De vooraanstaande nucleair chemicus dr. Marvin Herndon heeft een studie gepubliceerd in het tijdschrift Current Science waarin hij bevestigt dat de mensheid wordt vergiftigd door aluminium dat wordt gebruikt bij geo-engineering.
Herndon onthult dat zware metalen – waaronder aluminium, barium en strontium – zijn aangetroffen in regenwater en vliegas. Tussen juli 2011 en november 2012 zijn 73 regenwatermonsters verzameld in Duitsland, Frankrijk en Oostenrijk. Circa 77 procent van de monsters bleek hoge concentraties aluminium, barium en strontium te bevatten.
Volgens Herndon sproeien tankvliegtuigen een giftige substantie in de atmosfeer die onder meer aluminium bevat. Hij voegt toe dat deze substantie kan worden gelinkt aan neurologische aandoeningen en schade aan het milieu.
Hoge concentraties
Hoewel natuurlijke fenomenen zoals vulkaanuitbarstingen kunnen resulteren in besmet drinkwater, wijzen de extreem hoge concentraties erop dat niet moeder natuur, maar geo-engineering hier de oorzaak van is.
De bevindingen van dr. Herndon staan niet op zichzelf. Enkele maanden geleden publiceerde dr. Rose Cairns van de Universiteit van Sussex een studie getiteld ‘Climates of suspicion, chemtrail conspiracy narratives and the international politics of geoengineering’.
Cairns stelt dat de ontwikkelingen op het gebied van weerbeïnvloeding wereldwijd een verwoestende invloed hebben op de volksgezondheid en het milieu. Volgens haar is het van cruciaal belang dat we de politiek achter geo-engineering begrijpen en dat studies zoals die van Herndon serieus worden genomen.
Meetbare invloed
Hoewel Cairns er bewust voor kiest om het woord ‘chemtrails’ niet te gebruiken, vindt ze dat de wetenschappelijke gemeenschap de claims van Herndon en andere academici niet zomaar mag wegwuiven.
Herndon en zijn medestanders menen dat geo-engineering al veel verder gaat dan men doet geloven en inmiddels een meetbare invloed heeft op de natuur en de mens.
Het is onduidelijk of weerbeïnvloeding is bedoeld om global warming tegen te gaan of een geheime politieke of sociale agenda na te streven. Hoe dan ook moeten de effecten van chemtrails in ogenschouw worden genomen.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Wat doet aspartaam met je lichaam? (video)
Onbekend object bij sportvliegtuig gezien boven Zuidoost-Nederland (Update 2: Deltavlieger)
RFK Jr. neemt geen blad meer voor de mond: ‘Democratische Partij is de partij van oorlog, censuur en corruptie geworden’
Pepijn van Houwelingen haalt fel uit naar regering: ‘Eindig deze waanzin’
Hallucinante beelden uit Australië: ‘In rap tempo is hier een burgeroorlog aan het ontstaan’
“Ze houden ons voor de gek: rellen in Baltimore en Ferguson waren nep”
Lareb-directeur Agnes Kant maakt het wel heel bont: ‘Sommige mensen kennen geen schaamte, en hebben geen geweten’
RIVM moet van de rechter modellen, aannames en data openbaar maken: ‘We komen er wel’
‘CoronaCheck-app is de eerste stap naar de digitale dictatuur’