Tweede Kamerlid Pepijn van Houwelingen (FVD) heeft op Twitter een e-mail gedeeld van een wanhopige Nederlander. Hij ontvangt dergelijke mails naar eigen zeggen met grote regelmaat.
“Doodsangst. Dat is wat ik ervaar. Ik kijk naar m’n gezin, en ik ervaar innige tragiek. Mijn lieve kinderen. Mijn ontketende vrouw. Het vreet mij op en ik weet niet hoe ik mij verhouden moet. Dit collectief vernietigt alles. Het kan niet anders dan dat het nazisme nooit is weg geweest. Deze mensen zijn knetter. Allemaal en stuk voor stuk pathologisch. Het volk moet ze wel stoppen. Er is geen andere manier,” schrijft de persoon.
Hij zegt dat hij bijna zelfmoord heeft gepleegd. “Maar ik zag mijn gezin. Ik kan het niet. Ik moet bij ze blijven en ze zo lang mogelijk beschermen. Het is mijn plicht als vader. Dan draag ik het leed maar.”
Dit soort mails ontvangen we dus met grote regelmaat van wanhopige Nederlanders. Gaaf land hé @MinPres? pic.twitter.com/pF4sIUvJP0
— Pepijn van Houwelingen (@PvanHouwelingen) August 29, 2022
Schrijnend
“Gaaf land, hè?” vraagt Van Houwelingen aan premier Rutte.
Journalist Annelies Strikkers schrijft dat de schrijnende tweets over de hoge energierekening haar om de oren vliegen. “Er komt verregaande wetgeving aan (coronawet, asielwet, stikstofwet) waarmee vrijheid aan banden wordt gelegd. Ik vraag me oprecht af wat er nog voor nodig is voor mensen eens écht de straat op gaan?”
De schrijnende tweets over de hoge energierekening vliegen me om de oren. Er komt verregaande wetgeving aan (#coronawet, asielwet, stikstofwet etc.) waarmee vrijheid aan banden wordt gelegd.
Ik vraag me oprecht af wat er nog voor nodig is voor mensen eens écht de straat op gaan? pic.twitter.com/W8fu8n0VAY— Annelies (@annstrikje) August 30, 2022
Regelrechte aanval
Advocaat en fractievoorzitter van FVD in Sittard-Geleen Amira Lotfy zit met dezelfde vraag. Ze wijst erop dat slager Jurriaan Rexwinkel werd geconfronteerd met een rekening van 6000 euro per maand en zijn deuren moest sluiten. Bij bakker Kor Schreuder stegen de energiekosten van 30.000 euro naar 370.000 euro.
“Het stilzitten van het kabinet is een regelrechte aanval op het mkb!” twittert Lotfy. “Gezinnen in de kou. Ondernemers de nek omgedraaid. Ondertussen profiteert de overheid van de stijgende energiekosten. Waar blijft de volksopstand?!” vraagt ze.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Oud-rechter waarschuwt: sinds corona is er geen sprake meer van een rechtsstaat
Italiaanse topviroloog onthult: ‘Zo logen politiek en media ons voor’
Studie: ons universum is mogelijk één groot hologram
Waarom een cadeaubon altijd goed is als cadeau
Dit Zweedse meisje is net zo oud als Greta Thunberg en heeft een belangrijke boodschap, maar niemand kent haar. De reden is bespottelijk
Hierbij enkele berichten van CDA-leider Bontenbal: ‘Het is nog veel erger dan ik dacht’
“Google nauw betrokken bij campagne Hillary Clinton, zal verkiezingen manipuleren”
‘Mensen moeten goed nadenken voordat ze Donald Trump afschrijven’
Aantal UFO-meldingen schiet wereldwijd omhoog in 2012