Er is een filmpje opgedoken waarin Klaus Schwab praat over het Global Education Initiative van het World Economic Forum. Bij dit project zijn Cisco en ‘vrijwel alle grote namen’ betrokken, zei Schwab op 17 april 2008 op een bijeenkomst van de Foreign Policy Association.
“We proberen het onderwijssysteem van Jordanië, Egypte en Burundi te revolutioneren door samen te werken met de lokale autoriteiten,” vervolgde hij. “We werken ook samen met Unesco, niet alleen om de scholen uit te rusten, maar ook om de leraren opnieuw te scholen en een nieuw curriculum aan te bieden.”
Klaus Schwab :
“our education initiative… we have Cisco… and practically all the big names… we will revolutionize education…we will retrain the teachers… we will put a new curriculum in place”
… so that we can indoctrinate the children with our ideology at an early age… pic.twitter.com/PPSMIA1d5m
— Wall Street Silver (@WallStreetSilv) December 28, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
Geïndoctrineerd
We begeleiden die bedrijven, benadrukte Schwab. “We bemoeien ons van begin tot eind met het initiatief.”
Op die manier kunnen kinderen al op jonge leeftijd worden geïndoctrineerd met de ideologie van het WEF. Schwab penetreert dus niet alleen de kabinetten, maar ook de scholen.
Ze verbergen het niet eens
Het filmpje trok de aandacht van Twitterbaas Elon Musk. Die reageerde: “Uhh…” Iemand anders zei: “Dus big tech-bedrijven en het WEF zijn nu verantwoordelijk voor het onderwijs/curriculum? Geen wonder dat onze jonge generatie gek is geworden. Geef onze leraren terug en laat de kinderen met rust!”
Het Amerikaanse congreslid Troy Nehls schreef: “Ze verbergen het niet eens.”






World Economic Forum noemt ontdekking buitenaards leven een risico
Wereldvrede? Dit zijn de enige 11 conflictvrije landen ter wereld
Oud-informateur Van Zwol: het geld is op. En de media maar schrijven dat Kaag de schatkist blakend gezond achterliet
Het CDA wil dat u voor uw vrijheid gaat betalen: ‘Door de gekte bevangen’
Bitcoin is project van Amerikaanse inlichtingendiensten. Medeoprichter antivirusbedrijf ontmaskert digitaal geld
Mossad had voorkennis van 9/11-aanslagen. FBI brengt explosieve documenten naar buiten
Hoe gevaarlijk is Big Pharma voor onze gezondheid? Deze nieuwe film geeft een schokkend antwoord
‘Berichtgeving Westerse media over Libie onjuist’
Tumor van Canadees (30) krimpt na daad van vriendelijkheid