De Duitse advocate Beate Bahner baarde begin april opzien toen ze in een persverklaring stelde dat de coronamaatregelen onwettig zijn en de vrijheden van burgers drastisch inperken. Ze zei dat de lockdowns verwoestende gevolgen zullen hebben voor de samenleving, economie, democratie en volksgezondheid. Ze publiceerde daarnaast een analyse getiteld ‘Waarom de lockdown ongrondwettig en het grootste schandaal uit de naoorlogse Duitse geschiedenis is’.
Bahner werd gearresteerd door de politie, vervolgd, haar website offline gehaald en opgenomen in een psychiatrische inrichting die haar deed denken aan Guantanamo. Onlangs deed ze haar verhaal tijdens een demonstratie in de zuidelijke stad Mannheim.
“Niets is meer zoals het was,” zei ze tijdens haar speech. “Ze behandelen ons als kleine kinderen waar je continu op moet letten. We mogen geen eigen mening hebben.”
Nooit verwacht
Ze had nooit verwacht dat zij – als advocate – door de overheid vervolgd zou worden. Ze had nooit verwacht dat de politie haar website offline zou halen omdat ze ergens haar mening over gaf en opriep tot een landelijke demonstratie. Bahner had al helemaal niet verwacht dat ze met grof politiegeweld en in handboeien afgevoerd zou worden naar een psychiatrische inrichting, alwaar een politieagent haar in aanwezigheid van minstens vier medewerkers met haar hoofd tegen de betonnen vloer beukte. Ze had nooit verwacht dat ze vanwege haar mening zou worden afgeschilderd als rechtsextremist of complotdenker.
Dit alles kwam voor haar als grote schok en bezorgde haar een trauma. “En toch sta ik hier!” zei ze, waarna luid applaus volgde. “Ook jullie maken je zorgen over je grondrechten en vrijheden. We staan niet alleen, we zijn met velen. En er komen alleen maar meer mensen bij. Vervolgens begon de menigte ‘Wij zijn met velen’ te scanderen.
“We moeten niet bang zijn voor het coronavirus. Het zijn de angstzaaiers zelf die ons ziek kunnen maken.”
Waanzin
Bahner wees erop dat ook haar collega’s zich nu beginnen te verzetten tegen de coronamaatregelen, op sommige plekken met succes. Zo bepaalde de rechtbank in Noordrijn-Westfalen dat de lockdown in de stad Gütersloh onrechtmatig en buitenproportioneel is geweest.
“Dit is nog lang niet genoeg,” benadrukte ze. “We moeten allemaal opstaan. We moeten voorkomen dat ze onze rechten opnieuw schenden. Ziektes horen nu eenmaal bij het leven.”
“Ik heb niet langer het gevoel dat ik in mijn eentje aan het strijden ben tegen deze juridische, economische, maatschappelijke en sociale waanzin.”
[QUERDENKEN 711 – Wir für das Grundgesetz]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






President Tanzania weigerde mee te gaan in coronahysterie, nu is hij dood
Rechter die toestemming gaf voor FBI-inval bij Trump gelinkt aan Jeffrey Epstein en Obama
Van Haga laat zich gaan: ‘Ze hebben er schijt aan, schijt aan ons, schijt aan het volk’
Gelderse boer waarschuwt: als wij deze slag niet winnen, komt er een burgeroorlog in heel Europa
Kijk toch eens wat er in het rapport van de Europese Commissie staat: ‘De ‘complotten’ raken zo wel heel snel op’
15 redenen om het reguliere nieuws te ontwijken
Ligt Atlantis op Sardinië? “Mythische beschaving weggevaagd door enorme vloedgolf als gevolg van komeetinslag”
5 mensen STERVEN bij test coronavaccin in Oekraïne
Vreemde bewegingen in wolken boven Singapore (video)