
De Bulgaarse presidentskandidaat en voormalig luchtmachtcommandant Roumen Radev heeft beloofd een onderzoek in te stellen naar chemtrails als de zorgen onder burgers hierover blijven toenemen. Dat schrijft de Sofia Globe.
Veel mensen geloven dat de overheid betrokken is bij een sinister experiment waarbij chemische stoffen in de atmosfeer worden gesproeid. “Als blijkt dat er zoiets bestaat, zullen we stappen ondernemen,” zei de oud-commandant. “Op dit moment heb ik geen aanwijzingen dat er doelbewust wordt gesproeid.”
Stappen

“Indien de zorgen over chemtrails blijven toenemen, zal er een onderzoek worden ingesteld,” benadrukte hij. “Als blijkt dat er bewust wordt gesproeid, zullen we stappen ondernemen.”
De Bulgaren gaan op 6 november naar de stembus. De huidige president van Bulgarije, Rosen Plevneliev, zal zich niet herkiesbaar stellen. Radev is één van de vele kandidaten die een gooi doet naar het presidentschap.
Weinig vertrouwen
Uit recente peilingen blijkt dat het Bulgaarse volk weinig vertrouwen meer heeft in de overheid, wat volgens de krant deels kan verklaren waarom complottheorieën aan populariteit winnen.
Hoewel de meeste wetenschappers en overheden ontkennen dat chemtrails bestaan, toont een Brits overheidsrapport uit 2002 aan dat tussen 1940 en 1979 tijdens een geheim militair programma grote hoeveelheden chemicaliën en bacteriën over de Britse bevolking zijn uitgesproeid door middel van vliegtuigen.
Grote studie, vers van de pers: zo dodelijk is corona echt
Oud-topambtenaar Hans Siepel: DIT is pas een complottheorie
Sneer naar Marion Koopmans: ‘Wat doen we met zulke zeer schadelijke virologen?’
Waar komt Kerstmis vandaan?
Herinneringen uit vorige levens
Zijn deze Japanse ruïnes de sleutel tot een verzonken beschaving? Aanwijzingen stapelen zich op
Volledig gevaccineerde dochter (17) van congreslid overleden: ‘Dit maakt me ongelooflijk boos’
Politie treedt keihard op tegen weerloze dames bij coronaprotest: ‘Fascistische methodes’
Biden: Verenigde Staten gaan ‘Nieuwe Wereldorde’ bouwen