CoronaBuitenland

Deze informatie van EMA is vernietigend voor het gevoerde vaccinatiebeleid van Rutte en De Jonge

Help mee door dit met kennissen op je socials te delen!

Marcel de Graaff en zeven andere Europarlementariërs hebben een brief ontvangen van het Europees Geneesmiddelenagentschap (EMA) die ‘schokkende feiten’ bevat. Dat zei De Graaff dinsdag tijdens een persconferentie in het Europees Parlement.

“Allereerst stelt het EMA expliciet dat zij de coronavaccins alleen en uitsluitend op de markt heeft toegelaten voor individuele immunisatie en absoluut niet voor beheersing van besmetting en het voorkomen of verminderen van besmettingen,” onthulde het Europarlementslid.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Dit is vernietigend voor regeringen die vol op het campagneorgel zijn gegaan met de boodschap: je doet het voor een ander. “Niets daarvan klopt.”

(Video verwijderd? Klik hier...)

Volkomen onzin en niet gebaseerd op feiten

Het agentschap gaat nóg verder: ‘Beoordelingsrapporten over de toelating van vaccins benadrukken het gebrek aan gegevens over besmettelijkheid’.

Met andere woorden: de vaccins waren niet bedoeld voor het voorkomen van besmettingen en er zijn al helemaal geen gegevens die onderbouwen dat de vaccins helpen tegen besmettingen.

Sterker nog: EMA verklaart dat herhaalde blootstelling aan het virus de kans op infecties zelfs bij gevaccineerden verhoogt. “De massale overheidscampagnes […] waren niet alleen ongeautoriseerd, maar ook volkomen onzin en niet gebaseerd op feiten,” benadrukte De Graaff.

Compleet in strijd

Het wordt nog erger. EMA zegt dat de vaccinaties uitsluitend voor de bescherming van het gevaccineerde individu zijn. Daarnaast moet voor vaccinatie ‘alle veiligheidsinformatie zorgvuldig worden overwogen alvorens een vaccinatie toe te dienen of aan te bevelen’.

“Je mocht dus alleen in aanmerking komen voor een vaccinatie nadat een arts had vastgesteld dat dit in jouw geval verstandig was,” aldus de Europarlementariër. “De sporthallen vol met vaccinprikkers waren compleet in strijd met het gebruik waarvoor de vaccins waren toegestaan door het EMA.”

Het wordt nóg erger. Om de veiligheid van de vaccins te beoordelen, was het voor EMA essentieel dat bijwerkingen goed zouden worden geregistreerd. ‘Wij verwachten vele rapportages van bijwerkingen die optreden tijdens of kort na vaccinatie’, schrijft het agentschap in de brief. Dat betekent dat juist in de eerste periode vanaf vaccinatie de klachten moeten worden gemeld.

Moedwillig in gevaar brengen van mensenlevens

De regering steunde echter een beleid waarbij de klachten de eerste 14 dagen na vaccinatie juist níet werden gemeld omdat het vaccin 10 tot 14 dagen nodig zou hebben om effectief te worden. “Alle klachten in die periode werden juist aan het coronavirus toegeschreven,” zei De Graaff. “Dat is niet alleen frauduleus, het is moedwillig in gevaar brengen van mensenlevens. En ik herinner u er nog maar eens aan dat we nog steeds kampen met een gigantische, zogenaamd onverklaarde oversterfte.”

De Graaff vat samen: deze informatie van EMA is vernietigend voor het gevoerde vaccinatiebeleid van Rutte en De Jonge. De regering wist dat de vaccins niet zouden beschermen tegen de verspreiding van het virus, maar deelde deze informatie niet met de burgers. Integendeel: men drong de vaccins aan onze burgers op met leugens, verdoezelde de bijwerkingen en bracht hiermee de gezondheid van iedereen die zo’n vaccin genomen heeft, in gevaar. De vaccinatiecampagnes dienen zo snel mogelijk stopgezet te worden. Het is gewoonweg niet veilig en ze voldoen niet aan de eisen die EMA stelt. De regering en alle politieke partijen die dit steunden, behoren op hun leugens en bedrog afgerekend te worden.

Wereldschandaal van ongekende grootte

De persconferentie maakt veel reacties los. “Ongelooflijk. Het medisch schandaal van de eeuw,” reageert Tweede Kamerlid Pepijn van Houwelingen (FVD).

Ondernemerscoach Fiona Zwart schrijft: “Dit is een wereldschandaal van ongekende grootte. Maar zoals we zien, vindt de waarheid altijd haar weg.”

Opzienbarende antwoorden die toch niet stroken met wat sommige politici en rondetafelartsen zoal verkondigden, merkt onderzoeksjournalist Marc van der Vegt op.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vind je deze info waardevol?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 252 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

158 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Marcel
Marcel
2 jaren geleden

Tegelijkertijd liet de EMA de regering gewoon lekker hun gang gaan… Mijn vraag: hoe dan?

koddebeier
koddebeier
2 jaren geleden

Tribunaal nu.

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
2 jaren geleden

Covid-19 vaccine is MET OPZET gecreeerd voor de GENOCIDE agenda…EN ZO IS HET !!

Wil
Wil
2 jaren geleden

De rechtbank in Leeuwarden verwacht morgen Rutte, de Jonge en zijn vaccin vrienden. Waar kunnen wij ze tegen komen?

Mikkie
Mikkie
2 jaren geleden

Dankjewel Hugo..2 van mijn kids geprikt omdat ze volgens jou weer konden dansen met Jansen..

Mikkie
Mikkie
2 jaren geleden

En omdat je hun postcode kende…klootzak!

Muis010
Muis010
2 jaren geleden

Nou benieuwd of degene die verantwoordelijk waren voor de uitrol nu ook voor het gerecht komen

Bertusus
Bertusus
2 jaren geleden

een woord: TRIBUNALEN

Markiez
Markiez
2 jaren geleden

Niks hierover in de MSM, die zijn dus net zo schuldig. Gelukkig ben ik niet gevaccineerd, een wappie. Daar ben ik trots op.

wakkere
wakkere
2 jaren geleden

Nou Hugo en Markie wat hebben jullie nog te zeggen, we wisten het niet,
Jullie hebben vrienden en familie van mij vermoord!!!!!

Laatste Harmonicaan
Laatste Harmonicaan
2 jaren geleden
Brioche
Brioche
2 jaren geleden

Gewone mensen krijgen bij lichte vergrijpen hoge boetes of straf. Deze misdadigers kunnen ongestoord doorgaan met leugens en moorden en de maatschappij vernielen al lachend aan de verkiezingen meedoen met nieuwe leugens. Tot mijn verbazing doet niemand daar iets aan en laten ze doorgaan. Het is verbijsterend en misselijk makend. Hoezo RECHTSTAAT??????

waarheid
waarheid
2 jaren geleden

goed zo en nou vervolgen

Theo
Theo
2 jaren geleden

Seriemoordenaars

Barbara v/d Bend
Barbara v/d Bend
2 jaren geleden

Mooi, morgen moeten Rutte en de Jonge en het overige gespuis zich toch melden bij de Rechtbank te Leeuwarden. Kan dit verhaal ook nog even meegenomen worden in de bodemprocedure. Oppakken dat tuig en nooit weer loslaten.

waarheid
waarheid
2 jaren geleden

rutte en de jonge en de rest zijn dus allemaal moordenaars

NooT
NooT
2 jaren geleden

Die hele zogenaamde coronacrisis zelf was al totaal nep en door dezelfde figuren opgezet die vervolgens de massavaccinaties op miljoenen gezonde mensen uitrolden.

Dus beetje slap verhaaltje dit alsof het een slecht doordachte reactie zou zijn geweest!

We hebben het over een megamisdaad, lang gepland en meedogenloos uitgevoerd.

P.M.
P.M.
2 jaren geleden

Dit MOET op alle MSM medegedeeld worden alsook alle artsen, ziekenhuizen, ongezondheidsministers, zogezegde “experten” enz..

Dubito
Dubito
2 jaren geleden

Marcel moet de komende tijd goed uitkijken voor paraplu’s en bierflesjes.

Frans
Frans
2 jaren geleden

Al iets in het MSM nieuws hierover?

Rob
Rob
2 jaren geleden

Houdt de boel in de gaten want niks is wat het lijkt. Regeringen moeten uiteindelijk ook een keer verdwijnen voor de NWO realiteit wordt en AI het over moet nemen. Het is al vaker gezegd Dus ga niet lopen juichen want dit is waarschijnlijk allemaal net zo ingepland als van de afgelopen jaren. Dit kan heel goed een punt worden waarover al zo vaak is gezegd dat de de elite zich een keer gaat vertonen met de boodschap dat dit nooit meer mag gebeuren en dan wordt de NWO ingeluid zodat het inderdaad ook nooit meer zal gebeuren. Maar we zijn er nog niet. Ze hebben die hele corona en Covid agenda helemaal niet meer nodig. Dat kan dus gewoon een afgesloten ‘hoofdstuk’ zijn. En dan kunnen er misschien ook zijn die onder de bus worden gegooid omdat ze overbodig zijn geworden. Ze hebben al een nieuw blik WEF keffers, Rockefeller fellows etc open getrokken om het over te nemen. Er is nog altijd de klimaatagenda, de migratie van Afrikanen naar Europa, je ziet langzaamaan steeds meer AI en web3 in beeld komen, de CBCD, digitale identiteit en noem maar op. Wie nu gaat staan juichen (zoals dat nogal eens gebeurt) staat met de rug naar de afgrond en op de rand. Een klein duwtje en je bent weg. Ik snap niet wat daar aan te juichen valt.

Chas
Chas
2 jaren geleden

En de criminel3n gaan gewoon door naar de volg3nde baan.

Henk
Henk
2 jaren geleden

Ja en nu? Niks. Het zal niet in het nieuws komen, niet in de krant. Morgen gaat een grote meerderheid weer stemmen op de moordenaars.

Piet
Piet
2 jaren geleden

Postcode van ongevaccineerden hebben ze
Postcode van mensen met vaccinatieschade hebben ze geen actieve herinnering aan.

Christine
Christine
2 jaren geleden

Op de site van de EMA stond dat de prikjes waren goedgekeurd…

Jef
Jef
2 jaren geleden

Ik heb de persconferentie gezien; nauwelijks pers en verder een lege zaal. Tegen de tijd dat het echt naar buiten komt en de msm er ook niet meer omheen kan, is 99% van die mafketels al lang dood en het ergste is … ik ook. Nou, als dat geen ‘verbinding” is.

Piet
Piet
2 jaren geleden

Dat is een geweldige stap vooruit!
EMA neemt ineens afstand van beleid politici. Nu zomaar.

Betaal contant!
Betaal contant!
2 jaren geleden

Ennu?

Elise
Elise
2 jaren geleden

Maar wij weten dat het meer om die qr code ging, dan die vax. Vandaar het drambeleid met onlogische/onmenselijke regelgeving. Of te wel: social engeneering. Of te wel: de voorbereiding van een social credit system. Zowel de tech als farma heeft zijn zakken goed gevuld. Er waren toch op voorhand al zoveel vaxxen verkocht. Beetje raar dat hier gesproken wordt over bijwerkingen die men al wist, als je die vaxxen al verkocht hebt. Of zit ik hier iets raars te denken?

Teus
Teus
2 jaren geleden

“Op de markt voor individuele immunisatie”
Kijk daar schiet men de plank al gelijk mis. Het gaat om een patent wat al jaren werd voorbereid en het was altijd al de bedoeling geweest om mensen hiermee te injecteren om iets te veroorzaken in het lichaam op DNA niveau en de mens te veranderen of sluipsgewijs te doden, wat mede mogelijk gemaakt is door het leger.

Nowhere to be found.
Nowhere to be found.
2 jaren geleden

De waarheid komt, helaas voor veel mensen die in deze valkuil zijn gelopen, eindelijk boven water.

Iemand, meerdere mensen of instanties op waarheid geloven, blijkt dus een fabeltje en is dus niets anders dan een leugen en m.b.t. Covid-19 ook wel de meest gruwelijke leugen die de mensheid kan overkomen.

Helaas is dat voor de slachtoffers van dit democideprogramma, als mosterd na de maaltijd en dus veel te laat.

Hieruit blijkt dat op landelijk- en wereldniveau, de complete (wereld)bevolking voor de gek is gehouden.

Dit is natuurlijk geen nieuws voor de wakkere mensen.

Dit sluit natuurlijk aan op de bevindingen van David. A. Martin en helaas hoor ik hier ook weer niet terug dat Covid-19 en ook de z.g. vaccinaties niets anders zijn dan een vorm biologische oorlogsvoering tegen de mensheid.

Desondanks veel lof voor Marcel de Graaff, maar naar mijn mening gaat en ging het allemaal nog veel te netjes en heeft deze openbaring te lang op zich laten wachten.

Wanneer je gelooft dat de producenten van z.g. vaccinaties het beste met je voor hebben, dan vraag je om problemen en dat gaat terug naar de tijd m.b.t. de Spaanse griep, wat naar mijn mening de 1e grote test was van het programma dat met Covid-19 wereldwijd is in gezet.

Sinds Covid-19 en de bijbehorende Lockdowns, hebben de mensen genoeg tijd gehad om op onderzoek te gaan en de waarheid te achterhalen.

Veel mensen is dit niet gelukt en blijkbaar duurt dit bij politici langer!

Dat er bewijs voor is, is natuurlijk een goede zaak, maar er gaat niets boven intuïtie.

Locke
Locke
2 jaren geleden

EMA zit er tot aan de nek mee in. Sterker nog voor wie houden die de mensen eigenlijk?

Punt
Punt
2 jaren geleden

Dit nieuws dat moet iedere Nederlander weten.
Het is zelfs verplicht om dit aan de burgers te melden.

Dus iedereen heeft het RECHT op dit nieuws.
Dat ze in de maling zijn genomen, verkeerd zijn voorgelicht.
DIT MOETEN ZE WETEN !!!!!!

Dus werk aan de winkel, kranten, tv, media, praatprogramma’s etc. deze zijn verplicht om dit te publiceren !!

Dit WERELDSCHANDAAL moet iedereen weten, dus attenderen op dit filmpje van Marcel de Graaff Europees parlement.

Iedereen moet dit zien, wat ze ervan vinden mogen ze zelf invullen.

Margie
Margie
2 jaren geleden

Arresteren en levenslang opsluiten die Rutte,de jonge en de rest van die vieze moordenaars. Dit zijn seriemoordenaars van het ergste soort.

Dutch warrior
Dutch warrior
2 jaren geleden

Ze hebben een massamoord begaan en duizenden mensen zwaar verwond

HenryH
HenryH
2 jaren geleden

Reken ze erop af !

Marijke
Marijke
2 jaren geleden

Een heeele grote stap! Met dank aan de onderzoekers. Veel delen zodat de msm onderuit gaat.

Jan
Jan
2 jaren geleden

Geweldig zijn die mensen dit deze misdaden door hun volharding naar boven hebben gekregen, jullie zij toppers.

Ciss
Ciss
2 jaren geleden

Net wat ik al dacht geen woord over wat er in die spuit zit, en de doden in ieder geval niet echt erop ingegaan, wel goed dat de boel nu aan de tand gevoeld is en hopelijk sneller gaat rollen.zodat ALLES aan het licht komt,.is echt hoog tijd.

Yvonne
Yvonne
2 jaren geleden

En ook dit loopt allemaal weer met een sisser af omdat msm hier weer niets over meldt.
Daar komt nog de afleiding van de ‘verkiezingen’ bij en zo is de doofpot weer in no time dicht.
In mijn naaste omgeving zijn momenteel twee mensen met longontsteking, allebei weer pas geprikt.
En ze hebben absoluut niets door.
– ‘Wel een beetje pech zeg, ben ik nota bene net geprikt, krijg ik longontsteking. Maar gelukkig word ik er nu minder ziek van dan zonder prik.’ 😜

Welder
Welder
2 jaren geleden

Nu oppakken die smeerlappen met bloed aan hun handen.

K.Dijkhuis
K.Dijkhuis
2 jaren geleden

Eens kijken wat mevrouw Koopmans hierop gaat zeggen. 😉

Henk Azie
Henk Azie
2 jaren geleden

Het zal misschien niet veel uithalen, maar nu hebben we de kans om aangifte te doen Rutte cs wegens doodslag met opzet of poging daartoe. Politie zou hierin moeten meewerken want uiteindelijk zitten die in hetzelfde schuitje.

Frans H
Frans H
2 jaren geleden

En?

Gosse
Gosse
2 jaren geleden

Barbertje zal hangen. Eindelijk gerechtigheid

Suus
Suus
2 jaren geleden

FvD is hier nooit blind voor geweest. Stem straks op ze.
Voor een stem op de waarheid.
(Waarvoor zou FvD anders zo gedemoniseerd worden? Men is bang voor ze.)

nico
nico
2 jaren geleden

De EMA is zijn handen aan het wassen .

Joop Visser
Joop Visser
2 jaren geleden

EMA is straatje aan het schoonvegen? EMA heeft massale vaccinatie goedgekeurd.

Snappie
Snappie
2 jaren geleden

Mark en hugo zijn de sjaak, maar die twee zijn als de advocaat vd duivel.
Voor mij mogen ze voor het gerecht komen, nalatigheid, vrijheids beroving, gevaccineerde QR maatschappij. Teveel medische missers die je niet goed kunt praten.
Ook van dissel hield belangrijke info achter op 1 mei 2020 bij de politieke gezondheid commissie
Er was namelijk geen sprake meer van een pandemie zelf geen epidemie, terwijl er nog geen nMRA was
Sinds 1 mei 2020 is er geen sprake meer geweest van een epidemie, toch kregen we diverse lockdowns, kapje plicht ,avondklok achterlijke maatregelen 1.5 mtr afstand. Stel mafkezen.
Al dat prikken is compleet overbodig geweest.
Erger nog
De spuit was in het begin weinig stabiel weet u nog toen het met -70 werd bewaard, na het ontdooien bleek de spuit nog instabiele te zijn. Daardoor hebben ze de samenstelling veranderd met nano grafiet om het nMRA goedje stabiel te binden.
Ze voegen dit toe terwijl medisch bekend is dat nano deeltjes in elke cel van het lichaam kan doordringen. You are doomed. Als die shit door je aderen vloeit.
Dr. Mengele was een hufter maar deze gasten hebben de halve wereld platgespoten
Bye bye stem op de juiste partij bvnl, fvd ,pvv

David Mills
David Mills
2 jaren geleden

Waarom komt het EMA er nu pas mee???

C.C.
C.C.
2 jaren geleden

Ik erger me nu nog dat ik mijn gasten als vrijwilliger niet kon begeleiden omdat ik geen qr code had en hen een dagje uit werd onthouden.
Verschillende van mijn gasten zijn dus ook overleden na die prik.
Natuurlijk waren ze fysiek gehandicapt en niet zo jong meer maar mijn moeder, niet geprikt is wel meer dan 100 jaar geworden.

Janny
Janny
2 jaren geleden

Zou mooi zijn als ze deze dingen ook zeiden voor de verkiezingscampagne ,behalve FvD,belang van Nederland ,en pvv ,hoor je hier verder niemand over de schadelijkheid van de corona vaccins ,dat vind ik een heel belangrijk punt om uit te zoeken hoe schadelijk ze zijn en waren ,maar als dit meer bekend word zou dat heel mooi zijn

Piet
Piet
2 jaren geleden

Daar gaan we weer . Maar wie doet nu aangifte van deze zaak zodat de schuldigen direct gearresteerd worden . Dit om vluchtpoging te voorkomen. En geen immuniteit in Zwitserland gewoon vast zetten. Dit uiteraard in Europees verband , zeker hoort daar Van der Leyen bij met haar geheime mailtjes. Justice and no deals.

Piet
Piet
2 jaren geleden

Het aller belangrijkste is op dit moment , vergif spuiten per direct uit de handel. Hier is geen overleg voor nodig . Dit kan het EMA zelfstandig en per direct. VOORKOM NOG VERDERE SCHADE .

Edward
Edward
2 jaren geleden

Ik mis de MSM even, waar blijft de NPO ?

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Prima dat het nu naar buitenkomt maar het lijkt er ook op dat het EMA haar straatje aan het schoonvegen is.

Ze hebben 3 jaar de tijd gehad om eerder aan de bel te trekken en nu de druk te hoog wordt en de injectie misdaden een feit zijn dat niet meer terug gedraaid kan worden begint het elkaar de schuld toeschuiven.

Petra
Petra
2 jaren geleden

De Roverheid heeft niet de EMA gevolgd, maar het WEF.

Dat is waar de fout zit.

De lLort Noc
De lLort Noc
2 jaren geleden

Gelukkig was het ema gebouw net op tijd klaar eind 2019. Waarom moest dit ook alweer met hoge spoed gebouwd worden? oh en goede timing nu de ratten het schip verlaten en niet meer aansprakelijk zijn.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
2 jaren geleden

Dat worden veel schadegevallen van gevaccineerden en ongevaccineerden die betaald moeten gaan worden!

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
2 jaren geleden

Dit is toch de laatste druppel op de gloeiende plaat zeker ? Dit moet toch wel voldoende zijn om de verantwoordelijken hiervoor op te sluiten . Bewijs na bewijs na bewijs . Alleen door corruptie komen ze hier nog onderuit!

Het leugentijdperk
Het leugentijdperk
2 jaren geleden

Goed nieuws en een aanvang naar meer en zal dit nieuws eerst verder moeten indalen en als een olievlek zich langzaam uitbreiden. De corruptie op hoogste niveau kennende zal er hoogstwaarschijnlijk nog zeven bruggen, dalen en bergen aan tegenwerkingen moeten worden overwonnen, wat misschien nog jaren kan duren eer de dag komt dat de politieke hufters, ambtenaren, artsen en zogenaamde ‘experts’, veeartsen wetenschappers en virologen en andere troep voor de bijl gaan en richting tribunalen worden gesleept voor toebrengen van onherstelbare schade en letsel en plegen van (massa)moord!!…Wat deze mensen hebben uitgespookt is nu eenmaal geen kattenpis en kan en zal niet tot nooit worden vergeven of vergeten en niet ongestraft blijven.

Btw, ook tof dat de schofterige mainstream media dit EMA nieuws als hot topic uitstralen. Niet dus! Ook jullie tijd zal ooit komen en niemand van jullie mediahonden en hoernalisten zal overgeslagen worden! 100% gegarandeerd zullen jullie handlangers en beschermers van criminelen en massamoordenaars je straf niet ontlopen.

Het bewijs, deze feiten, die nu nog lachend afgedaan en weggewuifd zullen worden als totale onzin en wat nig in de pijpleiding zit zal jullie levens totaal overhoop gooien. Jullie dag, de dag van jullie Waterloo, zal gegarandeerd komen!

HTT
HTT
2 jaren geleden

In het europarlement is al toegegeven door een vertegenwoordigster van pfizer dat er niet is onderzocht naar voorkomen van besmetting. Maanden geleden al. Heeft niets teweeg gebracht. Hier verwacht ik hetzelfde van.

John
John
2 jaren geleden

dan kunnen wij dus nu overgaan tot berechting en recht van de regering Rutte en al die (artsen) en mensen die dit gepromoot hebben.
Poging tot moord met voorbedachte rade.

Rotjuh
Rotjuh
2 jaren geleden

De term tribunalen zullen we maar niet gebruiken…. maar dit schaamteloos misbruik van macht en de gevolgen ervan is geen NAVO topbaan waardig of een minister post in den haag… maar net als ieder ander in de bak!

Joop Visser
Joop Visser
2 jaren geleden

Maar….maar….maar dat wisten we toch al een drie jaar geleden die de alternatieve media volgden?

Inge
Inge
2 jaren geleden

En toch gaat de prikcampagne nog steeds door.

Ikke
Ikke
2 jaren geleden

Damage is already done

noam
noam
2 jaren geleden

Groepaimmuniteit is dan ook de grootste kolder. Als er ergens een uitbraak is is dat er onderdeel van. Dan zijn bepaalde batches naar een bepaald gebied gestuurd. Net ald hot batches al veel eerder een constatering waren dan met corona

Spooked
Spooked
2 jaren geleden

Dus de EMA trekt het niet in? Dus de prikjes blijven?

Ramon
Ramon
2 jaren geleden

Ja en wat gaat er nu gebeuren dan? Helemaal niks, zoals de hele tijd al met deze genocide zwendel

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

Het CDA,de VVD,CU,D66, PvdA,GL en evt. nog andere politieke clowns, die deze vaccins opgedrongen hebben, zijn SCHULDIG aan MOORD op de eigen bevolking. Tevens de vele medici, die hier hun medewerking aan gegeven hebben!

Ouwe
Ouwe
2 jaren geleden

Waarom wordt die van de EMA ontvangen brief niet gedeeld?

de leugen regeert
de leugen regeert
2 jaren geleden

Gewoon prikmoordenaars ook de EMA treft Schuld en WEF en WHO en de EU ELITE

Liberté
Liberté
2 jaren geleden

Dit is totaal niet interessant nu de crimineele who straks denkt over alle levens op de aardkloot te mogen beschikken.

En de schaapjes grazen rustig verder.

Piet
Piet
2 jaren geleden

Dappere man! Hulde!!

Inhetmeer
Inhetmeer
2 jaren geleden

Helder…….en nou dat tuig via het Neurenberg tribunaal verzuipen in de mestkelders van de boeren die ze kapot maken.

Hoewel……..daar voelen ze zich vermoedelijk nog in thuis ook…..

Gedver……..

Pieternella
Pieternella
2 jaren geleden

Het is ook logisch dat je lichaam júist probeert van dat gif af te komen als je geprikt bent en dús en je besmettelijker. Die prikgekkies denken dat het afweersysteem dat niet zelf kan. Het is nu duidelijk dat hun prikcultus op zijn laatste benen loopt. Het helpt niet, er komen er steeds meer ziektes bij juist, dat komt omdat waar ze ziektekiemen wegspuiten, er plaats komt voor nieuwe.

yvja
yvja
2 jaren geleden

En ja de massa is er toch maar weer dapper ingetrapt!!!! Deze valse leugen werd ook dus JOUW valse waarheid!!!!

Mamalou
Mamalou
2 jaren geleden

En nu? Gaan er vervolg stappen ondernomen worden, gaan ze een aanklacht indienen tegen de overheid? Overheden kan ik beter zeggen, want dit is overal gebeurt, niet alleen hier.

apyr
apyr
2 jaren geleden

Wanneer komen rutte, de jonge en alle andere prik fanaten voor de rechter (of linker) zodat ze opgesloten kunnen worden.

Sta op vrijheid
Sta op vrijheid
2 jaren geleden

Gewoon een crimineel plot dat is uitgevoerd!

Loek
Loek
2 jaren geleden

Zelfs heel veel andere vaccinaties blijken nu achterhaald. Mazalen is bv 1 groot verdienmodel gebleken.Het gaat nergens over. Boycot dat FHARMA MAFFIA WHO GATES, GAVI KARTEL. Het enige wat helpt Laat al dat gif uit je lijf.Dat is verzet

Jack Schlangen
Jack Schlangen
2 jaren geleden

Tribunaal 2.0

Loek
Loek
2 jaren geleden

Niet alleen vaccins maken de FHARMA rijk . Het is 1 grote GIF VERDIEN HUB. Medcijn gbruik wereldwijd is de derde doods oorzaak . Verdienste van John D Rockefeller, de oprichter van de FHARMA, Hij veranderde de faculteit geneeskunde in de faculteit(chemische) medicijnen. Alle natuurgeenskunde werd via een(bijna letterlijke) heksenjacht uit de universiteiten verbannen.

Punt
Punt
2 jaren geleden

22 Nov. 2023 in de Telegraaf krant: Nieuw onderzoek:
Mensen die coronaregels het beste naleefden, hebben nu SLECHTSTE mentale gezondheid !

Degene die de opgelegde maatregelen tegen het coronavirus het nauwst opvolgde. hebben nu last van stress, angst en depressie.

Mensen die onafhankelijk zijn en meer controle over hun eigen leven willen hebben, hadden het minst last van zulke klachten en aandoeningen, blijkt uit onderzoek.

Hoe meer mensen tijdens de lockdown de gezondheidsadviezen naleefden, hoe SLECHTER hun welzijn na de lockdown.

De media begint meer hierover te schrijven, ze moeten wel, kunnen er niet meer onderuit !

En nu gaat het in de Telegraaf over het mentale maar dadelijk moeten ze schrijven over de lichamelijk problemen o.a. “vaccinatieschade” van velen mensen.

Het heeft jaren geduurd maar nu komt de harde waarheid eindelijk boven water.

Juan
Juan
2 jaren geleden

En nu doorpakken, de gemeenschappelijke legers dienen wereldwijd de CV 19 vaccin pushers, beleidsbepalers, artsen, etc. te arresteren en voor een volkstribunaal te slepen. Voor dergelijke misdaden tegen de menselijkheid geldt maar één straf.

TEUN
TEUN
2 jaren geleden

*** DIT ZIE JE NIET OP HET NOS JOURNAL ***

Iepy
Iepy
2 jaren geleden

Wat te doen met deze informatie. Wanneer dit waar is had er ingegrepen moeten worden en het niet laten gebeuren. Als de overheid fout is is de EMA net zo fout! Ik zit niet te wachten op zo’n prik maar als het zo overtuigend gebracht wordt in het belang van anderen en jezelf……. dan wil je wel overstag gaan. Toen was toen en nu is een andere situatie. Dus wil je geen prik, neem hem niet!

Oleehop
Oleehop
2 jaren geleden

En vergeet al die mediahuizen niet die hier aan meewerkten en nog meewerken. Hun zijn grotendeels schuldig aan meewerken aan genocide door de ene leugen na de ander te verspreiden.zelfs nu nog verklaren ze de doden door klimaat. En dan al dat politietuig met hun Romeo tuig die ook meewerkten en nog meewerken aan deze genocide en mensen in elkaar sloegen die wel de waarheid zagen. Nederland is nog nooit zo een politiek smerig land geweest als hoe we het de laatste jaren hebben meegemaakt alhoewel de moord op Pim Fortuyn ook niet vergeten mag worden. Toch lulletje rozenwater?

Back to top button
158
0
We lezen graag je reactie!x