Een Russische man die wetenschappers al sinds zijn geboorte voor een raadsel stelt, claimt dat hij op Mars leefde voordat hij op aarde werd geboren.
Boriska Kiprijanovitsj verbaast experts al bijna 20 jaar met zijn kennis over de ruimte. Zijn ouders beweren dat hij enkele maanden na zijn geboorte al kon praten en vaak sprak over onderwerpen waar ze hem niets over hadden geleerd, zoals buitenaardse beschavingen.
Toen hij twee jaar oud was kon hij al lezen, schrijven en tekenen, schrijft de Britse Daily Mail.
Onder de grond
Boriska, die uit Wolgograd komt, claimt op het ‘door oorlog verscheurde’ Mars te hebben geleefd. Hij zei dat in een ver verleden een nucleaire ramp heeft plaatsgevonden op de rode planeet.
Marsbewoners zijn volgens hem ruim twee meter lang en zouden onder de grond leven. Ze zijn onsterfelijk en verouderen na hun 35e niet meer, aldus de Rus.
Grote Sfinx
Eerder zei hij dat de Marsbewoners een sterke verbinding hebben met de oude Egyptenaren op aarde en dat hij onze planeet eens heeft bezocht als piloot.
Hij zei dat het leven op aarde drastisch zal veranderen als de Grote Sfinx van Gizeh wordt ‘geopend’. Het mechanisme om het monument te openen zou achter één van de oren verborgen zitten.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




‘Groene mannetjes-signaal’ uit 1967 bepalend voor SETI-beleid
De atlaswervel en ons bewustzijn
22 experts ontdekken 10 dodelijke fouten in de coronatest
Altijd uitgeput? Zo herstel je je energieniveau
Minister pusht ‘persoonlijk koolstofbudget’: ‘Je krijgt aan het begin van je leven een aantal reisbonnetjes’
Dit stofje bestrijdt zelfs de meest agressieve en dodelijke kankers. Lees er alles over
Geest verdwijnt nadat schilderij is teruggebracht
Meteoroloog fel bekritiseerd om klimaatstreepjescode: ‘We zijn je leugens zat’
Thierry Baudet fileert regeerakkoord: ‘Blijkbaar is dit wat iedereen wil’