
Arts-microbioloog Bert Mulder van het Canisius-Wilhelmina Ziekenhuis in Nijmegen heeft een update gepubliceerd over het aantal wel- en niet-gevaccineerde opgenomen patiënten in de maand oktober. Het aandeel gevaccineerden stijgt verder naar meer dan 60 procent, laat Mulder weten. Het betreft mensen die positief zijn getest op corona en die zuurstof nodig hadden.
Ten opzichte van september is het aandeel gevaccineerden met bijna 30 procent toegenomen. Mulder wijst erop dat de vaccinatiegraad sinds september ‘zeker niet’ met 30 procent is gestegen, wat betekent dat er sprake is van een afname van de bescherming tegen ziekenhuisopname.
Hierbij de update van het aantal wel en niet gevaccineerde opgenomen patiënten over heel oktober.
Het aandeel gevaccineerden stijgt verder naar meer dan 60%. Ook als vaccins goed beschermen tegen ziekenhuisopname is dit de verwachting is bij de hoge Nijmeegse vaccinatiegraad. pic.twitter.com/lO6ykjGOYj— Bert Mulder (@BertMulderCWZ) November 2, 2021
Snelle toename van het percentage gevaccineerden
Zijn collega Jona Walk duidt: “Exacte percentages zijn minder belangrijk. Dit is één ziekenhuis en het zal per regio verschillen. Het gaat om de snelle toename van het percentage gevaccineerden terwijl de vaccinatiegraad onder risicogroepen bijna gelijk bleef. De effectiviteit lijkt dus af te nemen.”
De bescherming is (gedeeltelijk) van korte duur, benadrukt ze. “We moeten serieus werken aan langetermijnoplossingen voor onze huisartsenpraktijken en ziekenhuizen. Op naar een pandemiebestendige zorg!” schrijft Walk, recent gepromoveerd op vaccin-immunologie.
Hier zijn cijfers, Hugo de Jonge
Artiest en ex-verpleegkundige Marga Bult reageert: “Hier zijn cijfers, Hugo de Jonge. Het zijn niet alleen de ongevaccineerden die door u als zondebokken gezien worden.”
“And there you are. ‘Pandemie der ongevaccineerden’. De Tweede Slaapkamer al op de hoogte? Aangezien zij net de motie heeft verworpen waarin gevraagd werd naar deze data?” vraagt neuroloog Jan Bonte.
“We moeten serieus werken aan langetermijnoplossingen voor onze huisartsenpraktijken en ziekenhuizen”. Dat is niet zo moeilijk: begin met ivermectine + zink behandeling, probleem opgelost.
En de meeste mensen blijven braaf geloven wat die twee “Trutte en de duivel “ons vertellen…….GRrrrrrrrr
Hahahaha….Linksom of Rechtsom die ziekenhuizen gaan Vanzelf VOLSTROMEN met “VOLLEDIG” GEVACCINEERDEN….Dat kunnen ze echt NIET MEER IN DE DOOFPOT STOPPEN…paste er allemaal niet meer bij…die zat immers al tot het randje vol…..
Dat was al te verwachten waar is de belofte; ben je gevaccineerd beland je niet in het ziekenhuis, alleen maar leugens…..Het is een kwestie van tijd dat ook andere bijwerkingen van de gen vaccinatie boven water komt.