Buitenland

‘Europese dictatuur dendert door’: digitale identiteit wordt ons zonder debat door de strot geduwd

Help door dit met vrienden op je social media te delen!

Er komt geen apart debat in het Europees Parlement over het plan om een Europese digitale identiteit (eID) in te voeren. Europarlementariër Rob Roos (JA21) vroeg tevergeefs een stemming aan.

De Tweede Kamer wilde deze app niet, maar staatssecretaris Van Huffelen stemde er in Brussel toch mee in. De app, die al je persoonlijke data aan elkaar koppelt, brengt grote risico’s met zich mee.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

(Video verwijderd? Klik hier...)

Absurd

Een ruime meerderheid van het Europees Parlement ziet geen reden om hierover te debatteren. Alleen SGP, JA21, ChristenUnie, FVD en PvdD steunden het verzoek van Roos.

“Absurd dat het Europarlement niet eens wil debatteren over het EU-plan voor een Europese DigiD, maar het direct op een akkoordje wil gooien met de EU-landen. Ja, onder andere met de Nederlandse staatssecretaris die hiervoor het verzet van de Tweede Kamer negeert,” twittert Europarlementariër Bert-Jan Ruissen (SGP).

Hij waarschuwt dat er een risico is dat er op veel plaatsen om je Europese DigiD zal worden gevraagd.

Schandelijk

Roos is fel tegen de digitale identiteit. “Ik heb nog steeds geen idee voor welk probleem de digitale identiteit een oplossing zou zijn. Maar ik zie wel heel duidelijk welke problemen dit kan veroorzaken.”

Columnist Marianne Zwagerman reageert: “Het wordt ons zonder fatsoenlijk debat door de strot geduwd.”

“De Europese dictatuur dendert door. De Tweede Kamer heeft duidelijk gezegd dat Nederland dit niet wil, maar zelfs ons hoogste democratische orgaan wordt gewoon terzijde geschoven. Schandelijk is het,” voegt het Haagse raadslid Ralf Sluijs toe.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

5 108 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

171 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Wil
Wil
3 jaren geleden

Koop Goud en Zilver

Han
Han
3 jaren geleden

Een digitale jodenster

Andre
Andre
3 jaren geleden

Er functioneert helemaal niets meer. Ik wacht al meer dan 6 maanden SVB (die andere) op kinderbijslag. De belastingdienst is een puinzooi. Voor de oudjes het CIZ is kats verrot. Ambtenaren zijn niet eens meer bereikbaar laat staan dat ze ergens verstand van hebben en dan laat ik die ongelofelijke bemoeizucht uit Bruxxel nog achterwege. Banken die denken en vinden dat ze op de stoel moeten zitten van de politiek naja laat ik het kort houden want voor wat moet er die EID komen? Alle puinzooi hup zo de fascistische heilstaat de EU in en stom naar een schermpje kijken met klik op ok om door te gaan. Nee gaat m niet worden met die van Huffelen.

Snappie007
Snappie007
3 jaren geleden

Ik ga niet en nooit knielen!
Ik wil en ga niks met deze app te maken krijgen.
Sluit mij maar buiten hun systeem, ik blijf in het echte leven! Ja, dat word erg zwaar, maar ik heb wel mijn vrijheid en mijn eigen wil!

Ik heb tenminste zelftrots

Rinus
Rinus
3 jaren geleden

We moeten weg uit de eu en dat nazi tuig

Yvonne
Yvonne
3 jaren geleden

Ach, mét debat zou de uitkomst niet anders zijn.
Linksom of rechtsom, we zijn het haasje 😣

Naam:*
Naam:*
3 jaren geleden

Niemand wil deze onzin. Het is alsof CocaCola een nieuwe cola maakt met de smaak van rotte eieren… hoe succesvol zal het gaan worden? We moeten ongehoorzaam worden en als kampers schijt hebben aan regels en wetten die zonder democratische basis zijn doorgevoerd. Pleur maar op met je ID kaarten bullshit. Ik laat mijn telefoon en ID en rijbewijs en pinpas tegenwoordig standaard thuis… flikker maar op, ik ben geen crimineel, en ook geen gevangene, dus pleur op met je regels en wetten!!! Geef me maar een boete, ik betaal niks en ik doe niet meer mee. Er zullen slappe volgers zijn, dat zijn de mensen die al jun boosters halen en nog steeds boosters laten spuiten. Dat is een klein triest groepje. Mensen zijn oppervlakkig, dom en onwetend, maar ze zitten niet op al deze onzin te wachten. Deze plannen van de keizers zonder kleren gaan falen. Hun medestanders klappen en juichen, maar dat is niet de realiteit. In realiteit luistert niemand nog naar de politiek en de EU. Nobody cares… nobody is listening. Houd vertrouwen… ze gaan falen. Hun ogen zijn groter dan hun maag.

Floris
Floris
3 jaren geleden

Totaal ongewenst die EU

klaas
klaas
3 jaren geleden

Tja als de massa gewoon gehoorzaamd, dan bevestigen zij daarmee hun gevangenneming. Misschien is er wel een andere massa die geen order volgers in wording zijn. Dapper hoor.

TéDé
TéDé
3 jaren geleden

Het is toch van de zotte zo’n staatssecretaris, we kunnen die hele Haagse bende wel wegdoen op deze manier. Brussel bepaald? Kotsmisselijk wordt je er van, Nexit zo snel mogelijk.

Jackie
Jackie
3 jaren geleden

Voorloper van de door het duister zo gewenste en ook beschreven chip

Rick
Rick
3 jaren geleden

Zo. Iedereen heeft zijn hartje gelucht. Hiermee is de druk grotendeels van de ketel en kunnen we weer tevreden achterover leunen. Vroegâh ging men de straat op om te demonstreren. Sinds het internet en de zich daarop bevindende fora is dat helaas verleden tijd. Vanachter hun toetsenbord brullen zij om het hardst, maar per saldo gebeurt er dus helemaal niets. Wát zullen regeringen die fora als een geschenk uit de hemel ervaren.

Grens
Grens
3 jaren geleden

Schouder aan schouder houden ze je in de gaten .

Jill
Jill
3 jaren geleden

In Belgie willen ze dit ook niet.

Elise
Elise
3 jaren geleden

Alles wordt er gewoon doorgedramd. Zie Frankrijk(republiek) over pensioen. Het geldsysteem bepaalt. Banken(nu ja die gaan weg), centrale banken(die overal al op de wereld staan) en de wereldbank.(die nog steeds niet erkend wordt door een spellingscontrole/geeft rood streepje haha). Daarnaast heb je de investering fondsen. etc. In feite is de NWO al flink opgetuigd. Iedere burger zal dus zo’n id. app krijgen, maar wie is de baas over deze technologie? En wie controleert deze baas?
Nu ja, we hebben gezien hoe het coronabeleid erdoor werd gedramd en dat er feitelijk niemand was die onafhankelijk die controle op kan nemen of iets kan veranderen/of laten ophouden. Zelfs het recht werkt niet meer.
Er zijn nog genoeg mensen op deze wereld zonder pc of mobiel. En die zouden er altijd blijven. Of ze zijn te arm om het te kopen of ze willen die mobiel niet. Nu ja ik kies voor eten(volgens mij doen veel mensen dat al), ipv al die techzooi.(moet je allemaal ook nog zelf betalen). Nu ja er zullen toch ook mensen zijn die nu geen mobiel meer kunnen vervangen?
Kijk hier, gaan die knappe koppen elite zooi al de fout in. Was het maxima niet die zei: dat nog niet iedereen aan een mobiel zat en dat het te vlug ging?
Feit blijft: mensen mogen zelf bepalen of ze een mobiel gaan aanschaffen en al helemaal als je het zelf moet kopen. Hier hebben we nog macht over. En die macht/vrijheid gebruik ik dus graag. Kan ik nergens meer naar toe, dan is dat maar zou, maar buigen ga ik niet.

Gene
Gene
3 jaren geleden

“Het wordt ons zonder fatsoenlijk debat door de strot geduwd.” ! Mensen toch, wanneer gaan jullie snappen dat je niet debatteert met uw vijanden want dat zijn ze. Wij hebben nooit een ‘democratie gehad, enkel een steeds groter worden misdaadkartel dat nu bijna klaar is om de wereld over te nemen! En ja…iedere verkiezing hebben wij allen daarvoor gestemd! Iets om over na te denken toch?

Astrid
Astrid
3 jaren geleden

Tijd om uit het veel-koppige monster te stappen. Holland uit de EU. Zo snel mogelijk.
Maar met BBB gaat dat waarschijnlijk ook niet lukken. Het blijft pappen en nat houden.
Mensen blijven maar hopen dat het allemaal wel zal meevallen. Helaas, dan moet het nog slechter worden voordat de ogen open gaan. Wil je ook uit die EU? Like dit dan.

Sander
Sander
3 jaren geleden

“Hij waarschuwt dat er een risico is dat er op veel plaatsen om je Europese DigiD zal worden gevraagd.” Dit is een aanname, waarbij geen enkel feitelijk bewijs wordt genoemd.

De enige manier waarop ze vanuit de EU dit eID er doorheen zouden kunnen drukken, is wanneer inwoners van de EU denken dat dit wel mee zal vallen, dat het er gewoon bij hoort.

Zodra inwoners van de EU wakker genoeg zijn, NEE zeggen tegen wat de EU ze door hun strot probeert te duwen, is het einde oefening voor de EU.

De EU is niks anders dan “das Dritte Reich”, wat ze in 1940/1945 uit de grond probeerden te stampen. De EU is een ongeregistreerde organisatie, waarvan de medewerkers belastingvrij inkomen genieten, doordat er geen Europese belastingdienst bestaat.

Dit betekent dat zij, zonder uitzondering, jaarsalarissen per maand verdienen, terwijl inwoners van de EU steeds verder af zakken, straks misschien nog net een maandsalaris per jaar verdienen.

Systematische lastenverzwaring, terwijl het inkomen gelijk blijft of terug valt, het is allemaal onderdeel van het “you will own nothing and you’ll be happy” programma.

Ze maken iedereen bewust steeds meer afhankelijk van de EU, niks nationale overheden, zodat ze hier straks 390 miljoen kapot gespoten slaven hebben rond lopen, die geen identiteit of persoonlijkheid meer hebben, die klakkeloos alles doen, doordat ze via 5G, straks 6G, gestuurd en gecontroleerd worden, zonder enige mogelijkheid tot verweer.

Welkom in “das Dritte Reich”, 78 Jahre später, aber immer noch unter Bestzung des Deutschers, immer noch unterstützt von die “Niederländische” Bilderberg Gruppe.

Reigerzeik
Reigerzeik
3 jaren geleden

Waar is BBB nu.. 😂

Madeliefje
Madeliefje
3 jaren geleden

Zou iedereen die politiek bedrijf,nu eens zijn mond willen houden over dictatuur landen,hier gaan ze er ook een kunstje van maken,waar i
s het gezonde verstand gebleven ?

Johan
Johan
3 jaren geleden

Ik zet een masker op!

Albatros
Albatros
3 jaren geleden

Je bent verplicht om smartphone te nemen en jij de abonnement maar betalen. Maar je doet handelingen voor de bank voor niks maar dat kost geld jij dus de kosten zou de bank moeten betalen maar nee ze zijn niet gek ze stelen gewoon van je kan weigeren goed in feiten kan je niks meer doen Je kan jij vergelijken met een staats loze burger

Madeliefje
Madeliefje
3 jaren geleden

Over veiligheid en stabiliteit gesproken,en maar mee dansen met de wolven.Dit is een vies en negatief spel.

Marie
Marie
3 jaren geleden

Ach zoals Rutte zei: “Als een wet mij niet uitkomt schuif ik hem gewoon opzij.”

Van Huffelen tekent voor de Europesche digitale identiteit zonder instemming van de Tweede Kamer, de gulden werd afgeschaft zonder instemming van het Nederlandse volk, de uitslag van het Oekraïne referendum werd genegeerd. En direct daarna werd het referendum afgeschaft. Slechts drie van de vele dictatoriale maatregelen van Rutte en zijn volgelingen en van de EU.

Nu nog de CBDC. Op naar de Totalitaire Staat.

loezers
loezers
3 jaren geleden

Van Huffelen Arrogantie ten top een echte WEF gestoorde Doos in de bak er mee

lena
lena
3 jaren geleden

In het referendum dat plaatsgevonden heeft op 1 juni 2005 heeft de Nederlandse bevolking nee gezegd tegen de Europese Grondwet

Martin Dessing stootte min of meer bij toeval op de ontwikkeling van de euro en de gevolgen die de invoering van de euromunt voor ons land zou hebben.
De eerste antwoorden op zijn serieuze vragen hierover van minsiter van Financidn Gerrit Zalm in december 1996 ontgoochelden hem echter zodanig dat hij tot op de bodem ging uitzoeken hoe de euro in ons land tot stand was gekomen.
Hij kwam tot onthutsende ontdekkingen.
Er werd volledig gehandeld in strijd met onze grondwet. De euro-ramp treft ons allemaal! Behalve politici, ex-politici en.. de top-graaiers van semioverheidsinstellingen en het bedrijfsleven.

loezers
loezers
3 jaren geleden

Weg met de CBDC en Nexit uit de EU met zijn ondemocratische gedachten gang en besluiten WEF volgers

Elise
Elise
3 jaren geleden

Gisteren de film Revolt weer eens gezien. De wereld is overgenomen door machines/technologie. Mensen worden letterlijk opgeruimd. Alleen is in de film niet duidelijk wie die machines nu beheersen. Kunnen machines zelf de boel overnemen? Nu ja zou kunnen, maar die machines kunnen niet zonder stroom etc. Nu ja er hoort een aan en uit knop op te zitten. Dus iemand kan altijd die uitzetten. In deze film zie je de opname, die in de bijbel ongeveer beschreven wordt. Das niet de goede opname. Wat mensen altijd voorop moeten stellen is: technologie blijft altijd het tegenovergestelde van de natuur. Het verschil: de natuur wordt gereguleerd door een onzichtbare macht/energie die onafhankelijk is/die spontaan is, die de boel stuurt en in balans zet. Een mens of machine kan die niet overnemen.

Jan
Jan
3 jaren geleden

Dan maar helemaal geen ID meer. Ik gebruik de huidige ook al (bijna) nooit. De dictatuur kan de pot op! Ik doe niet mee.

anarchist
anarchist
3 jaren geleden

Dit verwoord perfect wat ons te wachten staat met de Digitale enkelband

https://www.youtube.com/watch?v=DUHnC4DQS1M

Peter V B
Peter V B
3 jaren geleden

Stem BBB, daar kom je verder mee!!! Wat een circus in deze wereld….

Gewoon je mobieltje wegpleuren en dan maar weer lekker ouderwets, zónder digitale dictatuur!!!

Wieweethet
Wieweethet
3 jaren geleden

Wef waarschuwt binnen twee jaar digitale problemen en dan is niemand dus meer in staat ergens te komen opgesloten in je huis tot altijd met het doel ….sowieso pas net vaccin voor kippen . Via dieren het voedsel vernietigen. Als alles om geld draait met welke familielid willen ze dan gezellig ermee pochen. Vreemde gedachten. Maar zij zelf wat gaan ze eten en hoe gaan zij dan leven als wij het niet meer mogen…. Gewoon even een gewetensvraag.

Onno
Onno
3 jaren geleden

Europese dictatuur dendert door….

Typisch: Psychopaten zijn ‘relentless’. Ze stoppen hun projecten niet. NIET VANZELF !

andre
andre
3 jaren geleden

Ik zet helemaal niets op mijn telefoon, ik betaal niet met dat ding, en ik laat niets digitaal zien ik gebruik de telefoon alleen voor bellen, je mobiel is je digitale enkelband, daardoor kunnen ze de hele digitale onzin opzetten van het is zo makkelijk,

Jag
Jag
3 jaren geleden

Zie de podcast van Jorn Luca met Karen Hamaker nr 111

sjefke
sjefke
3 jaren geleden

Helaas, we gaan razendsnel de keiharde communistische dictatuur in!!!
Het wordt gehoorzamen of verhongeren!
We willen het blijkbaar zelf, kijk maar naar de verkiezingen!
De gevaccineerden hun brein is gehackt die zullen het accepteren, maar wij zijn het haasje!
Ze zullen ons het leven totaal onmogelijk maken, het wordt door de vaccinaties aan het internet koppelen of uitgesloten worden!
wij zullen inderdaad niets kunnen kopen of verkopen zonder het teken van het beest, de spuit!
Er blijft niets over dan vertrouwen in God, dat is de enige die ons nog kan redden!
Het doel van het vaccineren is je ziel of Godsbesef verwijderen en je brein hacken!
Ze willen het brein onsterfelijk maken en denken dat het alleen uit data bestaat!
Ze zullen van een koude kermis terugkomen!
De schepping blijft een groot wonder dat alleen door God gecreëerd kan zijn, daar heeft de evolutietheorie niets mee van doen!
Elke creatie is een wonder op zich, of het nu een plant is of een mens of dier!
Hoe kunnen al deze cellen weten wat hun doel is, hoe ze moeten werken en vermenigvuldigen!
Het getuigd van hoogmoed van de huidige wetenschappers dat ze denken dat ze er ook maar iets van begrepen hebben!
Het is en blijft een groot mysterie!
Het proberen alleen al om hier in in te grijpen gaat de mensheid fataal worden!
Als dit proces doorzet is dit het einde van de mensheid!
kijk maar wat ze nu gedaan hebben het DNA veranderen en opdracht geven tot het maken van Spike Eiwitten is gelukt, alleen weet niemand hoe hij dit stop kan zetten!
Gevolg is dat miljarden mensen hierdoor zullen sterven!
Dit was wel de opzet om de aarde te depopuleren maar omdat de meeste gevaccineerden onvruchtbaar zijn, en ook de zwangerschappen zeer problematisch verlopen is de totale ellende niet te overzien!
Misschien dat de Afrikanen dit overleven omdat er geen geld was voor vaccineren maar voor ons blanken is dit het einde!
Over een paar generaties is het over met ons, God staat niet toe dat wij aan zijn schepping sleutelen!
Na twee jaar waarschuwen ben ik niet optimistischer geworden en ontdek dat je niemand kan overtuigen!
Ik hoop dat de massa nog op tijd wakker wordt maar ik vrees het ergste!!

EST
EST
3 jaren geleden

Maken ze die Digitale ID app ook voor mijn Nokia ?? Ik heb geen smartphone en ga er zeker GEEN kopen.

Christien
Christien
3 jaren geleden

Van huffelen hoort achter slot en grendel en nooit meer vrijlaten.

Weenie
Weenie
3 jaren geleden

Waar is de BBB nu?!
Iedereen die gelooft in dit misbaksel heeft een grote uitdaging!

Gratje
Gratje
3 jaren geleden

Ja, en wat wordt hier aan gedaan….. ???
Niks natuurlijk 😡

salvar
salvar
3 jaren geleden

of je neemt het (wat ze liever niet hebben) of niet en dan is dat precies wat ze willen zo wordt je opgesloten in je land.
dat is het begin van districten en zal net als een touw om je keel je wurgen.
we hebben nu eenmaal met psychopaten te maken en schijnbaar hebben nog steeds de mensen niets in de gaten , je moet het zelf doen.
er is geen andere weg dan chaos en of je nu iets of niets doet de chaos komt.

we leven al in de hel alleen moet het vuur nog aangestoken worden.

wat is je leven zo meteen nog waard voor hen NIETS.

Tom Poes.
Tom Poes.
3 jaren geleden

We hebben dankzij de communisten, van de Ellende Unie, zelfs in eigen land NIETS MEER TE VERTELLEN. Dankzij vak K, zitten we in een totale dictatuur!

Rose
Rose
3 jaren geleden

Banken drukken al lang gratis geld. Waarom niet in normen en waarden drukken voor de Mensheid. Uit je job energie, uit zelfstandigen energie, uit loopbaan jaren pensioen energie, en uit bestaansrecht met woning en levensbehoeften voor iedereen zoals werklozen, daklozen, invaliden, kinderen, zwaar zieke mensen.De elite en de oneerlijke banken hebben dan geen bestaan meer in macht en teveel geld als we solidair worden. Geld is de doodsteek in onevenwicht op onze planeet,en dit begon eeuwen geleden met oorlogsvoering Bonaparte, Rothschilds, Rockefellers, en nu de CIA ….

Julia
Julia
3 jaren geleden

Ze kunnen voor mij de kolere krijgen ik zie wel hoe ik dan aan voedsel kom niet goed schiks dan maar kwaadschiks. Het is toch te triest voor woorden dat een stel ongekozen idioten in Brussel ons van alle door strot kunnen doen. Dat zooitje in Brussel is toch een kleine minderheid ten opzichte van miljoenen burgers. Macron heeft ook zo een achterbakse streek geflikt om zelf zonder slag of stoot de nieuwe pensioenwet door te drammen nou dat weet hij nu wat dat teweeg heeft gebracht het is uitgelopen tot een halve burgeroorlog omdat burgers terecht niet alles meer pikken.

Julia
Julia
3 jaren geleden

Een staatssecretaris de voormalige GVB directeur D66 miss Netkous van Huffelen schijnt het voor het zeggen te hebben. Deze trol heeft zich knap binnen de dictators van D66 omhoog kunnen slijmen. Binnen het GVB hadden ze al niet zo een hoge pet van madam op die meer bezig was met D66 dan met haar functie, bij elk feestje en receptie voorop liep en vol was van selfies maken. En dit soort idioten wijven hebben het voor het zeggen als je maar D66- er bent.

noh
noh
3 jaren geleden

Die onzin zit toevallig op je id/paspoort/ rijbewijs sinds begin cojonajaar 2021. Wat een toeval. Daarom neem ik ook geen nieuw paspoort meer. Voor rijbewijs kun je vooraf eentje aanvragen met een lege chip. Dus dat is mijn idee voortaan. En daarna niks meer als t daar ook niet meer mee mogelijk is. Fuck ze big time. Het is oorlog. Zij begonnen met first blood, ik zal er zelfs voor doden. Ik zal mijn zoon ook nooit in die vuile oorlog lateb sturen. Nooit.

Archibald
Archibald
3 jaren geleden

Heel eerlijk gezegd wens ik niet meer te zijn in deze wereld. Word er schijtziek van. Laat anderen deze oorlog maar uitvechten.
Ben er stellig van overtuigd dat het de bedoeling is de bevolking totaal afhankelijk te maken van die criminelen, ook al zijn er genoeg tekenen dat ze het spel gaan verliezen.

Leo the lion
Leo the lion
3 jaren geleden

Laten wij een eigen regering maken met eigen banken en breken met de huidige regering met de juiste opgeleide mensen en mensen uit die branch die eruit willen stappen die er genoeg van hebben om op die manier met het huidige economische politiek door te moeten gaan en genoeg
van hebben met de bemoeizucht van de
EU /WEF , als de EU /WEF het lukt , moeten wij met de juiste en betrouwbare opgeleide personen dat ook gaan lukken Alleen moeten we wel de juiste vertrouwenspersonen hier voor vinden die hier gespecialiseerd in zijn , dan zouden wij ons land nederland weer terug kunnen pakken !!

Underground
Underground
3 jaren geleden

Kiesfraude >> 1 van de velen. https://fb.watch/jk3Q7drLXv/ Oordeel zelf

bezorgde burger
bezorgde burger
3 jaren geleden

Ze merken het wel zogauw de burgeroorlog start. Prettige wedstrijd dan!

Inhetmeer
Inhetmeer
3 jaren geleden

Tsja ….hoe voorkom je dat mensen om tribunalen roepen hé?

Die hele corrupte teringbende daar schijt in zijn lorren.

Maar echt lukken gaat het ze mooi niet.

Speelman .lj
Speelman .lj
3 jaren geleden

Ze proberen de trein toch door te laten denderen tbv WEF laten we als Europesche burgers hier scherp opletten , ik hoop dat wel denkende kamerleden niet zitten te slapen .

Marc
Marc
3 jaren geleden

Nederland is tot half open gekkengesticht gemaakt waarbij je je in een revalidatie centrum waant met meer zieke mensen dan gezonde.
Geen nood dat was voor de corona al zo of is het u ontgaan dat half Nederland zwak ziek en misselijk is en zich massaal in invalide karretjes beweegt?

Wel eens gewoon het volk bekeken ?
Kijkt u wel eens in de ogen van die mensen?
Wel eens opgelet hoe vreemd ze allemaal gaan lopen die prikkers ?

Misschien moet u eens echt gaan kijken met de ogen die u gekregen heeft.

Sophie
Sophie
3 jaren geleden

Waarom wordt het dan toch geaccepteerd? Laten we dan meteen zeggen: nee, het gebeurt niet i.p.v. te mauwen op social media!
Roep ze op het matje en zeg je mening massaal!
Maar dat gebeurt niet en daarom gaat alles gewoon door zoals het is gepland. t,ja!

Gianni Versast ie
Gianni Versast ie
3 jaren geleden

Ik vroeg het aan mijn kat:do you wanna go digital? Het antwoord was: NEE

Ron Soeverein Mens
Ron Soeverein Mens
3 jaren geleden

En we laten het allemaal gebeuren. Niemand in de 2e kamer sleept die van huffelen voor de kamercommissie en haar vervolgens uit de regering te zetten voor haar landverraad en minachting naar de kamer toe. Daarna de toestemming in Brussel terugdraaien en voet bij stuk houden.
Het wordt tijd dat dit soort mensen ter verantwoording gesteld worden

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
3 jaren geleden

Ik ben een Nederlander die bij Europa zit. Ik ben geen lid vd Europese Unie daar heb ik nooit voor getekend ! Dus welke wet ze ook maken ik ben niet verplicht mij aan hun wetten te houden ! Mischien is het tijd om ons massaal uit te schrijven al het belastinggeld terug eisen van een falend bedrijf genaamd Koninkrijk der Nederlande ! Tijd om weer MENS te zijn iplv een persoon met een nummertje! Wat zal er gebeuren met het Koninkrijk als we dat massaal doen? Ik denk dat alles in duigen valt . Het mooiste om dit te doen als dit in heel de wereld gebeurd . Schrijf je uit het bedrijf dat (ook) overheid heet!

sjefke
sjefke
3 jaren geleden

De zwakke schakel is de techniek, de 5G zal ons ruïneren, terwijl wij er geen enkel belang bij hebben!!
De gevaccineerden worden nu al door 5G gemanipuleerd, ze hebben hun brein gehackt!!
Alles draait om het kindermisbruik, ook in Nederland kan je daar geen aangifte tegen doen omdat er veel rechters bij betrokken zijn!!
Men beweerd dat de totale top van ons land hierbij betrokken is!!!
Er verdwijnen wereldwijd miljoenen kinderen per jaar!!!
Daar wordt totaal niets tegen gedaan!!
Superrijken drinken adrenochroom om oud te kunnen worden!
Adrenochroom is bloed van kinderen die eerst angstig gemaakt worden omdat er dan een speciale stof in het bloed komt dat ze nodig hebben!!
Daar worden wereldwijd vermogens mee verdiend!

Edwin
Edwin
3 jaren geleden

Ik gooi met alle liefde deze smartphone bij het oud vuil. Stop die app maar lekker daar waar de zon niet schijnt. Dan maar geen overheid. Regel ik het zelf wel.

Doe es normaal man!
Doe es normaal man!
3 jaren geleden

Het gaat via een app, gaat de roverheid ook smartphones verplichten? Er zijn een legio aantal mensen die zo’n ding niet hebben of niet willen. Zo maar een vraagje.

Hans
Hans
3 jaren geleden

En wat als je een telefoon hebt zoals Rutte, bijvoorbeeld een oude Nokia. Hoe gaan ze dat oplossen? Krijg je dan een telefoon met een databundel?

Trix
Trix
3 jaren geleden

Ach man wat een zeikerige bestuur hebben we ook… We hebben ooit wat te zeggen gehad… En zoalng we get spelletje spelen zullen we ook nooit wat te zeggen hebben. Als je nu nog niet uit europa bent. Bereid je beter maar vo or op de hunger games… It’s coming

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
3 jaren geleden

Kijk op Netflix.naar de serie Arcadis, die laat onze toekomst in een puntensysteem zien.
Ik heb er fragmenten van gezien.
Een aanrader voor iedereen.
Mijn mening afgrijselijk, walgelijk.

Fernando
Fernando
3 jaren geleden

Buiten de EU gaan wonen dus

Stenley
Stenley
3 jaren geleden

Dadelijk breekt de pleuris uit volgens mij is dar ook de bedoeling..

Stelletje gekken ik werk er sws niet aan mee gooi de smartphone wel weg en haal een rutte nokia laat ze het heen en weer lekker gaan krijgen!!!

Lawke
Lawke
3 jaren geleden

Het onrechtmatig/ondemocratisch wettig maken van iets heeft maar één poot om op te blijven staan……. Allemaal onze zaag boven halen jongens en meisjes!!! Neen is neen.. Let them try.. but just don’t comply. 🙂

nano
nano
3 jaren geleden

we moeten weer terug naar de analoog tijd perk

Back to top button
171
0
We lezen graag je reactie!x