De Turkse media hebben veel aandacht besteed aan de moord op de Saudische journalist Jamal Khashoggi. Ook werd op social media druk gediscussieerd over de kwestie.
Er werd onder meer geclaimd dat de moord op Khashoggi is gepland en uitgevoerd door de Rothschilds, Rockefellers, het Pentagon, de diepe staat, de CIA of de Mossad.
Zo zei Mehmet Eymur, oud-directeur van de Turkse inlichtingendienst Milli Istihbarat Teskilati, volgens de krant Milliyet dat Khashoggi mogelijk een CIA-agent was.
Gevonden
Hurriyet Daily News suggereerde dan weer dat Khashoggi werd vermoord door de CIA.
Gazeteduvar.com meldde dat Ismail Hakki Pekin, voormalig hoofd van de inlichtingeneenheid van de Turkse generale staf, had gezegd dat de Mossad de moord op Khashoggi heeft gepland.
“Al dagen heb ik gezocht naar links tussen de CIA, Mossad en het incident rond Jamal Khashoggi en eindelijk heb ik ze gevonden,” schreef Fatih Tezcan, die ruim een half miljoen volgers op Twitter heeft.
Satanisten
Bulent Mumay, met 200.000 Twitter-volgers, schreef: “Op het vliegveld van Adana zei een politieagent na een veiligheidscontrole: Weet je wie Khashoggi heeft vermoord? De Joodse lobby en de familie Rothschild zitten erachter!”
Seckin Deniz schreef: “Het netwerk van de satanisten bestaat uit alle dynastieën die onder de controle vallen van Rothschilds en Rockefellers, de Amerikaanse presidenten, premiers, presidenten en andere apparaten. Zij hebben besloten dat Jamal Khashoggi dood moest.”
Video
Op YouTube verscheen daarnaast een video met de titel ‘Was Jamal Khashoggi Rothschild’s Man?’
In het filmpje werden theorieën besproken over de manier waarop de dood van de journalist kan worden gelinkt aan de VS, Groot-Brittannië en de Rothschilds.
Foto: William Graham Wikimedia Commons
[MEMRI]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Boeren massaal naar Den Haag: ‘Dit is de laatste kans!’
Groene Amsterdammer publiceert beschamend broddelwerk over Russische trollenfabriek. Burgerjournalist doet factcheck
Britten geloven meer in buitenaardsen dan in God
Leer mediteren als een Zen Monnik
Nigel Farage: Globalistische trojka drijft Grieken richting revolutie (video)
Geheimen van Brits Atlantis in de Noordzee na 7500 jaar ontrafeld
Tientallen mysterieuze signalen uit de diepe ruimte ontdekt. Waardoor worden ze veroorzaakt?
Soros geschokt dat zittende politieke orde overal ter wereld wordt verpletterd
Europarlementariër slaat alarm: ‘Dit moest stilletjes gebeuren, omdat men wist dat mensen hier massaal tegen zouden protesteren’