Financieel

Blakende financiën toch niet zo blakend: ‘Dit was een stevig staaltje fake news’

Help ons door deze info met vrienden op je social media te delen!

Kaag laat de overheidsfinanciën blakend gezond achter, kopte het AD eind vorig jaar. Het gaat goed met de Nederlandse overheidsfinanciën, de staatsschuld was in 15 jaar niet zo laag, beweerde de krant.

NSC-voorman Pieter Omtzigt liet informateur Plasterk dinsdag weten te stoppen met de gesprekken omdat volgens hem blijkt dat de schatkist er veel slechter voor staat dan gedacht. “Er kan veel minder dan gehoopt,” zei Omtzigt.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png
Financiële afgrond

Dit doet wenkbrauwen fronsen. “Dus: eerst meldden ministeries officieel dat Kaag de financiën blakend achterliet. Later schreven ministeries aan Plasterk dat de financiën helemaal niet blakend zijn. Plasterk deelde die kennis niet tijdens de formatie, zegt Omtzigt. Niet waar, zegt Plasterk. Humberto mag het weten,” reageert columnist Nausicaa Marbe.

Onafhankelijk energieadviseur Simone Juffermans zegt: “Kaag, Hoekstra en Rutte hebben ons land naar de financiële afgrond gebracht. Onze kinderen en kleinkinderen zullen de consequenties hiervan gaan dragen.”

Stevig staaltje fake news

“In het kader van zijn gewenste transparantie zou het toch fijn zijn als Omtzigt een toelichting geeft waarom mevrouw Kaag en haar voormalig ministerie hierover gejokt zouden hebben?” voegt verpleegkundige Laurens Luijnenburg toe.

FVD-fractiemedewerker Annelies Strikkers zegt over het AD-artikel: “We kunnen dus ook met z’n allen definitief vaststellen dat dit een stevig staaltje fake news was.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 167 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze info waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

98 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
ALF
ALF
1 jaar geleden

Dus het AD verspreide Desinformatie.
Zoals gewoonlijk.

fransjes2
fransjes2
1 jaar geleden

Waarom staan de PVV stemmers nu niet eens in Den Haag om echt hun stem is te laten horen genoeg is genoeg

Robert
Robert
1 jaar geleden

Kaag’s opdracht van het WEF was de bevolking te verarmen…

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
1 jaar geleden

Wij kunnen NIET zo door gaan…We worden geregeerd door stelletje psychopaten die speelt met ons LEVEN/GELD/GEZONDHEID EN DE KINDEREN,,,

STEUN DE BOEREN DIE VECHTEN OM DE PSYCHOPATEN UIT TE ROEIEN..WEG MET DE PSYCHOPATEN..

Teuwen Harry
Teuwen Harry
1 jaar geleden

Arno Wellens heeft deze fraude reeds aan de kaak (g) gesteld én tevens expoost hoe er gewerkt werd met boekhoudkundige trucjes

Peter
Peter
1 jaar geleden

En lulletje Omtzicht gaat liever in gesprek met de klunzen die deze puinhoop hebben achtergelaten ,weg met die kliek ,een bezem erdoor ,en Omtzicht fuctie elders ,kijk wat we te danken hebben aan die Jezuietenclub,Lubbers is begonnen met de grote afbraak ,en de rest is geen haar beter .

Margie
Margie
1 jaar geleden

Terug betalen. !!!!!!! Kaag,jij vieze oude heks. Onmiddelijk arresteren. Fraude op grote schaal . Diefstal en bedrog.

Patriot
Patriot
1 jaar geleden

NSB, NSC volgende NSD, het volgt elkaar op, landverraders blijven het

Marc
Marc
1 jaar geleden

Wat een verrassing !

Mme. Jeanne-Marie Roland de la Platière
Mme. Jeanne-Marie Roland de la Platière
1 jaar geleden

De Nederlandse “schatkist” moet toch zo
langzamerhand eens een keer leeg zijn,
met al die miljarden die richting Oekraïne
gaan, en voor al hun uitgaven richting
Brussel, WEF etc., en niet te vergeten
hun eigen beurs.
Nederland is failliet, bankroet.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
1 jaar geleden

Dus er zijn ECHT mensen die dat lulverhaal van “Kaag laat de overheidsfinanciën in blakende toestand achter’ geloofd hebben ?

Kom op zeg, ze hebben de afgelopen jaren met geld gesmeten alsof ze de ouderwetse Zwarte Piet waren die met strooigoed aan het smijten was.
En dan zou de financiële huishouding hier ten lande in “blakende toestand verkeren” ?

Voor wie DAT geloofd heb ik nog wel een mooi strandhuisje te koop, het ligt aan het Mare Tranquillitatis. 😉

Geert
Geert
1 jaar geleden

Opnieuw naar de stembus en dan 65 zetels naar Geertje !!!!!!

Geen schaap
Geen schaap
1 jaar geleden

Wat we allang al wisten.

Niets is wat het lijkt
Niets is wat het lijkt
1 jaar geleden

ClauSSwaab zijn WEF geldstroom eens onderzoeken. Plus ff naar de geldstromen die naar de EU zijn gevloeid en wie daarvoor opdracht en voor getekend heeft, van daaruit weer verder. Dan valt de puzzel gelijk compleet in elkaar.

Niets is wat het lijkt
Niets is wat het lijkt
1 jaar geleden

Het is nu of nooit steun de boeren! Zij vechten voor ons!

Paulien
Paulien
1 jaar geleden

Vergeet de pensioenroof niet waar Ab Flipse aan een paar jaar voor aan het waarschuwen is.

Lavendel
Lavendel
1 jaar geleden

Kan toch ook niet anders!!!!
De miljarden worden weggegeven aan alles en nog wat in het buitenland, ze proberen het in het binnenland binnen te harken om het als Sinterklaas weg te geven buiten onze grens

Anne
Anne
1 jaar geleden

Doorgestoken kaart???

Moet hij van herr swaffel de grote redder gaan spelen die opstaat na deze bekendmaking zonder feiten van de financiële staat van ons land????

Is hij als meest geschikte kandidaat hiervoor uitverkozen na zijn bekendmaking over de toestand van de verdwenen kinderen en de vergoedingen, waarnaar nadien nooit meer is omgekeken trouwens????

Mensen wordt wakker, aan zo’n redder gekleed in groene zeep, heb je echt niets, die glibbert voortdurend weg en blijft ongrijpbaar….

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Kaag heeft ons land leeggeroofd de vieze crimineel! Oppakken die dief vandaag nog !

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Vergeet pvvd niet Wilders is de leermeester van Rutte het WeF trutje! Ik blijf het toch zeggen hoor!

Peter
Peter
1 jaar geleden

Snap niet dat mensen nog steeds naar MSM ,kijken en ernaar luisteren , AD, Telegraaf, NRC,Volkskrant ,RTL,SBS,NPO EN GA ZO MAAR FF DOOR WORDEN BETAALD DOOR WEF , Brussel , zogenaamde ELITE , en dat alles om je te brain te washen en om je ongelukkig te voelen en om je op te zetten tegen anderen zodat iedereen lekker verdeelt en alleen staat zodat je makkelijkere prooi voor ze bent , zodra mensen verenigen dan staan ze sterk , maar zelfs dan zullen er duivelse mensen zijn die infiltreren. En van binnenuit alles weer kapot te maken , dit gebeurt al 100den jaren , zie politiek en bedrijven , overal zie je t het terug

Frans Peeters
Frans Peeters
1 jaar geleden

Voor zover ik dit volg vanuit Belgie vind ik het laf van Omtzigt om geen oplossing te zoeken en gelijk tijdig naar buiten te stappen nu word het onmogelijk om een rechtseregering, Timmermans lacht al in het vuistje, net als hier telkens een linkse regering die schulden maakt

salvar
salvar
1 jaar geleden

kaalplukken die psychopaten daar is de belasting goed in of is dat alleen voor de gewone burger?

Charlotte
Charlotte
1 jaar geleden

Ze hadden het toch kunnen weten daar, stelletje dombo’s, Kaag heeft de jackpot leeggeroofd en doorgesluisd naar Hamas en andere terroristische liefhebbers!!..😾🤷🏼‍♀️ ze hebben lopen te slapen daar terwijl zij met haar man een kundig mannetje wat geld verduisteren en omkatten betreft, hier heb ik 2 jaar geleden al voor gewaarschuwd!!..😾 ze hebben het gewoon laten gebeuren!!..🤷🏼‍♀️… Ze nemen allemaal de pleiterik het wordt te heet onder de poten!!..😾😾

Dwarsje
Dwarsje
1 jaar geleden

Daar gaan onze spaarcentjes waar we ons hele leven voor hebben gesabbeld. Woest ben ik en dat zou HEEL Nederland moeten zijn !!

jackie
jackie
1 jaar geleden

Nederland, van welvaart naar armoede voor de zich blauw betalende burger (toevallig triple B) ter verrijking van psychopaten, oorlogshitsers/voerders. Verzet is onontkoombaar, in ieder geval blijven exposen, want het duister kan het Licht niet verdragen.

Johan Duinkerken
Johan Duinkerken
1 jaar geleden

De poppenkast gaat vrolijk verder. Dat het volk maar eens een Timmermans I moet meemaken om ze goed wakker te krijgen is een manier. Maar in die tijd dat deze secreten met hun handen aan de knoppen zitten dan kunnen ze ontzettend veel kapot maken. Misschien zelfs wel dat een Timmermans I net zoveel kapot gaat maken als Tusk in Polen. Afsluiten van alternatieve media. Politici oppakken en voor corrupte rechters zetten. Leger inzetten om boeren uit hun boerderijen te jagen.

De tweede (slaap)kamer gaat over nieuwe verkiezingen en alle partijen die op verlies staan zullen nieuwe verkiezingen blokkeren.

Het is dus zaak dat de Nederlandse burgers gaan demonstreren om te zorgen dat de politici druk gaan voelen dat ze geen spelletjes met ons moeten spelen.

KeEsC
KeEsC
1 jaar geleden

Dat betekent dus ook dat Mark Rutte hiervoor verantwoordelijk is…

Lavendel
Lavendel
1 jaar geleden

Als ze, ollongren, weer miljoenen aan Oekraïne geeft uit een lege staatskas dan Flip ik

Locke
Locke
1 jaar geleden

Nazi’s jokken nu eenmaal, daar moet Laurens als verpleegkundige via de Kill shots inmiddels toch wel kennis van hebben genomen

Geurtje
Geurtje
1 jaar geleden

Alle leugenaars met spoed achter de tralies. Laten we de jacht gaan openen op alle verantwoordelijken. Helaas !! De meesten zijn gevlucht.

nico
nico
1 jaar geleden

Sthere will bi moor angry people , aldus herr Schwab.

Marrob BE
Marrob BE
1 jaar geleden

De WEF troep is weg.
Maar ene Omtzigt terug is een ramp.
Lekker de boel ophouden, zodat de demissionairen gewoon verder kunnen slopen.
Dan is de kwaliteit van de tweede kamer ook ver beneden peil.
Tel uit je (winst) verlies.
Nieuwe verkiezingen en wel snel.
Allemaal op PVV, FVD, JA21, BBB en VVD stemmen.

jackie
jackie
1 jaar geleden

Laten we het toe dat, gezien ook veel gelaten reakties (het duivelse spel wel gadeslaan maar toch maar accepteren), timmermans-de-blaaskaak plaats neemt op de ’troon’ ?

Dolf
Dolf
1 jaar geleden

Het is toch zo dat de schulden nu anders worden berekend waardoor miljarden niet meer op de balans zichtbaar zijn maar natuurlijk nog wel moeten worden terug betaald. Dit was toch een artikel wat ook hier op NFN was geplaatst?

Geus
Geus
1 jaar geleden

Nu mag kaag verder afbreken in Midden Oosten… Kaag a/d Gaaz

Sjef
Sjef
1 jaar geleden

Voormalig voorzitter van de Algemene Rekenkamer ooit Kees Vendrik mocht 70% van alle boekhoudingen niet inzien. Wie de aandeelhouders waren van de Nederlandse Bank mocht hij ook niet weten. Dan weet je dat de kluit belazerd word. Rutte is Sinterklaas voor het WEF, circa zes miljard. EU circa 30 miljard, invoerrechten naar de EU daar plukt de EU ook al 12 tot 20 miljard van.

Dus stoppen met die verspilling en Rutte en Co juist straffen

Baukje
Baukje
1 jaar geleden

BaukjeKraag heeft € 16.000.000 verduisterd

WAF
WAF
1 jaar geleden

Tja, het kon ook niet anders. Miljarden naar defensie, miljarden naar Oekraïne, miljarden naar klimaat, miljarden naar stikstof, allemaal vanuit de gedachte dat de marktrente negatief is dus dat het zelfs voordelig is voor de overheid om deze bedragen te lenen.
Nu is een totaal anders situatie, de rente is hoog, de kapitaalmarkt is onrustig dus, zeggen de ministeries, weinig geld voor extra uitgaven.
En wie is uiteraard weer de dupe? Dat is de Nederlandse burger die jarenlang heeft geleden onder de bezuinigingsdrift van VVD/PvdA en door VVD/D66 nooit iets terug gekregen heeft van de financiële ontberingen die geleden zijn.
Na het zuur komt het zoet, zeiden ze altijd. Nu zegt het volk: “genoeg is genoeg, wij hebben te lang geleden onder incompetentie en betutteling!!”

oprecht
oprecht
1 jaar geleden

Kaag de hersenloze, leugenachtige die de benen neemt en Nederland in de problemen achter laat.

KIJK OOK DIT IS D666, DUS JETTE ALSTUBLIEFT HOU JE KOP DICHT ALVORENS JIJ DE
SMERIGE LEUGENS VAN D666 NOG VERDER OP BLAAS.

ALTIJD AL GEWETEN DAT D666 NIET IS STAAT IS OM LEIDING TE GEVEN.
DUS ROT OP MET D666.

EN OMZIGT LAAT NEDERLAND IN DE KOU STAAN EN IS TE LAF OM DE PUIN HOPEN
VAN !4 JAAR RUTTE MEE TE HELPEN OPRUIMEN.

BEZUINIGEN, STOP IN STROOM STUUR TERUG WAT HIER NIETS TE ZOEKEN HEEFT
DAT BESPAREN WIJ TENMINSTE WEER.!!!

apyr
apyr
1 jaar geleden

Alle hulp voor Oekraïne onmiddellijk stop zetten Kaag en Rutte en Olongren oppakken en de cel in en nooit meer buiten de oplichters

Kans
Kans
1 jaar geleden

Wat een geweldig toneelstuk zitten wij naar te kijken, haha, wat een land, wat een volk, en de elite gaat gewoon door met het slopen van dit land, hahaha, met z’n allen de afgrond in, das niet zo eenzaam, dat dan weer wel, ik kan niet wachten tot iedereen wakker is, ik zou nog maar even snel een huis kopen hoor, want dan kan je de overwaarde aan de belasting gaan betalen als je gaat verkopen, hahahaha wat een land wat een volk, hoe dom zijn wij nu eigenlijk met z’n allen, als wij gewoon eens met z’n allen zeggen dit gaan we niet doen, is het heel snel afgelopen met het gajes in de top, leg ze het vuur aan de schenen !!!

Wilders gaat gewoon nooit regeren, is een kat ander voor het gepeupel !,
🐈🐈🐕‍🦺🐕‍🦺🐈🐈🐈🐕‍🦺🐕‍🦺🐕‍🦺🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈

Vagevuur...
Vagevuur...
1 jaar geleden

Bij Pumberto was ook 1 of andere Clown onzin aan het uitkramen, laten we deze Clown Joop vd Ende noemen…
Als je op NieuwSocialeControle van waslijn Pieter gestemd hebt, dan heb je je stem 100% weggegooid !
(Waslijn Pieter, vroeger hing hij als ambtenaar aan de waslijn om te drogen ivm het vele wenen, dat hij er weer eens niet tegen kon…)

wim
wim
1 jaar geleden

Lenen,lenen,betalen, betalen………Youp van het Hek.

Make Life a Ride
Make Life a Ride
1 jaar geleden

Het is tijd voor een landelijke staking.

Leg alles neer
Meld je ziek
Sluit je zaak
Blokkeer de wegen
Staak je werk
Ga de straat op

WE ZIJN HET ZAT!

Axel M.
Axel M.
1 jaar geleden

Dat is ook niet zo raar met alle triljarden die zij weggeven aan Brussel en de Oekraine
En nu ze Duitsland het faillissement in hebben gedreven en nu in de vrije val is wordt Nederland mee gezogen omdat we aan de heup verbonden zijn met Duitsland.
En dit is allemaal wel bedacht opgezet daarom was brexit ook niet voor de bevolking maar om te zorgen dat Nederland Engeland niet mee de afgrond in zuigt.

Piko
Piko
1 jaar geleden

Wij Nederlanders willen het maar niet zien, nou ja dan is het zoals mijn moeder vroeger zei, wie niet wil luisteren moet maar voelen.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
1 jaar geleden

Omtzigt heeft in principe gelijk wat deze kwestie betreft, maar omdat hij dit al maanden geleden wist, is dit niet de reden dat hij tot een breuk heeft geforceerd.

Kale kip kan je niet plukken
Kale kip kan je niet plukken
1 jaar geleden

Emigreren is simpelweg het beste wat je kunt doen. Laat ze het zelf maar uitzoeken in Nederland. Het volk betaald de rekening, en vele generaties na ons zullen nog steeds deze lasten noodgedwongen dragen. Ik weiger mijn welvaart, of wat er nog van over is, op te geven voor zeer slecht beleid. De ‘herstel generaties’ leven nog decennia in zware armoede, terwijl het destructieve beleid doorgaat en de (grond)wetten stelselmatig overtreden worden. Trek de deur achter je dicht in Nederland en verlaat de EU voor eens en voor altijd!!

JohnC
JohnC
1 jaar geleden

Het is de hoogste tijd voor een staatsgreep want het land kan zo niet verder wil het niet helemaal kapot gaan. Er is grote behoefte aan een tussentijds zakenkabinet bestaande uit experts die niet onder invloed staan van de EU, ECB en van de WEF en die loyaal zijn aan de bevolking en die orde op zaken stellen.

De Rutte regeringen en zij die op de achtergrond hebben meegewerkt het land naar de afgrond hebben te brengen moeten worden opgepakt en berecht.
Hetzelfde geldt voor de media, de medische instituten en banken die de burgers hebben voorgelogen, afgeperst en vergiftigd.

Speelman .lj
Speelman .lj
1 jaar geleden

Het is duidelijk we worden als burgers zeer zwaar genaaid , wke geeft nu FAKE NIEUWS , Nederland is letterlijk naar de klote geholpen .

Sophie
Sophie
1 jaar geleden

Omkijken heeft geen zin!
Geef Omtzigt nu de tijd om orde op zaken te stellen, zodat Nederland financieel weer gezond wordt en we weer een toekomst hebben voor alle inwoners, (al zijn dat er wel veel te veel).
De formatie kan beter wat langer duren en solide zijn dan weer een stel prutsers op het pluche die het land naar de knoppen helpen.

Joop Visser
Joop Visser
1 jaar geleden

In het verleden heb ik ergens eens gelezen dat Nederland garant staat voor leningen tot aan 400 miljard. Dat zal nu fors meer kunnen zijn.

Snappie
Snappie
1 jaar geleden

Pieter is een klojo die zijn geloofwaardigheid over boord kieperd.
Wilders kan beter nu direct een minderheid kabinet beginnen en de macht in eigen handen nemen.
Al zal het na 1 maand barsten daarna komt wilders 2 ,ill be back.

Totaljoy
Totaljoy
1 jaar geleden

Het wef, de eu en alle regeringen die in Davos bij het wef zitten leven in hun eigen corrupte bubbel die voor hen zeer lucratief is en de spaarrekening flink bijvult. Laat staan de goudvoorraad in hun eigen kluis want die waardeloze euro willen ze zelf ook niet.

En Rutte blijft maar geld cadeau geven aan derden. Want alleen daarom is Rutte zo’n graag geziene gast.

Julia
Julia
1 jaar geleden

Kortom we zijn allen wederom bedrogen mede ook dank aan de msm.

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
1 jaar geleden

“Kaag laat de overheidsfinanciën blakend gezond achter” Sorry, fautje, moest zijn “Kaag laat de overheidsfinanciën zwartgeblakerd achter.

longrider1919@hotmail.com
1 jaar geleden

De premier over u – in meerderheid niet moslims – zal een moslim zijn. Zie de trend ingezet op de Britse eilanden. De leider in Engeland is een hindoe. In Schotland en Ierland zijn het moslims. In Schotland is het zelfs zo dat ook de oppositie leiding een moslim is. Wat zij ook niet doen zij krijgen dus een moslim als prime minister. Hoe flikt men dat?

Men houdt verkiezingen met blanke leiders. De winnaar maakt er vervolgens opzettelijk een zooitje van en moet aftreden. Er komen dan geen nieuwe verkiezingen. De partij van de winnaar – de persoon waarom de mensen op de partij gestemd hebben – die moest aftreden, wijst dan een opvolger aan. Dat gebeurt in opdracht van hogerhand. En zo komt Engeland aan een hindoe prime minister en Schotland en Ierland een van moslim huize. Daar is niet voor gestemd door de bevolking. De partij heeft die aangewezen. Dat verstaat de politiek dan onder democratie. Vooral door blijven gaan met stemmen.ervis sprake van opgelegde inclusiviteit.

In Nederland is er vanuit de cabal gezien ook een ideale inclusiviteit kandidaat . Ook hier zal men gedwongen en geforceerd inclusiviteit opleggen. Die ideale cabal kandidaat heet yesilgoz. Vrouw, niet blank, niet christelijk en als slagroom op de cabal taart ook nog moslim. Alleen de kers op de slagroom ontbreekt ( transgender, lesbisch, bisexueel of weet ik veel wat zolang als het maar met sex te Maken heeft) .

Het wordt yesilgoz.
nu wordt er een toneelstuk opgevoerd welke daarheen zal leiden . Ondertussen kan opper nederlander Mark gewoon doorgaan. Met Wilders zal men niet willen samenwerken ondanks de overwinning volgens de computer. Dat maakt dan de weg vrij voor de opgelegde inclusiviteit. een niet blanke, niet christelijk vrouw die ook nog moslim is als leiding van Nederland. De Britse eilanden waren het voorland in deze.

Het werkelijke einddoel van de cabal in politieke zin is de bevolking en de overheid totaal te verdelen en op te zetten tegen elkaar totdat de kruik barst. Men wil chaos en anarchie. Remember. Order out of chaos. De cabal doet wat zij zegt. Daarom neemt de overheid opzettelijk precies de verkeerde ( lees maximaal schadelijke) besluiten. zij ( politici) hebben hun lot zelf weggegeven en hebben hun lot niet meer in eigen hand en worden nu bestuurd/ aangestuurd middels cabal opdrachten. Het is opdracht uitvoeren of anders gebeurt er………..! . U bent overgenomen en men wil, op alle mogelijke manieren dat u dat weet.( Zout in de wond strooien heet dat). het wordt yesilgoz.Geen Timmermans. Groet.

longrider1919@hotmail.com
1 jaar geleden

I am with you 👊

The great Unknown
The great Unknown
1 jaar geleden

De grote en rijke Amerikaanse families die, in de tijd wat we nu meemaken, handelden in de tijd van hun opkomst, op dezelfde wijze als ze nu met ons doen. Ze verjoegen de kleintjes, zij het boeren of kleine bedrijfjes gewoon van hun land zonder juridische consequenties Dit vertoont alle kenmerken van het Amerikaans Imperialisme en een belangrijk deel van onze Europese politici heeft zich gewoon bereid verklaard hier aan mee te werken Klaus Schwab(dat Harvard studentje) is daarbij hun uithangbord.

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Alles is tegenwoordig FAKE het is leugens en bedrog waar je ook op stemt ze zitten allemaal in de pocket van het WEF EU en de ELITE

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Desinformatie van het AD en leugens van Mevrouw KAAG met een grote tint van het WEF

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Weg met deze Regering Psychopaten Demissionaire waanzinnige WEF aanhangers

paratrooper
paratrooper
1 jaar geleden

Sorry Barbara,,veel te veel schapen hier….en nog links ook De meesten hebben nooit van WEF gehoord laat staan wat die club van plan is !

paratrooper
paratrooper
1 jaar geleden

Ja …dan wordt het toch echt Forum voor Democratie

Back to top button
98
0
We lezen graag je reactie!x