De Bulgaarse presidentskandidaat en voormalig luchtmachtcommandant Roumen Radev heeft beloofd een onderzoek in te stellen naar chemtrails als de zorgen onder burgers hierover blijven toenemen. Dat schrijft de Sofia Globe.
Veel mensen geloven dat de overheid betrokken is bij een sinister experiment waarbij chemische stoffen in de atmosfeer worden gesproeid. “Als blijkt dat er zoiets bestaat, zullen we stappen ondernemen,” zei de oud-commandant. “Op dit moment heb ik geen aanwijzingen dat er doelbewust wordt gesproeid.”
Stappen

“Indien de zorgen over chemtrails blijven toenemen, zal er een onderzoek worden ingesteld,” benadrukte hij. “Als blijkt dat er bewust wordt gesproeid, zullen we stappen ondernemen.”
De Bulgaren gaan op 6 november naar de stembus. De huidige president van Bulgarije, Rosen Plevneliev, zal zich niet herkiesbaar stellen. Radev is één van de vele kandidaten die een gooi doet naar het presidentschap.
Weinig vertrouwen
Uit recente peilingen blijkt dat het Bulgaarse volk weinig vertrouwen meer heeft in de overheid, wat volgens de krant deels kan verklaren waarom complottheorieën aan populariteit winnen.
Hoewel de meeste wetenschappers en overheden ontkennen dat chemtrails bestaan, toont een Brits overheidsrapport uit 2002 aan dat tussen 1940 en 1979 tijdens een geheim militair programma grote hoeveelheden chemicaliën en bacteriën over de Britse bevolking zijn uitgesproeid door middel van vliegtuigen.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Schrik niet: dit zit er in veganistische room
VIDEO: Deze zweefmotor lijkt zo weggevlogen uit Star Wars
Alles wat je is verteld over zout is gelogen
Hoe Tegeldepot zich beweegt in een turbulente bouwmarkt
NOS-journalist verspreidt nepnieuws over meisje dat ‘gewond raakte bij Russische raketaanval’
‘Raketaanval op treinstation in Oekraïense stad Kramatorsk was false flag-operatie’
De mensen in Nederland moeten niet 1000 miljard aan onzindoelstellingen hoeven ophoesten. Baudet verbrijzelt absurde klimaatbeleid
‘Maffia leerde van Wall Street’: banken even corrupt als kartels (video)
Waarom Wall Street niet blij is met Obama