Het coronavaccin veroorzaakt mogelijk neurodegeneratieve ziektes, waarschuwde Nobelprijswinnaar Luc Montagnier tijdens een interview met France-Soir. Hij is ook ‘verontwaardigd’ dat men kinderen wil gaan vaccineren.
We bevinden ons op onbekend terrein. Dit is waanzin. Ik veroordeel dit ten scherpste, aldus Montagnier in gesprek met journalist Xavier Azalbert.
Toekomstige generaties
Het vaccineren van kinderen kan volgens hem afschuwelijke gevolgen hebben. Hij noemde als voorbeeld de herbicide glyfosaat. “Recente onderzoeken naar glyfosaat hebben aangetoond dat er epigenetische effecten zijn,” legde professor Montagnier uit. “Dat betekent dat mensen die glyfosaat binnenkrijgen via voedsel iets doorgeven wat toekomstige generaties zal beïnvloeden. Hun kinderen, hun kleinkinderen, hun achterkleinkinderen zullen lijden.”
De Nobelprijswinnaar zei dat mRNA op dezelfde manier desastreuze gevolgen kan hebben. “Messenger-RNA dat in coronavaccins wordt gestopt, is mogelijk van invloed op toekomstige generaties.”
Prionen
Montagnier is ook bezorgd dat de vaccins over ‘vijf tot 10 jaar’ kunnen leiden tot ‘neurodegeneratieve ziektes’. Dergelijke ziektes beïnvloeden de zenuwcellen in het brein.
Hij zei dat er sequenties zijn die ‘lijken op de prion-sequenties in het RNA van het coronavirus’ en die ‘de natuurlijke eiwitten in het brein kunnen verstoren en omvormen tot prionen’. Bekende prionziektes bij mens en dier zijn de ziekte van Creutzfeldt-Jakob en de gekkekoeienziekte.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






De VVD wil Nederland nog meer uitverkopen aan Brussel. Hoe de partij helemaal de weg is kwijtgeraakt
Brabantse boeren komen in het geweer tegen ingrijpende plannen: ‘Dit is de doodsteek’
Alle patiënten van dokter Maaike zijn genezen, maar toch kreeg ze een boete van 6700 euro: ‘Wat een waanzin’
Mountainbiker (37) overlijdt in zijn slaap, twee dagen na het winnen van het kampioenschap
Arts ontdekt telepathische vermogens bij autisten. Beschikken deze kinderen over paranormale gaven?
Is Arno van Kessel opgepakt om hem uit te schakelen? Dit zeggen 2 medeverdachten erover
Opwellende zonneactiviteit: Miljoen kilometer lang filament
Lichaamscellen beginnen massaal te resoneren naar 528 Hz
In Taiwan zijn inmiddels meer mensen overleden na vaccinatie dan door corona