Deze meesterlijke manoeuvre stelt Rutte in staat om demissionair zijn destructieve premierschap nog een jaar te verlengen, juist op een moment dat de broeiende woede in de samenleving elk moment kon uitbarsten in een spontane lynchpartij, schrijft jurist Jeroen Pols voor De Andere Krant.
“Net als nu lukte het Rutte keer op keer met verkiezingsbedrog, leugens en een inactief geheugen de macht te behouden,” voegt hij toe.
Wetteloze schaduwoverheid
De altijd lachende en ginnegappende Rutte gebruikte zijn langste premierschap uit de geschiedenis om een gewetenloze machtsgreep voor te bereiden door de Nederlandse democratie en instituties systematisch te ondermijnen, aldus Pols.
Onder zijn aanvoering ruimden deskundige vakmensen het veld om plaats te maken voor corrupte en incompetente handlangers, creëerde hij een wetteloze schaduwoverheid onder leiding van de Belastingdienst, om bevolking en bedrijfsleven met Stasi-methoden systematisch onder controle te brengen en werden oppositiepartijen en belangenorganisaties geïnfiltreerd, overgenomen of onschadelijk gemaakt, merkt de jurist op.
Misdaden tegen de menselijkheid
“Nu staat hij op het punt de door de meerderheid van de Tweede Kamer afgewezen CBDC in te voeren, om het land definitief onder totalitaire controle te brengen.”
Rutte is geen staatsman, geen held en verdient geen respect of luchtige lofuitingen. Hij hoort voor landverraad en misdaden tegen de menselijkheid vastgezet en vervolgd te worden, stelt Pols, die de demissionair premier omschrijft als ‘een psychopathische manipulator die in opdracht van sektarische globalisten de politiek infiltreerde en een geniepige machtsovername uitvoerde’.
Deze week in de Andere Krant: Rutte is geen staatsman, geen held en verdient geen respect, hij is een landverrader en moet voor misdaden tegen de menselijkheid vastgezet en vervolgd worden. pic.twitter.com/2wHo3BI4gh
— Jeroen Pols (@JeroenPols) July 17, 2023
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






België gaat Scientologykerk vervolgen
‘Wat gebeurt hier?’: DNB-baas Klaas Knot bespreekt in Brussel mogelijkheden om DEFENSIE-UITGAVEN te verhogen
Voedsel als medicijn: Ziekenhuis gebruikt biologisch eten om patiënten te helpen genezen
Dr. David Martin: ‘De WHO is een criminele organisatie opgericht door eugenetici’
Gideon van Meijeren zet VVD-Kamerlid klem: ‘Dit is geen onmacht, maar onwil’
Zo hield Pfizer alles verborgen voor de toezichthouders
Nachtmerrie voor Syrische bevolking. Zijn de media stom of doen ze alsof?
Beelden van ‘geest van spelend jongetje’ in spookhuis gaan rond op internet. Bekijk ze hier
D66-leider Jetten wil een Europees leger: ‘Dit zijn uiterst zorgwekkende uitspraken’