Buitenland

Canadese journalist: dit was voor Rusland het moment dat de maat vol was

Help ons door deze informatie met vrienden op je socials te delen!

Na de staatsgreep in 2014 kwamen rechtsextremistische en neonazistische groepen aan de macht in Oekraïne. Vervolgens werd het Oekraïense volk acht jaar lang onderdrukt. Hetzelfde lot viel kritische journalisten ten deel. Dat zei de Canadese journalist en schrijver Eva Bartlett op het onafhankelijke nieuwskanaal Ickonic.

Daarnaast worden de inwoners van Donbass al acht jaar gebombardeerd. Zij waren getuige van de misdaden in Kiev en later in Odessa, waar tenminste 42 mensen levend werden verbrand. “Dit was een doelbewuste slachting en de Oekraïense autoriteiten hebben nog altijd geen onderzoek ingesteld,” zei Bartlett.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

(Video verwijderd? Klik hier...)

Onophoudelijk bestookt

De inwoners van Donbass wilden niet hetzelfde lot ondergaan en besloten zich af te splitsen. Sindsdien worden ze onophoudelijk bestookt door het Oekraïense leger, waar ook neonazibataljons bij zijn aangesloten, zei ze.

“Dit is al acht jaar gaande,” benadrukte Bartlett. “Het Westen heeft de duizenden burgerslachtoffers in Donbass niet veroordeeld.”

Maat vol

Voor Rusland is de maat vol, zei de journalist. Ze voegde toe dat Rusland jarenlang heeft gepleit voor een diplomatieke oplossing. “Het land kwam met een voorstel om Oekraïne te denazificeren, maar dat werd gedwarsboomd door de Verenigde Staten en Oekraïne.”

“Het Westen steunt de neonazi’s in Oekraïne,” aldus Bartlett, die eerder tijdens een persconferentie bij de VN de leugens over Syrië ontmaskerde.

4.7 112 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

96 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Merijn Hugens
Merijn Hugens
3 jaren geleden

UNCLE SHMUEL & THE EMPIRE OF LIES

Meer dan 40% van het Oekraïense grondgebied staat onder Russische controle & meer dan 75% van het OekroNazi-Leger heeft zich overgegeven of is vernietigd…Operatie De-Nazificatie is een Speciale Politie-Operatie die tot doel heeft de OekroNazis (een onderafdeling van de Khazaarse Mafia) te Ontwapenen, te Arresteren en/of te Neutraliseren…Het doel van de Operatie is om de vijand het gebruik van alle technologie en infrastructuur te ontnemen die nodig zijn voor gevechten op operationeel niveau dat zijn o.a. communicatie, munitie, aardolie, brandstof, luchtsteun, verkenning, voertuigen, doelwitten, etc…Het doel is NIET om zoveel mogelijk Oekraïners te doden of Steden plat te Bombarderen zoals de NAVO standaard doet, maar om het niveau van gevechtsoperaties waartoe de OekroNazis in staat zijn te minimaliseren…dat Doel is bijna volledig bereikt…De OekroNazis zijn niet meer in staat gecoördineerde manoeuvres uit te voeren & de Russen beheersen het luchtruim volledig…

Steden zijn een goede omgeving in Defensief opzicht, vooral als je bereid bent veel burgerslachtoffers te maken zoals de OekroNazis, ze hebben een heel systeem opgezet voor MAXIMALE Collateral-Damage…In verschillende steden houden de OekroNazis de lokale Burgerbevolking gegijzeld om te dienen als Menselijk Schild…in de OekroNazi-ideologie zijn de Oost-Oekraïeners “Afvalligen” die sowieso vermoord mogen worden, in het Yinon-Kalifaat waren de “Infidels” eenzelfde lot beschoren…Elke door de Russen omsingelde stad heeft Humanitaire corridors, maar in elke stad waar Hardcore Nazi-Doodseskaders zoals het Azov-Bataljon aanwezig zijn, mogen de Burgers niet weg & als ze het toch proberen wordt de hele familie uitgeroeid…Burgers worden gedwongen in de buurt te blijven van OekroNazi Gevechtseenheden (slaapzalen, scholen, etc.)…Houwitsers & ander wapentuig worden opgesteld in woonwijken, bij scholen & ziekenhuizen, zodat er bij Bombardementen een Maximaal aantal Burgerslachtoffers zal vallen…de Russen doen Écht hun best om Burgerslachtoffers te voorkomen & geen onnodige vernietiging van infrastructuur (in Syrië heb ik ze 6,5 jaar lang exact dezelfde Tactiek & Strategie zien toepassen)…Dat is niet alleen omdat de Russen de Oekraïners zien als hun eigen Volk maar ook omdat elk gebouw dat door Rusland wordt verwoest, door Rusland zal worden betaald tijdens de wederopbouw.. 

De Presstitutes van de MK-ULTRA-Goebbels-Propaganda-Mainstream-Media Kotsen een onafgebroken stroom Braaksel uit…hun PSYOPs waren absoluut Geniaal…De Russen hadden wel wat Poppenkast verwacht, maar de schaal waarop dat nu gebeurde heeft zelfs het Kremlin verbijsterd…De Russen waren het inmiddels wel zat, dus is er een Nieuwe wet aangenomen die voorziet in strafrechtelijke vervolging tegen het opzettelijk verspreiden van Nep-nieuws over het Leger… Daarop staan nu celstraffen tot vijftien jaar dus verlaten alle Westerse PSYOP-bureaus Rusland: NOS, ABC News, BBC, Bloomberg, CBC, CBS News, CNN, etc..Twitter & Fecesbook zijn geblokkeerd in Rusland…

TE VERWACHTEN FALSE-FLAG-ATTACK:
Rusland zal beschuldigd worden van Wreedheden & Genocide in Oekraïne

Henk R
Henk R
3 jaren geleden

Gisteren foto’s gezien uit de Donbass , gepubliceerd door frontnieuws . Echt gruwelijk dit zijn geen mensen die dit anderen aanrichten. En dan staat rütler ons te vertellen ‘ zoals jullie weten zijn deze genocide praatjes van Putin natuurlijk klinkklare onzin ‘. In de c19 periode sprak hij ook vaker met ‘zoals jullie weten ‘ . Het stoort mij behoorlijk als hij zo l*lt .

Annette
Annette
3 jaren geleden

Eva Bartlett heeft 100% gelijk!

Eigenlijk vind ik dat Vladimir Poetin nog veel te veel geduld heeft gehad tot nu toe.

Natuurlijk is het een oorlog tegen de nazi’s. Deze zitten trouwens niet alleen in de Oekraïne, maar helaas over de hele wereld verspreid.

Wat een verschrikking voor de Russisch georiënteerde mensen daar in Donbass, die in feite al 8 jaar (mits zij het überhaupt overleefd hebben) in een oorlogssituatie verkeren.

De Russische troepen (inmiddels zou 40% van de Oekraïne in Russische handen te zijn) hebben ook corridors gemaakt om mensen uit verschillende steden de mogelijkheid te geven om te vertrekken.

Maar….. dat is tot nu toe nauwelijks gelukt, omdat de Oekraïense troepen (speciale groep nazi’s) de mensen niet laten gaan.

Het grootste gevaar voor de bevolking daar komt van het Azov bataljon, dat bestaat uit pure nazi’s.

Poetin heeft de hele operatie tot nu toe nog met redelijk zachte handschoentjes aangepakt om zoveel mogelijk burgerslachtoffers te sparen.

Een zo grote legermacht had natuurlijk, als het dat gewild had, het hele land in een paar dagen kunnen veroveren. Maar dat had natuurlijk heel veel slachtoffers gekost.

Ik heb ook gelezen, dat terwijl wij allemaal hier totaal geen idee van hadden, aan een verschrikkelijke ramp zijn ontsnapt.

Afgelopen vrijdag deden Oekraïense militairen een aanval op de grootste kerncentrale aldaar.
Door ingrijpen van Russische militairen is dit Godzijdank afgeslagen.

Als die aanval gelukt was, dan hadden wij een ramp gehad, die groter was dan die van Tsjernobyl en Fukushima te samen.

Er wordt de afgelopen week ook steeds weer teruggekomen op de ramp van de MH-17.
Toen op 17 juli 2014 dit vliegtuig werd vernietigd, werd gelijk de schuld bij de Russen gelegd.
IK heb dat vanaf het eerste moment niet geloofd.
Helaas is het onderzoek nooit openbaar gemaakt. De verschillende landen hebben afspraken gemaakt om dit nooit openbaar te maken.

Misschien, als de huidige criminele wereldmacht definitief wordt vernietigd, dat OOK dit boven tafel komt.

Alez
Alez
3 jaren geleden

Dat is het spel wat ze spelen, maar in werkelijkheid dient alles de nwo

robert
robert
3 jaren geleden

tja, zo zie je maar weer. nits is wat het lijkt.

H.J.
H.J.
3 jaren geleden

Stel je voor dat dit artikel van Eva K Bartlett op waarheid berust, dan worden de mensen in bv Nederland, toch belazert en is er veel meer aan de hand in Oekraine.
Wie zijn al die mensen, die nu naar Nederland en de westerse wereld vluchten.?
Tot welk kamp behoren zij.?

Rene Smit
Rene Smit
3 jaren geleden

En daarom werd destijds bewust ook het luchtruim niet gesloten, opdat de luchtverdediging in de oostelijke regio op een gegeven moment een fout zou maken en overal de schuld van zou krijgen. Ik heb het nu over de MH17.

Bezorgde burger
Bezorgde burger
3 jaren geleden

De wereld is corrupt tot op het bot. Is nooit niet anders geweest. Eerlijke, integere, rechtvaardige mensen komen ( bijna ) niet in de top van het clubje wereldleiders. Of dat nu het westen of in het oosten zo is. We worden al zolang bedrogen en belogen. Jezus zei niet voor niets : het is Satan die regeert.
Maar er is hoop…. ❤️ Jezus Christus , King of Kings, Lord of Lords. Hij heeft het kwaad / de dood reeds overwonnen. En dat weet Satan … dat hij reeds de verliezende partij is.
Het goede zal overwinnen 🎊 en ik vertrouw daarop

Hollewijn
Hollewijn
3 jaren geleden

Zo hetzelfde verhaal uit het nieuwe noord korea, de canadese volksrepubliek.

clárbeñe
clárbeñe
3 jaren geleden

De Oekraïeners die nu hierheen vluchten zijn getraind door jarenlange oorlogsvoering. Het zal me benieuwen wanneer ze in ons land gaan kiezen voor actie. Ze komen onze huizen bezetten en we krijgen ze er straks niet meer uit ook. Want terug kunnen ze niet. Als Zelensky wint niet, omdat voor hem de gevluchte mensen landverraders zijn die dood moeten. Het merendeel is ongevaccineerd dus daar kan hij het ook nog op gooien om terugkeer moeilijk te maken. Als Poetin wint kunnen ze ook niet terug want dan is hun land tot op de grond verwoest. Dus als je nu Oekraïeners in je huis neemt reken er dan maar op dat zij(misschien ook huurbescherming?) er straks in mogen blijven zitten en je er zelf uit moet.

Johan
Johan
3 jaren geleden

Iedereen die niet de msm napraat en zelf nadenkt zal wederom ook in dit conflict als wappie worden bestempelt door een groot deel van de bevolking. Eerlijkheid duurt het langst!

Mars
Mars
3 jaren geleden

Sinds het drek aangepakt word mogen we weer wat zonneschijn ontvangen om ons permanente vitamine d gebrek wat te verminderen.
Bij alle zieken moet vitamine D bij de geneesmiddelen, het gevolg van zon tekort.
Dit volk is zo blind dat men al 20 jaar niet wil zien wat er boven hun hoofd gebeurd.
Sommige stakkers hoor je zelfs blaten dat ze het klimaat willen redden terwijl ze niet eens zien wat dat dagelijks aangebrachte dekbed van grijze ellende tussen ons en de zon voor ellende brengt voor mens, dier en plant.

Dik 10 miljoen chronisch zieke mensen en miljoenen mensen met kanker oftewel een bijna compleet ziek volk.
Hoe zou dat nou komen?
Wel eens de luie duim gebruikt om eens op te zoeken wat je van vitamine D gebrek krijgt ?
Misschien eens gaan doen.
Mischien uzelf eens afvragen waarom iedereen die vers onder de zon vandaan naar Europa komt wel de voor u ongeoorloofde geneesmiddelen krijgt?
Misschien eens afvragen waarom dat is?

Zelfs een kleuter snapt het , nu het volk nog.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
3 jaren geleden

De financiële corporatieve en politieke krachten die tussen 1933 en 1945 de nazi’s voorzagen van financiën en politieke kansen (zij financierden zowel de geallieerden als de nationaal socialisten) waren de voorlopers van hun globalistische nakomelingen die vandaag het onheil over de wereld verspreiden.

Dionysius
Dionysius
3 jaren geleden

Oekraine is een wespennest, de regio Donbass werd bevoorraad door Rusland, en voorzien van wapens en huurlingen, andersom kreeg de regering van de Oekraine militaire hulp van de VS. Ergo ‘gewoon’ de koude oorlog zoals die ook elders in de wereld steeds werd uitgevochten. En weer zijn de burgers de dupe……

H. Vaes
H. Vaes
3 jaren geleden

Ik geloof niets meer . Ik wacht wel af wat er op me afkomt en handel daar naar.

Vlinder
Vlinder
3 jaren geleden

Hadden we hier maar zo’n journalist! Door al het nepnieuws wat wij te horen krijgen zijn er plots veel burgers die in het leger willen!! Het zou toch zo moeten zijn dat iedereen geen oorlog meer wil? Als niemand meer wil vechten zijn dit soort vernietigende oorlogen afgelopen! Oorlogen hebben alleen maar verliezers. Het gaat alleen maar om geld. Het westen is totaal failliet, dus een oorlog is dan de oplossing. Die oorlog was al in gang met het nepvirus!

cieleke
cieleke
3 jaren geleden

las bij nu.nl Deze oorlogsregels moeten burgers beschermen tegen lukraak geweld.

In de medische zorg is IEDEREEN GELIJK
Dat was met infectieziekte corona wel anders
Toen riepen ze in koor een ongevaccineerde moet een bed geweigerd worden
en men moest maar geen beroep doen op zorg als ongevaccineerde.

In een oorlog zijn we allemaal wel gelijk
In een infectieziekte oorlog mogen we mensen wel anders behandelen.
Dat is de conclusie.
Infectieziekten maken dus onderscheid tussen mensen
dan zijn we ineens niet meer gelijk maar kon je een bepaalde groep
aanvallen en belachelijk maken en er werd gezorgd dat er haat tegen een groep
zich ontwikkelde.
Waar een infectie ziekte al niet goed voor is

Frans Peeters
Frans Peeters
3 jaren geleden

De vluchtelingenstromen telkens veroorzaakt door Soros zal zijn effect niet missen, hier zal chaos energie en voedselcrisis ontstaan inflatie, devaluatie door Rothchild en de cirkel is rond, wij worden de nieuwe slaven

Walther M.
Walther M.
3 jaren geleden

Hmmmmm dit geeft ook behoorlijk te denken.
https://youtu.be/6G3nWyoQ5CQ

Kundalini
Kundalini
3 jaren geleden

Rusland wordt de boeman toegespeeld. Maar de elite zijn de boeman. Dood, terreur, verderf, armoede is hun motto.

Luc Lepoudre
Luc Lepoudre
3 jaren geleden

Realiseert men zich dat 2/3 van de wereld dit schouwspel van op afstand bekijkt en er niks mee te maken wil. Wat zijn de gevolgen van de houding van het Westen? het confisqueren, blokkeren, inbeslagname van te goeden en jachten van rijke Russen, deposito’s, goudreserves, dollarreserves enz. Welke van die 2/3 van alle staten gaat zijn te goeden nog toevertrouwen aan Londen en New York?

Antoin
Antoin
3 jaren geleden

Weet iemand waar je veilig en de juiste jodium tabletten kan verkrijgen?

Silke
Silke
3 jaren geleden

Het kan me nog weinig schelen allemaal. Hoe moet ik rondkomen van 800 euro per maand en binnenkort met nog minder. Ik wens Putin en de zijnen veel plezier met het verwoesten van hun eigen wereld. Dat ze nog maar lang blind mogen blijven.

andere blik
andere blik
3 jaren geleden

Daarom is het verzet van de bevolking van Oekraïne zo groot en worden de russen zo vertraagd!!

Spooked
Spooked
3 jaren geleden

Een vriend van me is getrouwd met een Russisch sprekende Oekrainse die daar familie heeft wonen en volgens haar is Putin de agressor. Ik denk dat niemand te vertrouwen is, de EU is slecht en Putin is ook slecht.

Hans van Alphen
Hans van Alphen
3 jaren geleden

En daar wordt helemaal geen aandacht aan geschonken en mocht je daar wat over zeggen wordt je net als commentaar geven op die belachelijke corona maatregelen weggezet als een complotdenker. Het geeft dus wel aan welke groep (Klaus Schwab) dit regisseert.

Ruud
Ruud
3 jaren geleden

Het westen heeft een keihard lesje nodig.
Vooral Schurkenstaat Amerika en het Ruggegraatsloze NAVO die als een bedelend hondje achter Schurkenstaat US aanloopt.Overal waar die Amerikanen komen maken ze er een zooitje van.
Ze Tirraniseren en Provoseren en Intimideren erop los met behulp van de WEF Pshyopaten en de Anti-Rusland Propaganda van de zwaar corrupte Media.
Maar dit keer hebben ze te maken met Putin.
Een vastberade keiharde Rotzak die niet terug deinst om te reageren met Ballistische Raketten bij een aanval op zijn land/bevolking.
Een man met Stalen Ballen die voet bij stuk houdt.
In de tijd dat Europa bezuinigde op zijn legers bracht Putin zijn verdediging op orde.
De een na de andere Ballistische Raket werd uitgevonden ook zijn Marine en Leger werd gemoderniseerd.
De nieuwste Nucleaire Onderzeers werden gebouwd.
Het Westen liep alleen maar te bluffen.Trump had gelijk De NAVO was een slap zooitje dat zijn leger niet op orde had.
En nu lopen ze flink achter op het leger van Rusland wat zich jaar na jaar heeft ingesteld op het Agressieve Westen dat maar dichterbij kwam.
Dus Putin zal als hij in het nauw gebracht zal zonder met zijn ogen te knipperen al zijn raketten lanceren bij een aanval op Rusland.
De US & NAVO moeten zich goed realiseren waar Putin toe in staat is.
Europa zal als eerste vallen,we worden met de grond gelijk gemaakt en dan is de rest aan de beurt.
Helaas betekent dat einde van ons leven op deze aardbol.
Met dank aan alle corrupte politici en de Schurkenstaat US & NATO die de een na de andere afspraak met Rusland heeft geschonden mbt.
uitbreiding NAVO gebied.
En door het constante provoceren en uitlokken van WO 3.

Rebel Mina
Rebel Mina
3 jaren geleden

Ik weet niet meer wat ik moet denken, maar vervl##k diegenen die onschuldige burgers VERMOORDEN!

Rebel Mina
Rebel Mina
3 jaren geleden

Hoort dit bij de Grote Reset…? Tuig

B.watervogel
B.watervogel
3 jaren geleden

Ik hoorde een bekende journalist en vertrouwde zeggen ,verbrand in een supermarkt, wat een verstand om burgers in de fik te steken ,zieker kan bijna niet. Eerst hadden en hebben we die bekluiers in die winkels en nou moet ik daar ook nog aan denken.Die zelensky heeft zeer fijne ideeen om de bevolking te veminderen ,w.e.f idioot.Weten we ook alvast wat die klaus schwab met ons wil.

ChristaL
ChristaL
3 jaren geleden

Voor meer info over Donbass kijk op RT de docu “Donbass: Yesaterday, Today and Tomorrow”. Je moet wel een sterke maag hebben want het zijn ooggetuigenverslagen en videos hoe het er vanaf 2014 aan toe is gegaan…https://fos-sa.org/2022/03/03/donbass-yesterday-today-and-tomorrow/

Back to top button
96
0
We lezen graag je reactie!x