Universum

Marslander Schiaparelli ‘doelbewust neergeschoten door de NASA’

Help anderen door dit met je kennissen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

De Marslander Schiaparelli had vorige week moeten landen op de rode planeet, maar tijdens de afdaling raakte het contact met de robot verloren.

De Europese ruimtevaartorganisatie ESA meldde dat Schiaparelli waarschijnlijk van twee tot vier kilometer hoogte is neergestort en vervolgens ontploft.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Onderzoek moet duidelijk maken wat er precies is misgegaan. Op foto’s is de parachute van de lander te zien, die eerder in de afdaling werd gebruikt.

Bewust vernietigd

Een kilometer noordelijker is een zwarte plek van 40 meter lang en 15 meter breed te zien. Daar is de Schiaparelli waarschijnlijk neergestort.

Volgens een complottheorie is de crash van de Schiaparelli geen ongeluk, schrijft Tech Times. Scott Waring van UFO Sightings Daily suggereert namelijk dat de Marslander doelbewust is neergeschoten door NASA.

Hij voegt toe dat het Amerikaanse ruimteagentschap ook een aantal andere sondes die speurden naar buitenaards leven bewust heeft vernietigd.

Nooit toestaan

De landing van Schiaparelli was bedoeld om de technologie te testen voor een toekomstige missie waarbij wordt gezocht naar tekenen van leven op Mars.

De NASA schiet andere ruimteschepen volgens Waring neer om er zeker van te zijn dat ze het eerste ruimteagentschap zal zijn dat het bestaan van buitenaards leven aankondigt.

“NASA zal een ander land nooit toestaan om de ontdekking van leven op Mars aan te kondigen,” schreef hij.

Phobos-Grunt

De complottheoreticus claimde dat NASA ook verantwoordelijk is voor de vernietiging van de Russische sonde Phobos 2 in 1989 en de Russische Marssonde Phobos-Grunt in 2011.

Landen op Mars blijkt erg lastig, aangezien Schiaparelli niet de eerste mislukte Marsmissie is. De Schiaparelli moest de eerste Europese sonde op Mars worden.

[Tech Times]

0 0 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je deze info waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

38 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Wim
Wim
8 jaren geleden

Daar gaan miljarden belastinggelden van heel Europa naar de klote.

Jaya
Jaya
8 jaren geleden

NASA is belust op mächt.

Zamunda
Zamunda
8 jaren geleden

Lol die UFO Sightings Daily weten er een leuke GTST draai aan te geven. Oorlog tussen NASA en de ESA. NASA zit te wachten bij Mars om alles neer te halen wat wil landen, de vlegels. Ze hebben wel die 500 mln km afgelegd, dat dan weer wel. Maar een ander gunnen, neen.

Dit past allemaal in het doorzichtige verhaal van ruimtevaart en UFO’s, beide zijn wat mij betreft sprookjes. Ik wacht op de eerste die met concreet bewijs komt.
Ter verduidelijking: de maanlandingen waren fake, moeten we onze heldhaftige ruimtevaarders nog op hun blauwe ogen geloven met hun 100.000 km/u naar Mars binnen 7 maanden?
De UFO’s zijn Unidentified voor ons simpele zielen op de grond, maar voor anderen niet. Dan bedoel ik niet dat het om buitenaardsen gaat die contact hebben met het Pentagon of het Kremlin, maar experimentele voertuigen van onze aardse black projects. Of misschien iets wat wij ons niet kunnen voorstellen, entiteiten uit andere dimensies/demonen. De kans dat wij ooit bezoek krijgen van andere planeten uit onze dimensie schat ik in als nihil.

Tinus Blaaskaak
Tinus Blaaskaak
8 jaren geleden

Hahahahaha niets aan de hand!! Dat ding staat daar gewoon zijn werk te doen en dat heeft hij al gedaan maar wat hij buit maakt aan info word niet aan ons medegedeeld. Zoals ik het begrepen had ging dat ding kijken of de planeet leefbaar was. Naar mijn mening weten ze dat al meer dan 100 jaar dus de poppenkast leeft voort. Veel succes in de leefillusie!!

Denk.na
Denk.na
8 jaren geleden

Toch absurd dat mensen willen geloven in zo’n complottheroie. Waarop is dat gebaseerd? De Marslander ging aan een rotvaart de atmosfeer in (20.000 km/u!). Heeft NASA dan een satelliet rond Mars die een wapen aan boord heeft dat zo’n kleine lander kan tracken én dan ook nog neerknallen? Men wist op voorhand dat het technisch onmogelijk was om gedurende minstens 6 minuten die lander te kunnen volgen. Maar toch impliceert dit complot dat NASA een geheim wapen rond Mars had die het wel zou kunnen volgen én neerschieten!

Komop, denk toch eens eventjes na! Zoiets is technisch zelfs hier op aarde niet haalbaar, laat staan dat NASA dat op Mars zou kunnen doen!

pietje
pietje
8 jaren geleden

Ja wat wil je dat ik zeg ! Dit had ik verwacht want de WAARHEID mag nooit uitkomen !! NASA staat onder controle van de machtige families dus er mag niets uitkomen !!! Maar af en toe is er een lek (gelukkig ) We hebben aliens onder ons en er zijn andere planeten waar leven is maar die zijn een beetje bang want WIJ menselijk ras zijn erg destructief !! Ook dankzij hun maar ook vanuit onze geschiedenis ! Wat heeft de mensheid anders gedaan als oorlogen voeren ! Te walgelijk voor woorden !! Wij mensen hebben al van het begin niets anders gedaan als oorlogen zolang ik me herinner uit de geschiedenis ! Waarom ? voor een stukkie land ! Te gek voor woorden !! Ik wil VREDE tussen alle rassen ! Het moet stoppen ! Maar alle vreemdelingen moeten in hun eigen land blijven want dan ook kunnen we hulpen zonder invasie in Europa !! Want wij in Europa gaan kapot hieraan Dit kunnen wij niet verdragen !! We gaan eraan kapot en zo kunnen we niemand helpen !!

Jan jansen
Jan jansen
8 jaren geleden

Ze zijn nooit geland op Mars. De gehele wereld ligt in een grote leugen. Vandaar dat er op veel foto’s bekende dingen te zien zijn op de oppervlakte.

Rob ter Horst
Rob ter Horst
8 jaren geleden

Het wordt steeds zieliger met de aluhoedjes theorieën…

Marsreep
Marsreep
8 jaren geleden

NASA > betekend > om te misleiden.

Alles = nep van NASA.

A W Reijersen van Buuren
A W Reijersen van Buuren
8 jaren geleden

ESA kan aan de Zwitser Billie Meier en zijn vrienden van de Pleijaden vragen of ze willen kijken wat of er op Mars is gebeurd met Schiaparelli.

helder
helder
8 jaren geleden

Die marslander hoorde niet te crashen.

Ariebas
Ariebas
8 jaren geleden

Ongelofelijk. Ik weet het nog als de dag van gisteren, het was precies drie jaar geleden voor de Marslanding, dus dat kan geen toeval zijn. Ik was bami aan het eten, en de laatste sliertjes op mijn bord spelden exact de letters MLF. Ik heb er jaren mijn hoofd over gebroken (en bijna vergeten, moet ik eerlijk zeggen), maar nu is het zo klaar als wat: MARS LANDING FAILS. MLF = MARS LANDING FAILS.

Het is precies zoals @Loki zegt: via teleportatiepoorten (en die bestaan echt, het artikel is immers het bewijs), hebben agenten van dezelfde machtige families (dank @pietje) die eigenaar van de machtsbeluste NASA (jawel @Jaya) zijn, een boodschap via mijn bamisliertjes neergelegd! Ik heb die agenten niet gezien, maar dat bewijst maar eens hoe verraderlijk hun technologie is. Ik vind het een eer dat ik het aan jullie mag vertellen. Eindelijk mensen die slim genoeg zijn mij begrijpen. Of is het wijs, door de eenheid met de wereld?

Ongelofelijk, ik word hier helemaal blij van.

leon***
leon***
8 jaren geleden

met de komst van de onbekende planeet ( niburu) worden andere planeten uit hun baan getrokken.
de aarde komt dichter bij de zon testaan , misschien neemt hij de plaats wel in van venus.
waardoor het ondraaglijk word om te leven hier op aarde.
en ze doen of ze er druk mee bezig zijn om van alles uit tezoeken over mars maar ze zijn al veel verder
dan wat wij voor geschoteld krijgen.
dat is afleiding voor als het zover is.
mars is wat de bijbel bedoeld de nieuwe aarde

Quasimodo
Quasimodo
8 jaren geleden

Ik neem aan dat die lander tijdens het afdalen ook foto’s/videos heeft gemaakt en dat die nog voor de crash zijn binnengekomen bij ESA. Daar kunnen ze wel het e.e.a. zien.

Btw, waarom zou ESA zo anders zijn dan de NASA? Dezelfde figuren staan toch achter beide programma’s?
In 2020 sturen ook de Chinezen hun lander daar. Misschien ook de Russen opnieuw. We zullen dan zien hoeveel ammunitie NASA heeft op Mars.
Tenzij die Rovers op nucleaire energie werken, zou ik niet weten waarom ze al zolang zonder enige storing werken. De lenzen raken nooit vuil. Alle foto’s zijn zowat perfect. Bijzonder!

Azenumi
Azenumi
8 jaren geleden

PSSSST.. the earth is flat.
ze schoten de ‘marslander’ uit de lucht omdat ze niet willen uitleggen dat er geen ‘outer space’ is..
die Ex-NASA personeel en NASA personeel die ‘klokkenluiden’ worden er voor betaald om te klokkenluiden..

er is geen ruimte, er zijn geen planeten, sterren zijn sterren en niet andere zonnen. wij varen niet met 650 miljoen miles door de ruimte waar je namelijk niks van merkt. water is waterpas.. daarom heet het waterpas inmiddels.. en ze betalen de klokkenluiders om jullie allemaal in de war te maken en het lukt =)

Kris
Kris
8 jaren geleden

Sterren zijn sterren en geen andere zonnen… Wat is een ster dan? 🙂

marcelleke
marcelleke
7 jaren geleden

“Volgens en komplottheorie …” : dan weet ik al genoeg …

Back to top button
38
0
We lezen graag je reactie!x