Mens en Dier

Journalist die rechtszaak tegen Reiner Füllmich bijwoont: ‘Het stinkt aan alle kanten’

Help door deze info met jouw vrienden op je social netwerk te delen!

Journalist Djamila le Pair was donderdag in Göttingen aanwezig bij de rechtszaak tegen Reiner Füllmich en bracht bij Rico Brouwer van Potkaars verslag uit.

Er gebeurde iets opmerkelijks: één van de advocaten van Füllmich, dr. Christof Miseré, heeft aangifte gedaan tegen de rechter. “Dat is nogal een punt,” merkte Le Pair op. De verdediging van Füllmich vertrouwt de rechtbank niet meer. Die bleek niet onpartijdig te zijn.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/10/nfn-donatie-2.png

Tijdens de vorige zitting hadden de advocaten aan de rechter gevraagd waarom er zo’n enorme politiemacht was opgetrommeld en waarom zowel de handen als voeten van Füllmich geboeid werden.

Bekijk het verslag:

De rechter heeft dus gelogen

De rechter beweerde toen dat hij daar niks van wist. Volgens de rechtbank lag het initiatief bij de politie. De politie beweerde op zijn beurt in opdracht van de rechtbank te hebben gehandeld.

“Dat is een wrakingsgrond,” zei Brouwer resoluut. “De rechter heeft dus gelogen,” benadrukte Le Pair.

De tweede advocaat van Füllmich had zich ziek gemeld, met als gevolg dat er niemand was om hem te vertegenwoordigen. De zitting was al na een uur weer voorbij. Het is de bedoeling dat de zaak op 10 juli weer verder gaat.

“Die rechter is in on it, of zo,” aldus Brouwer.

Nekslag

Le Pair liet zich vertellen dat vooral de uitzendingen die Füllmich deed over mind control, kindermisbruik en de schadelijke effecten van straling veel weerstand opwekten.

Füllmich interviewde Cathy O’Brien, een slachtoffer van MK-Ultra, twee keer. Volgens mensen die alle zittingen hebben bijgewoond, zijn die uitzendingen voor hem de nekslag geweest.

Na de oorlog haalde de CIA vele naziwetenschappers uit Duitsland over om te experimenteren met het hersenspoelen van de bevolking. Het Amerikaanse ministerie van Defensie financierde experimenten om de persoonlijkheid van volwassenen en kinderen te veranderen.

CIA-directeur Allen Dulles stond toe dat de experimenten werden uitgevoerd op nietsvermoedende burgers. Het eindproduct was MK-Ultra.

Het stinkt aan alle kanten

Füllmich interviewde ook dr. Barrie Trower, die gespecialiseerd is in de negatieve effecten van straling. Na dat interview werd hij Amerika niet meer ingelaten en besloot hij naar Mexico te gaan. Daar werd hij uiteindelijk opgepakt.

“Het stinkt aan alle kanten,” zei Le Pair over de zaak tegen Füllmich. “Het is gewoon uitschakelen van een platform dat het heel goed deed.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vind je dit waardevol?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 213 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

69 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Annette
Annette
1 jaar geleden

Toen ik een paar jaar geleden voor het eerst hoorde van advocaat Reiner Füllmich, was ik diep onder de indruk van deze integere man. Aan mijn mening van TOEN is inmiddels helemaal niets veranderd.

Dat hele proces is niets meer of minder dan een POLITIEK proces, precies hetzelfde als hier in Nederland gebeurt met Gideon van Meijeren, Mona Keizer en Raisa Blommestijn.

Waar het alléén maar om gaat, is het definitief UITSCHAKELEN van iedere persoon, die genoeg volgers heeft, en die TEGEN het systeem is.

Reiner Füllmich was al vér gevorderd met het samenstellen van een club van advocaten, die de cabal (elite is wat mij betreft een veel te mooi woord) wilde uitschakelen.

Daar is natuurlijk (helaas met succes) een einde aangekomen. Althans, dat is zoals ik ernaar kijk.

Ze hebben Reiner een mes in zijn rug gestoken met smerige, vermeende laster en op die manier hem de wind uit de zeilen genomen.

Als je kijkt naar HOE hij de rechtszaal wordt ingeleid, geboeid aan handen en voeten, dan krijg je toch de tranen in je ogen? Hij wordt voorgesteld als een levensgevaarlijke crimineel. Iets wat hij natuurlijk totaal niet is.

Wat wij in ieder geval kunnen vaststellen, is, dat “ze” hartstikke bang voor hem zijn.

Ik hoop van harte, dat deze advocaat, doordat de rechter duidelijk heeft gelogen, het voor elkaar krijgt om deze nepzaak NIET ONTVANKELIJK te verklaren.

Maar ik heb zomaar het idee, dat er vast en zeker wel weer een “geitenpaadje” wordt gevonden.

De cabal beschikt helaas over heel wat geitenpaadjes.

M.Bentoéra
M.Bentoéra
1 jaar geleden

Corruptie viert hoogtij.

Locke
Locke
1 jaar geleden

The Doctrine of the Lesser Magistrates.

Pastor Matthew J. Trewhella

roro 237
roro 237
1 jaar geleden

Ik vrees voor zijn leven!

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

De leugen Regeert alom

tbja
tbja
1 jaar geleden

mensen prikken hier steeds meer doorheen. het recht is nu verworden tot het recht vaan de sterksten (van de macht, elite).

Joyce
Joyce
1 jaar geleden

Zolang alle rechters mensen als personen behandelen en niet als mens heeft de rechter geen recht om recht te spreken.
De universele rechten van de mens worden dan gelijk vertrapt!
Dat vraagt om wraking van iedere rechtszaak per definitie!

Bezorgde burger 🌺🌺
Bezorgde burger 🌺🌺
1 jaar geleden

Natuurlijk stinkt het aan alle kanten en waarom ? Omdat we in een wereld leven, vol met corruptie, belangen ( eigen) , maffiosi maar vooral ook groepsdruk. Want we liggen allen onder de macht van Satan. En of je t nu beu bent of niet dat gezeur over goed en kwaad : God en Zijn tegenstander de Duivel, er veranderd niets aan het feit dat er een werkelijke strijd gaande is, die zijn weerga niet kent. Of je het nu gelooft of niet, veranderd niets aan het feit dat het zo is.

Want het mag duidelijk zijn dat de machten van duisternis terrein winnen en gerechtigheid meer en meer in een hoek gedrukt wordt. En dat komt omdat velen de Hemelse Vader ontlopen zijn en er geen zegeningen meer kunnen plaats vinden.

Gerechtigheid en waarheid verliest op dit moment terrein. Maar geloof me: de waarheid zal zich herpakken in de persoon de Here Jezus Christus. Hij is de grote overwinnaar van de boze en zal spoedig wederom gerechtigheid brengen.

Want de tijd is nog maar kort : Jezus komt spoedig terug …. !

Zie de 40 delige serie : zie ik kom spoedig van Wim Grandia

Deel 1

https://m.youtube.com/watch?v=k4rJRkahSYI&pp=ygUTWmllIGlrIGtvbSBzcG9lZGlnIA%3D%3D

Rombout
Rombout
1 jaar geleden

Duitsland heeft nu Viede Rijk rechters. Zeker nazaat van Roland Freisler. Een echt Kangeroo Court net als in Nederland. MK- Ultra was inderdaad zoals Nazis met burgers omgingen.

Andere mening
Andere mening
1 jaar geleden

Bij de nos komt hij over als misdadiger, en Navalny als goed persoon.

Maakt duidelijk hoe verrot de nos is.

Heb heel veel waardering voor Fullmich.

Rose
Rose
1 jaar geleden

De leugens zullen niet blijven regeren, geduld, gerechtigheid komt🙏❤👍

Man on the moon
Man on the moon
1 jaar geleden

Corrupte criminele bende die rechters

Inge
Inge
1 jaar geleden

Hetzelfde met Julian Assange en anderen die tegen de cabal opereren.
Ze proberen je op alle manieren kapot te maken.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

Mensen die alsnog de uitzending met Cathy OBrain ‘willen zien kunnen dat hier. De voornaamste financiering van de “great reset” gebeurd via belasting oplichting door de klimaat scam, oorlog industrie, illegale wapenhandel, mensenhandel en de uitvoerders van de great reset staan onder controle via o.a. pedofiele netwerken en omkoping netwerken.

https://icic.law/2023/08/20/%f0%9f%87%a9%f0%9f%87%aa-cathy-obrien-eine-mk-ultra-ueberlebende/

Greet
Greet
1 jaar geleden

Er word gewoon gefuckt met deze beste man. Die rechter doet het expres, zal wel een zionist zijn. Dan weet je genoeg. Er is een oorlog nodig of putin die Duitsland binnen valt om die beste man vrij te krijgen. Ze de in en in zieke rotte zionisten willen geen onderzoek naar hun walgelijke psychopatische daden.daarom moet deze beste man achter de tralies.

Piet
Piet
1 jaar geleden

Sinds zijn uitspraken in de C periode volg ik advocaat Rainer Fullmich..Rainer Fullmich heeft veel uitspraken gedaan betreffende de C periode en de daarmee samenhangende wereldcorruptie. Deze uitspraken zijn helaas waarheid geworden, en we zijn in een wereld, waar de dienst uitgemaakt wordt door machtsbeluste elite, die nergens voor terug deinzen. Rainer Fullmich kent het ,, spel,, dat gespeeld wordt. De interviews die Rainer Fullmich had met klokkenluiders / deskundigen, gaven duidelijke feiten en aanvullende / bevestigende info. Rainer Fullmich een advocaat van wereldorde, vechtend voor wereldrechtsorde. Een winnend advocaat die met vals spel wordt bestreden. Toch zal het recht zegevieren, de weerstand wordt steeds groter. Het is te hopen dat Rainer, deze zege mee mag maken.

Jan
Jan
1 jaar geleden

Ik wacht op een bericht dat fulmich zelfmoord heeft gepleegd aan een deurklink wat natuurlijk duidelijk geen zelfmoord is

poekie
poekie
1 jaar geleden

Ik ruik het hier.
Op deze manier wordt hij ook als voorbeeld gesteld denk ik.
Ik wens Reiner veel sterkte!
Wat een man.

charlie
charlie
1 jaar geleden

het onrecht zal doen toenemen heel bijbels , zie ook proverbs 29:12

Tom Poes.
Tom Poes.
1 jaar geleden

Het is daar geen rechtbank, maar een “krombank”.

freddy free
freddy free
1 jaar geleden

Net zoals in Nederland is de rechtspraak totaal corrupt.
In WO II nazi’s en nooit veranderd.

Elise
Elise
1 jaar geleden

Blijft bij mij de vraag: waarom ie het stichting geld in zijn eigen huis had gestopt? Je weet dat je daar problemen mee krijgt, want dat mag niet. Hij zou het terug betalen. zegt ie. Hij is nu alles kwijt. Kan iemand mij het uitleggen, waarom ie dit gedaan heeft/graag met feiten? Ik volg het niet zo.
Nu ja, de mensen die zich ingezet hebben om de boel te ontmaskeren zijn allemaal doelwit van de zittende macht. Dat weet ik ook wel.
Ook gewone mensen die eerlijk leven etc, die worden op een gegeven moment onderuit gehaald, dat doet het systeem zelf.

Roadie
Roadie
1 jaar geleden

Als je de waarheid benaderd ,wordt je door negatieve krachten tegengewerkt.

freddy free
freddy free
1 jaar geleden

Tekenend dat Geert Wilders en Fleur Agema er het zwijgen toe doen als deel van de cabal en dus vrolijk mee moordend in biowapencampagne!

René
René
1 jaar geleden

De verdediging van Füllmich vertrouwt de rechtbank niet meer. Die bleek niet onpartijdig te zijn.
D666 rechters. Ze heten daar alleen anders, maar zijn van dezelfde extreem linkse pedofiele stroming.

malion
malion
1 jaar geleden

Het stink niet zo weinig liever gezegd, dat is met heel veel zaken het geval.
Wie een kuil graaft voor een ander………….

Locke
Locke
1 jaar geleden

De rechter beweerde toen dat hij daar niks van wist. Volgens de rechtbank lag het initiatief bij de politie. De politie beweerde op zijn beurt in opdracht van de rechtbank te hebben gehandeld.

Het bekende kat en muis spel, waar het op neerkomt is dat er Dociel orders worden opgevolgd. De eigen zonen en dochters slaan vrolijk in op vaders en moeders die in hun ogen Wappies zijn want Vadertje Staat heeft altijd gelijk. Kijk, hij is nog net niet op een open Carnavalswagen als Hannibal Lecter door de straten gevoerd, nog even geduld.

JohnC
JohnC
1 jaar geleden

Het feit dat wereldwijd precies dezelfde criminele zaken op volledig gelijke wijze worden uitgevoerd door ondermijning, chantage, omkoping, afpersing duidt op een wereldwijde aanpak door een en dezelfde organisatie. We weten allemaal wie het zijn zijn, we weten hoe ze werken. Het is tijd dat het leger wakker wordt en realiseert dat zij voor de verkeerde partij werkt. Hoogste tijd dat de burgers massaal in actie komen. De mensheid heeft lang genoeg geleden onder deze zieke satanische elite.

Sander
Sander
1 jaar geleden

Over mind-control zijn boeken verschenen van Cathy O’Brien & Mark Phillips: “TRANCE Formation Of America” & “Access Denied”. Ik heb ze ooit via Amazon.com aangeschaft.

Overigens weten sommige van jullie wel dat tegenwoordig iedereen onderhevig is aan de Mind-control technieken via de MSM (TV = mind-control en propaganda).
Als je de dingen die je ziet en verteld worden op het hypnose-kastje klakkeloos als waarheid aanneemt, zoals veel mensen dat doen sta je onder mind-control. Doe altijd zelf onderzoek!

Ook Corona (met alle facetten & maatregelen) is 1 grote leugen geweest, en dat zal ziekte X (vogelgriep?) ook zijn. Niet intrappen dus.

Jean-Marie
Jean-Marie
1 jaar geleden

Straling! Dit is het ultieme middel om de hele bevolking onder controle te krijgen!
Met de druk op een knop. ALLES!

johannes
johannes
1 jaar geleden

Gezien mijn persoonlijk contact met Reiner en andere advocaten vooral op het gebied van spiritualiteit. Had ik Reiner ook geadviseerd met iemand te praten over situaties in Mexico op dat moment dat hij de US niet meer in mocht, doch deze informanten heeft hij jammer genoeg niet geadviseerd. Drie dagen voor zijn ontvoering emailde Reiner mij dat hij in problemen zat omdat hij ook wilde terug gaan naar Barrie Trower met inmiddels ook de vraag aan Barrie die ik wilde stellen. Ik heb even mijn stuk op hold gezet en ben verder aan het informeren en onderzoeken hoe verder.

Mikkel
Mikkel
1 jaar geleden

Hetzelfde in het hele Westen: Als je de justitiepedonetwerken, de hoogste laag in het georganiseerde kindermisbruik en bijhorende orgaanhandel, aankaart, dan pakken ze je…

Anne
Anne
1 jaar geleden

De rechtelijke “macht” is niet te vertrouwen, alles is gebaseerd op leugens. (De schaapjes geloven alles)
Ik mag hopen dat er een keer goede rechters opstaan.
De waarheid komt hoe dan ook toch naar buiten.

jhoenjet@hotmail.com
1 jaar geleden

Hetzelfde doen ze hier met Gideon van Meijeren.
Smerig.

Adriana
Adriana
1 jaar geleden

Waneer worden DeSe psygopaten opgesloten

Bezorgde Nederlander
Bezorgde Nederlander
1 jaar geleden

Zo worden langzaamaan alle platformen die niet in de maat lopen met de bedriegers uitgeschakeld.

Waarom bedriegers?
De burgers mogen alleen de tunnelvisie v.d. bedriegers vernemen

Desinfo, desinfo, desinformatie.
Daar maken de bedriegers zichzelf schuldig aan.

Alle neuzen moeten in dezelfde richting.wijzen.
Iets dat nooit vrijwillig zsl gebeuren.

Vandaar de ontluisterende rechtspraak, die zich wereldwijd voltrekt.

De wereld zal een enorm ongrhoord oord worden.

Voor iedereen

Anna
Anna
1 jaar geleden

Reinier hou vol…. Nog even…… gerechtigheid zal zegevieren……

Xandra
Xandra
1 jaar geleden

Reiner Füllmich is een oplichter! Hoe weet ik dat zo zeker? Omdat hij in het dieselschandaal de benzineauto-verkoop moest stimuleren. En benzineauto`s met katalysator stoten enorm veel nanofijnstof uit, wat een onzichtbaar de-po-pu-la-tie-wapen is. Als hij de wereld zou willen redden, dan zou hij GEET-processoren moeten promoten! Met GEET kun je voor het grootste deel op water rijden, zodat je uitstoot schoon is. Füllmich is een judasgeit en heeft de taak om mensen af te leiden.

Back to top button
69
0
We lezen graag je reactie!x