Zijn de belangrijkste uitvindingen vanaf de twintigste eeuw het resultaat van reverse engineering van buitenaardse technologie? Uit documenten blijkt dat de snelle technologische ontwikkelingen zijn gerelateerd aan materialen die in de jaren veertig zijn gevonden op plekken waar UFO’s zouden zijn neergestort.
MUFON doet onderzoek naar de mogelijke invloed van buitenaardsen op onze technologie, van de geboorte van de transistor in de jaren vijftig tot militaire UFO’s in het Midden-Oosten. Is onze moderne samenleving gebouwd op een fundament van geleende of gestolen technologie?
[History]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Britse piloten zien kilometer groot onbekend object
‘Van de pot gerukt’: Kleuters mogen geen ‘juf’ of ‘meester’ meer zeggen tegen non-binaire leerkracht
“Alleen pedofielen en verkrachters mogen hoge functies bekleden omdat zij makkelijk te chanteren zijn”
‘Ivermectine-artsen’ vangen bot bij Europees Hof voor de Rechten van de Mens: ‘Buitengewoon teleurstellend’
VIDEO: Dag of nacht? China gehuld in rode mist
Congreslid onthult opmerkelijke details na inzage in ongelakte Epstein-bestanden: deze invloedrijke man stuurde martelvideo
Rechtszaak tegen Staat om migrantenstroom te stoppen: ‘Wij worden gebruikt om onze eigen ondergang te financieren’
‘Helft van alle medicijnen deugt niet’
Het mysterie van Israël: ‘deze film onthult iets zo verbijsterend dat velen het moeilijk te geloven zullen vinden’