die zich het verzet noemt. Ze zijn bereid de mensen te steunen om de corrupte systemen overal ter wereld te veranderen, een eerlijk en transparant financieel systeem te creëren, nieuwe en schone technologieën te ontwikkelen, verborgen informatie over het bestaan van buitenaardse rassen naar buiten te brengen en de waarheid over de oorsprong van de mens te onthullen.
Galactische gemeenschap
Ze bieden een samenwerkingsverband aan omdat ze willen dat onze planeet deel gaat uitmaken van de galactische gemeenschap. Als 144.000 handtekeningen zijn verzameld zullen de vredelievende krachten de volgende stap zetten in het disclosure-proces.
Noot redactie: Wij zijn het niet eens met de stelling dat er pas wordt ingegrepen op het moment dat er 144.000 mensen hebben getekend. Er is en wordt al massaal ingegrepen. Velen zijn werelwijd al in intentie en universele kennis verbonden en dit aantal is vele malen groter dan wordt aangegeven. De handtekening zit in je hart. Met elkaar nu massaal buitenaards contact bekend en bespreekbaar maken is de stap naar volledige bekendmaking. Disclosure is allang een feit. Denk aan Dmitri Medvedev, Paul Hellyer, Steven Greer en al die honderdduizenden feiten die de laatste jaren de revue hebben gepasseerd. Is het wachten op Obama of doen we het zelf? Niets is meer te stoppen en de feiten spreken voor zich.
De petitie Planetary Liberation NOW! kan hier worden ondertekend.
Gerelateerd:
- Buitenaardsen komen eraan!
- Ans Hoornweg en haar contact met buitenaardsen (video)
- Buitenaards Leven
- ‘Buitenaardsen hebben ondergrondse basis in Peru’
- Buitenaards contact: bewijs in het nieuws
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Gemeenteraad Voorne aan Zee toegesproken over SDG’s: ‘De gevolgen hiervan zijn enorm’
Deze school in Leeuwarden laat GGD niet toe om voorlichting te geven over vaccinatie: ‘Geweldig!’
In Japan is zojuist iets heel onverwachts gebeurd – welk land volgt?
NPO lanceert grootschalige haatcampagne tegen nieuwe omroep Ongehoord Nederland. Dit is de schandalige reden
Primeur in Europa: verbod op wifi in Franse crèches vanwege straling
‘Ik heb nog nooit zoiets gezien’: mysterieus Chinees biolab ontdekt in Amerika
Er bestaat mogelijk dan toch een Planeet X voorbij Pluto
93-jarige Holocaust-overlevende noemt eindeloze lockdowns ‘erger’ dan nazi-Duitsland
Toerist stuit op ‘vreemd wezen’ in Zuid-Afrika