Great ResetMens en Dier

Kaag deze maand naar World Economic Forum: ‘Niets aan de hand mensen, gewoon doorlopen!’

Help anderen door dit artikel met je vrienden op je socials te delen!

Later deze maand wordt in het Zwitserse skidorp Davos het World Economic Forum georganiseerd. De afgelopen twee jaar zijn de bijeenkomsten via internet gehouden vanwege de pandemie.

Doorgaans komt de mondiale politieke en bedrijfselite aan het begin van het jaar in Davos bijeen om te bespreken ‘wat de wereld nodig heeft’. Dit jaar zal vooral worden gesproken over het herstel van de coronacrisis en klimaatverandering.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Het zogenaamde praatclubje

Onder andere D66-minister van Financiën en vicepremier Sigrid Kaag is te gast, zo kondigt het WEF aan op social media. Ze krijgt de wind van voren. “Daar gaat ze, van 22 tot 26 mei aanstaande, onze Sigrid Kaag als global leader, naar het zogenaamde praatclubje volgens de heer Segers van de ChristenUnie,” reageert artiest en oud-verpleegkundige Marga Bult.

Energieadviseur Simone Juffermans voegt toe: “Praatclubje toch?” Vastgoedondernemer Erik de Vlieger zegt simpelweg: “666.”

Verbazingwekkend

“Niets aan de hand mensen, gewoon doorlopen!” twittert Tweede Kamerlid Pepijn van Houwelingen (FVD). Frank vraagt zich af: “Waarom is ze eigenlijk minister van Financiën geworden? Ze heeft totaal geen belangstelling voor de financiële toestand van de Nederlandse burgers.”

Kaag is veelgevraagd bij het World Economic Forum. Ze participeerde de afgelopen jaren ook in diverse WEF-groepen. “Waarom daar in de Nederlandse politiek nooit discussie over is, is verbazingwekkend. Ministers moeten bij hun aantreden immers alle functies die niet voortvloeien uit hun ministerschap opgeven. Waarom zou dat niet gelden voor het vervullen van (leidinggevende) functies in de particuliere organisatie van Klaus Schwab? Het is een raadsel,” schrijft econoom Wouter Roorda, die 20 jaar in verschillende functies op Haagse ministeries werkte.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.9 96 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

111 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
koddebeier
koddebeier
3 jaren geleden

Politici die andere meesters dienen plegen landverraad en kunnen beter vertrekken !!

Mar
Mar
3 jaren geleden

Gewoon doirlipen, dat wief is geschift…echt

Wessel50
Wessel50
3 jaren geleden

Is ze weer bezig om de boel te bedriegen met haar partij D66 want er zit hier veel meer achter dat men denkt dat het is want de boel wordt weer inderdaad voorgelogen zoals altijd weer het geval is.

Hugo
Hugo
3 jaren geleden

Kaag… is een zielig en eng misbaksel, daar wil je niet naast wakker worden….BAH

pinokkio
pinokkio
3 jaren geleden

Een raadsel?

B.watervogel
B.watervogel
3 jaren geleden

Ik neem aan dat ze daarvoor niet betaald word uit onze staatskas voorzover daar nog wat in zit.Netjes vrijaf vragen en onbetaald verlof en met de trein.

Ron
Ron
3 jaren geleden

Landverraadster kaag heeft een hoge functie bij ome Klaus Schwab.
Halen ze hun doelen niet worden ze van zelf opgeruimd door Nazi’s Klaus Schwab.
En anders door de bevolking.

Herman R
Herman R
3 jaren geleden

World Economic 👌Union Forum

H.J
H.J
3 jaren geleden

Deze Kaag en Rutte zijn de rotte plek in onze democratie.

No. 4
No. 4
3 jaren geleden

En waarschijnlijk wordt haar uitstapje bekostigd door de burgers die hier niets mee te maken willen hebben. Heeft de rest van het volk nou stront in de ogen dat ze niet kunnen zien hoe we gemanipuleerd worden??

Yomanda
Yomanda
3 jaren geleden

Dit wezen mag niet als mens worden aangemerkt. Dit is een gedrocht dat nergens voor terug deinst. Ze is net als Ruttler (de vieze lafaard waar je nu even weinig van hoort omdat het allemaal spannend wordt) en de beide Mengele’s. Als je ze in de ogen kijkt zie je de satan. Er wordt NIET VOOR NEDERLAND GESTREDEN door die verraders.
Bij de roep ik op tot een REVOLUTIE EN/OF NEXIT!!! En dat we deze landverraders en moordenaars met pek en veren het land en verder uit jagen! #&@

Linda vink
Linda vink
3 jaren geleden

Ze is vast autonoom??? Zij kan alles maken (breken). Vast een diplomaten paspoort hoeft ze ook niks te overleggen.🤮🤮🤮

Marrob BE
Marrob BE
3 jaren geleden

Laat Kaag gewoon gaan.
Maar niet meer terugkomen.
Een “jandoedel” zonder inhoud, tenminste voor Nederland.

Leen
Leen
3 jaren geleden

Geen nevenfuncties toegestaan, dus graag oprotten als minister van financiën zsm !

Charlotte
Charlotte
3 jaren geleden

Nazi’s! Met KAAG voorop! 😡

Exegese
Exegese
3 jaren geleden

Hoe komen we van dit verraderlijke gespuis af ?

Thoughtful
Thoughtful
3 jaren geleden

“Dit jaar zal vooral worden gesproken over het herstel van de coronacrisis en klimaatverandering.”
Nou kaagje. ik weet wel wat voor Nederland het “klimaat” een heel stuk zou verbeteren….

Underground
Underground
3 jaren geleden

We worden massaal in de zeik genomen, maar dat kan ook niet anders.
Want keer op keer lukt het, om het nederlandse volk in de zeik te nemen.
Ook het volk, krijgt wat het toekomt. Wat zijn we toch een zwak volk geworden, door de jaren heen!! DAMN

wakkere
wakkere
3 jaren geleden

voor mij is het geen raadsel!!

Marie
Marie
3 jaren geleden

Al Qaq-Kaag en Rat Rutte verpatsen al jaren Nederland aan de EUfascisten.
Met behulp van Hufter Hugo en DeadvaxKuiper en de Schijnheilige Hoekstra.

De pup
De pup
3 jaren geleden

Heb je die enge ogen gezien… Volgens mij is het een reptilian…. Koud van binnen en van buiten…..

Elise
Elise
3 jaren geleden

Valt het jullie ook op dat er veel misdrijven worden gepleegd in gezinnen of iemand die zijn huis in de fik zet, mensen die zomaar andere mensen aanvallen enz enz.?
Hoe zou dat nou komen?
Mooi propaganda filmpje van d66, waarin Kaag zegt: we laten niemand vallen.
Ik denk, dat we steeds meer agressiviteit/criminaliteit gaan zien in de komende tijden.
Zoveelste gevolg van die “leuke” agenda.

Fransdo
Fransdo
3 jaren geleden

Dit heet H-O-O-G-V-E-R-R-A-A-D

Juan
Juan
3 jaren geleden

Landverraad als je op deze manier met onze burgers omgaat. Als Spanjaard heb ik mij de afgelopen decennia geheel aangepast aan het Nederlandse leven, je kunt mijn accent nauwelijks meer horen, ik heb altijd bijgedragen aan de Nederlandse waarden, normen én economie maar voel me door Sigrid erg geschoffeerd omdat alles wat door de autochtone bevolking en ons, mensen die zich aangepast hebben is opgebouwd, nu totaal wordt vernietigd. Ik zie zeer dictatoriale trekjes in haar en in allen die aan het WEF verbonden zijn, die je rustig kunt vergelijken met iemands naam wie ik niet zal noemen, maar in onze geschiedenis zeer veel besproken is. Dat de bevolking dit toelaat en voor een groot deel niet inziet verbaast mij zeer. Ik hoop dat jullie nog tot inkeer komen, want Nederland heeft nu echt een redder nodig, voordat het echt te laat is.

Peter
Peter
3 jaren geleden

Waar komt de haat tegen het Nederlandse volk vandaan bij Kaag en Rutte.

Dadelijk gaan ze ons nog wijs proberen te maken dat ze dit allemaal doen om ons te helpen.

Beide zijn totaal gevoelloze wezens. Als jullie het beste met het Nederlandse volk voor hebben dan moeten jullie beide ontslag nemen en snel Nederland verlaten en nooit meer terugkomen.

T,A
T,A
3 jaren geleden

Kaag .Rutte en Hoekstra zijn de belangrijke puppys van soros.

waarom Kaag minister van financien is?
Het was eerst de plek van Hoekstra.
Zo zal niemand ooit weten wat hoekstra met al het verdwenen geld heeft gedaan.
Zij kan nu verder gaan met de stiekeme praktijken van het triootje.

Nomen Ignotum
Nomen Ignotum
3 jaren geleden

Kom op! Massaal met hooivorken naar Davos!

ralf
ralf
3 jaren geleden

officieel is het wef een praatgroep, echter doen wereldwijd politici precies wat schwab ze zegt dat ze moeten doen. dat is landverraad.
we hebben wetten en een grondwet, maar op alle mogelijke manieren negeren politici die wetten , ook dat is landverraad.
de nurembergcode hebben politici aan de kant geschoven, met genocide als gevolg.
dat is best een zware misdaad.
politici laten willens en wetens mensen en bedrijven kapot gaan, ze laten de economie instorten, smijten met ons geld naar het buitenland. landverraad.
ze hebben tientallen jaren nodig gehad om het hele systeem naar hun hand te zetten, alleen gelijkgestemden mochten in hun wereld meedoen. mensen die zelf kunnen denken werden en worden uitgesloten. denk aan universiteiten, het bankwezen, de media, de medische wereld.
en dan nu het helpen van de nazi’s. nooit vergeten.
el qaq, die zich kaag noemt maar niet in nederland hoort of woont, staat ergens aan het hoofd van deze ellende.

bovenstaande zijn feiten, aangenomen mag worden dat er nog heel veel meer achter zit

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
3 jaren geleden

Laat haar die zeverende, lelijke punt lip met de benen om de nek vliegen, de walgelijke lichtekooi!!!

Blijf in Davos!!!

Hollewijn
Hollewijn
3 jaren geleden

Tja, we weten het. Zelfsdoor het WEF wordtze uit de anonimiteit gerukt. Per direct vertrekken uit NL. Normaal mag ieder zijn eigen ideeën volgen, het wordt anders als je onder valse vlag een land vertegenwoordigd.
Het zelfde moet gezegd worden van de “ Koninklijke “ familie. Dus ook inpakken en wegwezen.

Piet
Piet
3 jaren geleden

Bewust de Coronacrisis doorvoeren
Bewust oorlog creeren in Oekraine
Bewust satanische shows organiseren en toelaten…
Bewust vaccins doorvoeren ondanks dat oversterfecijfers op moord wijzen. En Omikron gewoon een natuurlijk vaccin is.
Bewust stemmen niet tellen maat gewoon de gewenste cijfers publiceren..
Bewust waarheid MH17 geheim blijven houden..
Bewust kankeroplossingen negeren..
Bewust het woonprobleem in Nederland erger maken door Oekrainers toe te laten..

De lijst is eindeloos…

Dobby
Dobby
3 jaren geleden

Het wordt tijd dat het WEF wordt ontbonden, de ´leden’ horen te worden opgepakt en berecht.

Leo
Leo
3 jaren geleden

Kaag, landverraadster.

TRT
TRT
3 jaren geleden

Hoe kan het dat zo’n clubje als het WEF iedereen zo makkelijk inpalmt? Hoe komt het dat politici of hotemetoten van het bedrijfsleven zich nooit negatief hebben uitgelaten over het WEF?

Het is alsof iedereen die er op de thee mocht/mag komen gehypnotiseerd is/wordt en volledig in trance van Klaus Schwab zijn doctrine huiswaarts keert.

salvar
salvar
3 jaren geleden

ze hebben niets met ons.
als ze totaal zonder ons konden waren we allang om zeep geholpen.

rutte en hoekstra onze helden in de oekraine , laten voor de gein het luchtalarm schetteren , hoe geweldig zijn die twee toch.

kaag van het zelfde laken en pak , ze reizen wat af om de mensheid aankomende herfst weer te knevelen.

mocht het met ons (de mensheid) niet meer goed komen dan adviseer ik laat de kernbommen maar los dan kunnen zij voor de rest van hun leven onder de grond blijven.

schijnbaar zijn de meesten nog in shock door de prikken en het zogenaamde virus en dat zal nooit meer iets worden.

kaag gaat praten hoe ze ons moeten aangaan pakken met de herfst?
1) muilkorf
2) 1,5 meter
3) prikrondes
4) lockdowns
5) digitaal paspoort met al je gegevens.
6) geen digi kan je niets

en nog lopen de schapen door.

nico
nico
3 jaren geleden

Tuurlijk als minister van financieen draag je de verantwoording over de belastingdienst , hoeveel kinderen zijn gedupeerd ? ongeveer 60.000 geeft niets gewoon die mensen lekker aan laten modderen schade vergoedingen zo lang mogelijk uitstellen , misschien haken ze wel af. Onder tussen houden we ons bezig met andere onzinnige zaken die niets met de functie als minister van financieen te doen hebben. Kakelende Kaag heeft opgegeven dat ze geen nevenfuncties heeft , ik denk dat nu wel duidelijk is dat haar nevenfunctie minister van financieen is.

Ryan
Ryan
3 jaren geleden

Dubbele baan , zogenaamde praat club in Davos,aan Kaag wordt binnenkort door de ratten geknaagd,zo zou het volgens mij het beste vonnis zijn voor al deze mensen onteigenaars ,ze gaan voor de ratten met hun gestolen rijkdom , opruiming komt steeds dichterbij de mens heeft voor elk probleem een oplossing ,rotte appels moet je verwijderen .

nico
nico
3 jaren geleden

Kaag richt zich tot een groep denkers waarvan de leden bestaan uit oplichters (mondkapjesdeal), fraudeurs (pharmacie), en een oorlogsmisdadiger, allhoewel die pas geleden uit het praatclubje gestapt is , al dan niet vrijwillig.

Feniks
Feniks
3 jaren geleden

Kaag, landverraad,

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
3 jaren geleden

Die mevrouw moet niet naar het WEF in Davos, maar naar het PBC, het Pieter Baan Centrum, in Utrecht!!!

Stenley
Stenley
3 jaren geleden

Hoogverraad

Portugee
Portugee
3 jaren geleden

Ze gaat er in ieder geval op een buitengewoon milieuvriendelijke manier naar toe; op haar bezemsteel, immers als heks heb je dat vervoermiddel vanzelfsprekend ter beschikking.

Philip
Philip
3 jaren geleden

Zulke organisaties en zgn denktanks, moeten ontheven worden en berecht worden volgens de terroristische wetgeving.
Want het zij niet minder dan terroristen die zelfs aanslagen plegen tegen de mensheid in het algemeen.

Oppakken dat gespuis en voor levenslang de bak in!!

Telvanni
Telvanni
3 jaren geleden

Dr. Robert Malone “We have put together the most complete list of WEF graduates available – with over 3800 names, going back to the beginning. Let’s make their names known everywhere.”
https://maloneinstitute.org/wef

Joop
Joop
3 jaren geleden

Hoort bij landverraders Rutte en co tribunaal vastzetten alles afnemen moordenaars genocide op bevolking.

Liegebeest
Liegebeest
3 jaren geleden

Laat ik mij voorzichtig uitdrukken. Bij mij staat ze geklassificeerd als snol. Ik zou met een fakkel bij haar voor.de deur faan staan, echter weet ik niet waar ze woont.

Peter.
Peter.
3 jaren geleden

Het opmerkelijke is het sekte achtige karakter van WEF. Gevaarlijk! De intenties zijn te vergelijken met Scientology. In feite is er sprake van grootschalige infiltratie van WEF leden in de politiek. Wereldwijd.
Kan de LCTV zich eindelijk eens nuttig maken door deze lieden te ontmaskeren en uit de politiek te isoleren.

A. Lien
A. Lien
3 jaren geleden

dat mens moet verboden worden om daar heen te gaan van onze belastingcenten.

Lhmr
Lhmr
3 jaren geleden

Waarom de regering de voorjaarsnota heeft uitgesteld tot juni is nu wel duidelijk. Kaag moet eerst instructies ophalen bij SSchwab.

weledelhooggeborene met zijwieltjes
weledelhooggeborene met zijwieltjes
3 jaren geleden

Het politiek landschap in Nederland is net een sprookje, compleet met heksen, tovenaars met hele grote ego’s en pratende ezels. Oh ja en zo’n houten mannetje dat een probleem heeft met eerlijkheid. En ieder jaar mogen ze op bezoek bij Klaus Shrek.

legalize
legalize
3 jaren geleden

Hoe kan dat wijf zichzelf in de spiegel aanzien, met wat zij weet.
Een koelbloedige moordenaar landverrader dan heb je echt geen ziel.

Vlinder
Vlinder
3 jaren geleden

Zo ziet een maffiavrouw er dus uit! Heel glibberig.

TEUWEN HARRY
TEUWEN HARRY
3 jaren geleden

de heks van Nederland ipv die van Hans en Grietje

Joepiedepoepie
Joepiedepoepie
3 jaren geleden

Lijkt net of Kaag voor ome klaus bezig is van onze centen en niet voor de mensen die op haar gestemd hebben?

Welder
Welder
3 jaren geleden

Kaag is een monster, in mensen gedaante.

lhmr
lhmr
3 jaren geleden

Nu is duidelijk dat de regering de voorjaarsnota pas in juni wil behandelen. Kaag moet eerst instructies ophalen bij vriend Schwabb.

Tine
Tine
3 jaren geleden

Het zou haar sieren zich te richten op Nederland. Een open en eerlijke politiek.
Geen afspraken maken met WEF. Geen deel uitmaken van “vreemde” clubjes.

Redneck
Redneck
3 jaren geleden

Voor het WEF is zij de ideale minister van financiën. De reden is simpel ze zit op een positie waar ze lekker kan slopen en als haar taak klaar is en er niets meer te slopen valt, dan kunnen zij weer doorgaan met hun build back better. Ze mag in Davos weer gaan vertellen dat haar sloopwerk op schema ligt en ze krijgt van het WEF nieuwe opdrachten mee, die Schwab natuurlijk ook van hogerhand heeft gekregen.

snappie
snappie
3 jaren geleden

Wat een volk hier die het niet begrijpen

Zonnebloem
Zonnebloem
3 jaren geleden

Ze maakt een reisje..op onze kosten
En om ons dwars te zitten..wat dat doen ze Hoe krijgen wij Nederland vrij van die misselijke Nederlanders.dat is hun praat clupje.
Neem je je breinaalden mee.???

sjefke
sjefke
3 jaren geleden

Kaag is geen minister voor Nederlanders!
Zij is hier door het wereld economic forum geplaatst om minister te worden!
Zij is al jaren een belangrijke adviseur voor Klaus Schwab, ze noemen haar een waardevolle adviseur!
Wij zijn als land overgenomen door het Wereld Economic Forum en voeren hun agenda uit!
Het is buitengewoon triest dat de gemiddelde Nederlander het nog niet in de gaten heeft, hoewel het er duimendik bovenop ligt.
De gemiddelde Nederlander kan niet geloven dat mensen zo slecht kunnen zijn!
Dat gaat ons dus ontzettend veel ellende opleveren, op alle gebied!
We krijgen een digitaal paspoort waardoor we vrijheid inleveren in plaats van krijgen!
We zullen niet meer vrij door Europa mogen reizen maar verplicht ingespoten moeten worden met een medisch experiment waarvan enkele jaren geleden alle proefdieren stierven, en dat inmiddels in Europa al miljoenen doden heeft gekost!
Een medisch experiment dat het WEF nodig heeft om iedereen aan het internet te koppelen.
We moeten allemaal artificiële intelligenties worden!
Met andere woorden we moeten via 5 G beïnvloed kunnen worden, wij mogen dus geen vrije wil meer hebben!
Natuurlijk is dat nodig omdat wij allen over enkele jaren niets zullen bezitten, alles huren en gelukkig zijn!
Ieder normaal mens begrijpt dat dit normaal onmogelijks, wie gaat vrijwillig zijn hele bezit aan deze idioten over dragen??
Maar door de zogenaamde vaccinaties is dat mogelijk, bovendien zullen wij dan gelukkig zijn!
Ze zullen eerst nog wat georganiseerde ellende over ons uitstorten zoals tekorten op allerlei gebied en hongersnood!
Dit komt niet per ongeluk maar is door het WEF en zijn leden gepland.
Zij vinden dat er ongeveer 7 miljard mensen teveel zijn op de aarde dus die moeten eerst nog even vermoord worden!! Dat zijn toch maar nutteloze eters die volgens Yuval Noah Harari toch niet zelfstandig kunnen denken en alleen maar geschikt zijn om op de bank onder invloed van drugs een computerspelletje te doen!!
Zolang wij alles zo passief over ons heen laten komen is Nederland verloren wij hebben totaal niets over ons land te zeggen zolang alle regeringspartijen achter de regering staat en geen enkel lid een afwijkende menig heeft wat normaal gesproken onmogelijk is!
Kamerleden moeten stemmen zonder last en mogen niet gechanteerd worden!
Door de WEF leden gaan wij een pikzwarte autoritaire dictatuur tegemoet waarin wij burgers slaven voor de elite mogen spelen, tenminste diegene die het medisch experiment overleven!

Anne
Anne
3 jaren geleden

Levensgevaarlijk wijf.

offline
offline
3 jaren geleden

Hoe worden de volgelingetjes van Klaus S toch ingepalmd. Die Maxima zit echt in adoratie en totale volgzaamheid naar die idioot te kijken op geplubliceerde foto´s. worden ze gedrogeerd of zo? Iemand ? vanwaar die debiele adoratie van een overduidelijke idioot ? !

Leo the lion
Leo the lion
3 jaren geleden

Wel Nee zij is alleen maar uitgenodigd bij die praatclub om nog een keer op de tafel te dansen en daarna paaldansen op de schoot van Klaus schwab 😋😜

A. Lien
A. Lien
3 jaren geleden

Als Hugo word opgepakt en berecht, gaat deze dame vluchten.

Kundalini
Kundalini
3 jaren geleden

Het kwaad treft elkaar wederom.

Malion
Malion
3 jaren geleden

Loop zelf door en kom niet meer terug mevrouw Knaag, zelf niet omkijken!

t de vries
t de vries
3 jaren geleden

Kaag kijkt ook hier weg van hetgeen een schwab en vrienden met ons burgers voor heeft .Kaag is niet geintreseerd in ons nederlanders ,net als rutte .Onze minister van financien wegkijker bij mee to keek ook weg in de tijd dat zij bij de inner cirkel van arrafat behoorde .Arrafat was een pedofiel die geregeld jonge jongetjes besteeg ,daarbij was hij ook besmet met aids ,hoeveel hij van die kinderen besmet heeft is niet te overzien .Maar kaag wist dit en vond het niet belangrijk net als nu .Zal mij benieuwen hoe zij de brusselse affaire aanpakt ,gaat ook de doofpot in

Back to top button
111
0
We lezen graag je reactie!x