Buitenland

Doodse stilte rond Pfizer Papers: ‘Dit kan wel eens de grootste misdaad tegen de mensheid ooit zijn’

Help ons door dit met anderen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Statisticus Guy Hatchard heeft voor de Nieuw-Zeelandse alternatieve nieuwssite Daily Telegraph een artikel geschreven over de Pfizer Papers. De grote media reppen er met geen woord over. Paso Dagori heeft de conclusies van Hatchard verwerkt in een Twitter-draadje.

“De Nieuw-Zeelandse regering is commerciële voorwaarden overeengekomen met één enkel bedrijf voor de levering van vaccins. Het is mogelijk dat vitale informatie werd achtergehouden. Het publiek werd in onwetendheid gehouden over bekende risico’s,” schrijft de statisticus.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Stopgezet

“De regering wist heel goed dat de veiligheidsproeven onvolledig waren en heeft de informatie van multinationale commerciële belangen blijkbaar voor waar aangenomen. Dit zou een ‘dit nooit meer’-moment moeten zijn,” voegt hij toe.

Hatchard vindt dat er excuses moeten worden aangeboden aan de hele bevolking. “Degenen die erdoor zijn getroffen moeten worden gecompenseerd. De voorgestelde vaccinatie van 5- tot 11-jarigen moet worden stopgezet.”

Doofpot

Dagori: “Dit kan wel eens de grootste misdaad tegen de mensheid ooit zijn.”

“De risico’s van de mRNA-prik lijken in de context van de risico’s van Covid-19 aan de hele forse kant,” schreef associate professor Jaap Hanekamp van het University College Roosevelt in Middelburg eerder over de Pfizer Papers.

Dr. Robert Malone, uitvinder van de mRNA-vaccintechniek, zegt over het artikel van Hatchard: “Data en de waarheid willen losbreken, en zullen dat uiteindelijk ook doen. Het beste is om daarvóór alles op te biechten. De doofpot zal jullie de das omdoen.”

Interessant

Vond je deze info interessant?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 119 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

75 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Hans
Hans
4 jaren geleden

Hout het dan nooit op?o o o tjonge jonge ,man o man wat een ellende

Christine
Christine
4 jaren geleden

Alles komt uit

wolfje168
wolfje168
4 jaren geleden

Straks ook nog even snel de grootste ‘nieuws’ site van Nederland checken.

Marcel
Marcel
4 jaren geleden

Na het aanbieden van de excuses zal voor degenen die hiervoor verantwoordelijk zijn de grootst mogelijke straf moeten gelden, die niet eens in verhouding staat met wat deze criminelen hebben veroorzaakt!!!

r.p
r.p
4 jaren geleden

Misschien dat forum wat vragen kan stellen in de 2e kamer.

rop
rop
4 jaren geleden

Dit Kan? dat is wel zeker voor 1000%, Het is de grootste Misdaad ooit tegen de mensheid.

Jacky
Jacky
4 jaren geleden

Kan niet wachten tot de deksel van de doofpot glijdt. Laat maar komen die waarheid. Het licht moet zegevieren!!

Johan
Johan
4 jaren geleden

Kan die peerput niet eerder open getrokken worden, er blijft geen bevolking meer over zo.

rop
rop
4 jaren geleden

Deze regering moet hier in Nederland direct ontbonden worden ,voor dat ze nog meer schade toebrengt aan de Nederlandse bevolking.

Marrob BE
Marrob BE
4 jaren geleden

Het is niet zo vreemd, dat dit de grootste misdaad tegen de mensheid is.
Alleen al het aantal doden en de levensbedreigende bijwerkingen zijn om te huilen.
Moet toch intussen heel gemakkelijk zijn om dat te bewijzen in de rechtzaal.
Helaas met een advocaat als Spong ben je gezegend.
Dan nog al die hebzuchtige regeringsleiders en artsen veroordelen.
Monnikenwerk denk ik.
Ik mag hopen dat ze eerst de WHO en het WEF OPPAKKEN EN VEROORDELEN. Dan is de voedingsbodem weg.
Ik hoop het mee te maken.

Hen
Hen
4 jaren geleden

Binnenkort zijn de 5 tot 11jarigen hier in Nederland aan de beurt voor de gifprik . hopen op een wonder vooral voor de kinderen dit moet echt stoppen!

Pure blood
Pure blood
4 jaren geleden

Dit kan de wel eens de grootste….???DIT IS DE GROOTSTE MISDAAD TEGEN DE MENSELIJKHEID!!!!!!!!!!!!

Joost
Joost
4 jaren geleden

Wie is Paso Dagori?

Jopie
Jopie
4 jaren geleden

Dit wordt de grootste genocide aller tijden.
En dat door onze minister van ONGEZONDHEID>

bilbo
bilbo
4 jaren geleden

voer voor (uils)kuikens in de 2de kamer…… werk aan de winkel FVD

Rightstuff_52
Rightstuff_52
4 jaren geleden

Idereen over de hele wereld zou dit artikel moeten kunnen lezen en vragen gaan stellen. Denk dat er wel iets misschien los gaat komen te zitten.

Judith
Judith
4 jaren geleden

En dan mag iedereen 1x raden wie die compensatie mag gaan betalen!

Wappie
Wappie
4 jaren geleden

Nou Hugo slaap lekker vanavond

ADAM
ADAM
4 jaren geleden

Zo veel mogelijk delen zodat het ergens toch wordt opgepikt. In de marketing geldt ook: herhalen herhalen herhalen

Jos van Schijndel
Jos van Schijndel
4 jaren geleden

We hebben geen killer virus maar een killer vacsin gisteren TWEE 14 JARIGE OVERLEDEN AAN HARTSTILSTAND BEIDEN GEVACCINEERD 2X ERN OP HET HOCKEY VELD DE 2 DE OP SCHOOL RIP FAM HEEL VEEL STERKTE BEDANKT HUGO MENGELE CDA

Raya
Raya
4 jaren geleden

Even iets anders waarmee we de msm kunnen ‘prikkelen’

ONLINE STEMMING
Stem op prikspijt als Woord van het Jaar 2021!
 
Van Dale, uitgever van ’s lands bekendste woordenboek, houdt deze maand traditiegetrouw de Woord van het Jaar-verkiezing. Een van de genomineerde woorden dit jaar is prikspijt, dat wordt gedefinieerd als “de spijt die iemand heeft van het feit dat hij zich heeft laten vaccineren tegen een bepaalde besmettelijke ziekte”.
 
Maar erachter schuilt natuurlijk een veel diepere betekenis. Het woord staat symbool voor de (ernstige) bijwerkingen van de “vaccins” die met dwang aan de man worden gebracht – en de valse belofte van vrijheid die ermee gepaard gaat. Prikspijt is geen grap. Ook in Nederland hebben mensen de injectie die hen is opgedrongen moeten bekopen met een verlamming, hartaanval of zelfs de dood. Allemaal om zich te “beschermen” tegen een virus dat vergelijkbaar is met de griep.
 
Het is belangrijk dat hier aandacht voor komt. Stem op prikspijt als Woord van het Jaar 2021 en maak het grote publiek bewust van de desastreuze gevolgen van de nationale vaccinatiecampagne.

Rightstuff_52
Rightstuff_52
4 jaren geleden

Je kunt het artikel NIET MEER LEZEN en zelfs ook niet andere artikelen lezen in deze krant van New Zealand. Ik den dat het artikel en de gehele krnat word geblokt op het internet

Vlinder
Vlinder
4 jaren geleden

Ja,sorry,en dan?

Marischu.
Marischu.
4 jaren geleden

Wij “HET VOLK” moeten het doen, voor onze medemensen !!!!!!

Sjefke
Sjefke
4 jaren geleden

Helaas, als er niet meer mensen wakker worden is het einde democratie.
wat wij doen, proberen de massa wakker te maken, gaat nooit lukken als ze blind vertrouwen in de overheid hebben!
We worden duidelijk zichtbaar belazerd, het is een gewone griep, waarvoor ze goedwerkende medicijnen verboden hebben!
Artsen verboden te behandelen bij lichte klachten, dus wachten tot het zo erg is dat opnames nodig zijn!
Alle maatregelen die het tegenovergestelde bereiken, zoals mondkapjes, weinig contact teveel handen wassen, binnen blijven, noem het maar op!
Dit is alleen gepland om de mensen aan een digitale ID te krijgen en ze laten het trouw doen!
in de toekomst minimaal 2 spuiten per jaar omdat hun natuurlijke immuunsysteem stuk is, en nog staan ze in de rij!
Er zal een wonder moeten gebeuren willen we hier nog uitkomen!
Het worden sombere tijden voor de overblijvenden, als digitale slaaf zonder bezit!
Met dank aan de WEF leden, die denken hier zelf ook beter van te worden!

Dubito
Dubito
4 jaren geleden

Nou, mooi…en nu dan de Moderna Papers, de Janssen Papers en de Astra Zeneca Papers?

Stop
Stop
4 jaren geleden

Waarom komt zoiets nooit in de ED / AD / Telegraaf / etc. etc. ??
Of in diverse praatprogramma’s op tv. ??

Grens
Grens
4 jaren geleden

Het kliene visje van Hugo is nu een walvis geworden en ja Hugo die kun je niet tot in de eewigheid onderwater houden ,begrijp je dat dan?

Marcella
Marcella
4 jaren geleden

Dit is er weer één die FB niet wilt delen ?

Oizaz
Oizaz
4 jaren geleden

Zeer waarschijnlijk zullen degenen die hier verantwoordelijk zijn vroegtijdig een wereldoorlog laten ontketenen zodat we andere bezigheden krijgen. Beter zou zijn iedereen de gelegenheid te geven om in het reine te komen in ruil voor openheid en volledige samenwerking om zulke gebeurtenissen in de toekomst te vermijden en vooral de kennis en kunde te verkrijgen om de aangerichte schade in de mate van het mogelijke te beperken.

Kundalini
Kundalini
4 jaren geleden

Stilte voor storm. Ik denk dat excuses voor genocide niet toereikend zal zijn voor ze.

Dubito
Dubito
4 jaren geleden

Wat je toch niet allemaal kunt krijgen van het eten van een frikandel….

Jeff
Jeff
4 jaren geleden

Het dood zwijgen, heeft de letterlijke betekenis geadopteerd.
Meneer M. Yeadon (ex Pfizer), daar kraait geen haan meer naar.
Het heeft er alle schijn van dat je mond houden werkt. Daar hoef je geen eens Thagi voor te heten.

nico
nico
4 jaren geleden

Even een flashback, de rivm heeft de pagina inmiddels veranderd.

Ongeveer 80% van de gemelde gevallen heeft milde tot matig ernstige klachten
case fatality rate is afhankelijk van onderliggende aandoeningen en neemt toe bij ouderen boven de 70 jaar.

Dit soort informatie is niet goed voor de vaccinaties dus moest dat gewijzigd worden want we hebben nu de delta variant, omicron doet daar nog een schep bovenop natuurlijk.
20138 sterfgevallen in 2020 (cbs) zonder delta variant. 18842 sterfgevallen in 2021 met delta. Dus één pot nat.

https://web.archive.org/web/20200315030433/https://lci.rivm.nl/richtlijnen/covid-19

Jan
Jan
4 jaren geleden

Het is aan de Australiërs zelf om aan te tonen dat ze een vrij leven waard zijn en niet zoals Australië opgericht is een strafkolonie of openlucht gevangenis willen zijn.

Wanneer werpen ze die regering eens omver, een inrichting of gevangenis in.

Pjotr
Pjotr
4 jaren geleden

Daarom moeten altijd de wetenschappelijke onderzoeksprocedures gevolgd worden. Nu werden voortijdig vaccins uitgerold die eigenlijk nog in de onderzoeksfase zitten. Wat we allemaal lezen over nadelige effecten lijkt er zelfs op te wijzen dat mogelijk het spike-eiwit zelf erg schadelijk is. Dan zijn alle huidige covid-vaccins schadelijk. In voorkomend geval moet er opnieuw begonnen worden met de vaccinontwikkeling, hoewel er nu al bedrijven zijn die een vaccin op basis van het volledige virus ontwikkelen maar daar is het nog wachten op de eerste aanvraag tot voorwaardelijke goedkeuring. Zeker de voor vaccins nieuwe mRNA techniek dient eerst volledig onderzocht worden alvorens dat zomaar los te laten op het publiek. De huidige vaccinatiecampagnes wereldwijd zouden wel eens de grootste medische blunder uit de geschiedenis kunnen zijn. Allemaal uit ongeduld van overheden die nu meteen weer naar normaal willen om economische redenen. Dat kan niet. Tegen de tijd er veilige, volledig onderzochte en uitgeteste, vaccins en medicijnen beschikbaar zijn is de pandemie allang voorbij en is het virus endemisch geworden. De natuur moet haar beloop kennen en de eerste jaren zullen de kwetsbaren uiterst voorzichtig moeten blijven. De regeringen zullen het aan hun bevolking moeten uitleggen waarom ze tegen de wetenschappelijke procedures in dit onverantwoord risico genomen hebben.

ieppaw veldhuis
ieppaw veldhuis
4 jaren geleden

stel dat je messenger ribonucleic acid (mRNA), lipids (((4-hydroxybutyl)azanediyl)bis(hexane-6,1-diyl) bis(2-hexyldecanoate), 2 [(polyethylene glycol)-2000]- N,N-ditetradecylacetamide, 1,2-distearoyl-sn-glycero-3- phosphocholine, and cholesterol), potassium chloride, monobasic potassium phosphate, sodium chloride, dibasic sodium phosphate dihydrate, and sucrose in je lichaam zal doen

Mars
Mars
4 jaren geleden

Gelukkig zitten ze er in de media bovenop om de doodse stilte ook doodstil te houden.

Ze verkopen nou niet bepaald vitamine houdende vruchten die doodstille jongens, maar dat willen ze uiteraard niet aan de grote avondklok hangen in de media.

Dat zou het prikken of stikken beleid maar in de weg zitten.

Mickey
Mickey
4 jaren geleden

Wie heeft ooit hugo mengele voor een bewijs dat deze injectie overal getest is gevraagd!? Met de biwijs van test resultaten en dierproeven…dat moeten ze hem vragen!!

Alf Verhofstadt
Alf Verhofstadt
4 jaren geleden

Hou er aub mee op onze ouderen sterven met bosjes zij die dit hebben opgebouwd moeten nu ruimen
Dit is hun dank een prik die levensgevaarlijk is

Back to top button
75
0
We lezen graag je reactie!x