
UFO’s en wetenschap moet samengaan, maar men wil dat niet. Dat zegt lucht- en ruimtevaartdeskundige Coen Vermeeren. “Men wil het niet in de mainstream science.”
Volgens dr.ir Vermeeren weten we van heel veel getuigen dat het wel in het geheim gebeurt. “Er wordt absoluut onderzoek naar gedaan. Al heel lang.”
En met heel veel resultaten die ze niet met ons willen delen, voegt hij toe.
10 tot 12 bollen
De getuigenissen van astronauten die hebben gezegd dat er objecten met hen meevlogen naar de maan ziet Vermeeren als het beste bewijs voor het bestaan van UFO’s.
In het tv-programma De Reünie vertelt hij dat hij al meerdere keren zelf een UFO heeft gezien. Een paar jaar geleden zag hij in zijn achtertuin zo’n 10 tot 12 bollen ontstaan in de lucht.
“Die gingen heel hard door de lucht en wisselden van plaats,” licht hij toe. “Dat kan niet. En ineens waren ze foetsie, weg.”
Daar zijn ze
“Daar zijn ze, zijn de legendarische woorden die ik toen sprak,” vervolgt hij.
Presentator Ajouad El Miloudi vraagt Vermeeren of hij zou instappen op het moment dat er een UFO in zijn achtertuin zou landen. “Onmiddellijk,” klinkt het.
“Ik zou oneindig veel vragen hebben over wie ze zijn en wat ze hier komen doen,” zegt hij.
Zaadje geplant
Vermeeren denkt dat buitenaardsen ons zien als een beschaving die hulp nodig heeft. “Omdat wij onze planeet compleet aan het verwoesten zijn.”
Hij wist El Miloudi uiteindelijk niet te overtuigen, maar presentatrice Anita Witzier liet weten dat bij haar het zaadje geplant is.
Bekijk de aflevering hier terug.
[KRO-NCRV]
Nog erger dan Canada: Kuipers drukt euthanasieplannen door
Timmermans op tv: er moet snel minder stikstof in de atmosfeer komen want ‘er ligt een ziekmakende DEKEN over de natuur’
Kabinet tovert weer een dwangwet uit de hoge hoed: gemeenten kunnen wijken van gas afsluiten
Foto van Barack Obama verkleed als satan gaat viraal op internet. Zo zag je hem nog niet eerder
Tweede Kamerleden huiverig voor coronavaccin: ‘Ik weet niet wat het precies doet’
Waarom betaalde het ministerie van Justitie tot 400.000 euro aan de Rutgers Stichting? Voor welke dienst?
Cannabus: landelijke pro-cannabiscampagne tegen wietpas
VIDEO: Ruimtewagen Curiosity spot ‘vreemd wezen’ op Mars
Harde kritiek op staatssecretaris Van Huffelen: ‘Knettergek en gevaarlijk, deze demissionaire lolliepop’