Er is geen sprake van een pandemie. Het is één grote leugen. De coronacrisis moet worden gezien als een wereldwijde strategische operatie. Dat zei Vladimir Kvatsjkov, een voormalige Russische Spetsnaz-kolonel en militaire inlichtingenofficier, aan het begin van de crisis in gesprek met een populair Russisch YouTube-kanaal.
Kvatsjkov, die lange tijd werkzaam was voor de Russische geheime dienst GROe, zei verder dat de onzichtbare machthebbers mensen bang maken voor een virus om ze onder de knoet te houden. “Dat is het doel van het coronavirus.”
De machthebbers willen volgens de voormalige kolonel de wereldbevolking uitdunnen. “Dat is hun idee-fixe. Zij vinden dat er te veel gewone mensen zijn en dat er hooguit 1 miljard mensen op aarde mogen rondlopen om hen te dienen.”
“Dat is waarom de financiële crisis bijna samenviel met de coronacrisis. Ze zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden,” zei Kvatsjkov. “Het doel is om te voorkomen dat mensen zich vrij kunnen bewegen en om politieke vrijheden in te perken.”
9/11
Na 11 september 2001 probeerde men die vrijheden ook in te perken, aldus de ex-kolonel. “Nadat de onzichtbare machthebbers de aanslagen op de WTC-torens, het Pentagon en het Witte Huis hadden gepleegd, werd de wereldwijde oorlog tegen het terrorisme uitgeroepen.” In werkelijkheid was dat volgens hem juist een oorlog tegen de mensheid. “Ze hadden vervolgens opnieuw een excuus nodig om meer macht over de mensen te krijgen. Zodoende bedachten ze het coronavirus.”
De coronacrisis wordt ook gebruikt om de geo-economische concurrentie van de machthebbers uit te schakelen, legt Kvatsjkov uit in onderstaande video:
[Inessa S]
Dit zeg ik al vanaf de eerste dag maar dan ben je een complotdenker……..
Échte cijfers liegen niet.
Omdat ik hetzelfde denk heb ik al menig discussie gehad mijn antwoord het KABINET IS HET VIRUS. Ook de avondklok dat beslissen ze vandaag als de schapen dan nog slapen is het te laat.
Dat gevoel had ik al eerder toen Bill Gates over reduceren van de wereldbevolking sprak die d.m.v vaccins teruggebracht moest worden.
Het misselijk makende is dat de teller al op ruim 750.000 massamoorden wereldwijd staat, door bewezen medicatie te verbieden in opdracht van het WHO, en bezef goed dat die ratten rutte en de jonge en hun schoothontjes er ook al rond de 5000, op hun geweten hebben, oma’s op’s vaders moeders, maanden schreeuw ik het al rond…………………………………..
Socialisme heeft wereldwijd alleen de vorige eeuw alleen al 100 miljoen doden veroorzaakt.
Politici geven gewoon niet zoveel om een mensenleven.
“PROUD TO BE A WAPPIE”
Wappie’s zijn toch echt diegenen die in dit nepvirus geloven
Wappies hunkeren naar het ‘vaccin’ – effe een prikkie en dan wordt alles weer beter.
En wie betalen voor al die wappies die opgenomen moeten worden met ‘bijverschijnselen’. Juist, dat zijn je opa en oma die geen reguliere zorg meer kunnen krijgen.
We doe het voor de ouderen, we doen het voor de zorg’….
Deze mensen hebben kennelijk niet goed geluisterd, ook na het vaccin blijven de maatregelen van kracht, met mondkapje en al…die hebben idd totaal geen idee wat er achter steekt…die maken zich alleen maar druk om vakanties ed
Dat is de kracht van hypnose gebezigd door de overheid met hulp van de MSM. Iedere seconde in een etmaal. Herhalen herhalen herhalen… De werkelijkheid en de feiten ontgaat nog altijd heel veel mensen, die na inmiddels bijna een jaar nog altijd niet door hebben dat er een enorme financiële crisis is. Het ‘virus’ is de ‘oplossing’. De mensen die het spel doorzien en maling hebben aan, zijn de nieuwe Joden geworden. In Duitsland inmiddels het eerste concentratiekamp. Niet verwonderlijk. Daar heeft men de expertise, dat zal niemand verwonderen.
KNUFFEL VOOR JOUW,GRAAG GEDAAN!
👍👍👍
“WAPPIE” moet de geuzennaam worden voor kritische vragenstellers, anders denkende etc. t.a.v. het coronatheater. We kapen de naam terug van de msm (zij hebben het bedacht om critici aan de kant te schuiven, laten we daar gebruik van maken en het omkeren naar iets positiefs).
Heb ik iets gemist?
Een wappie is:
Weldenkend
Alternatief
Prettig
Perspectief
Informeel
Educatief
De Wappie staat tegenover de Ui.
De Usefull Idiot.
Je suis WAPPIE
Zo is het. Complotdenkers zijn (in werkelijkheid) mensen die de nazi propaganda van de overheid aanhangen. Hoe gek ben je als je werkelijk denkt dat het om echte vaccins en onze gezondheid in positieve zin gaat? Briljant gevonden, een tekenfilm virus.
Wacht deze week maar af.
Biden wordt geen president.
Dus als je complot denkers gek zijn??
Neem jij alles voor waarheid aan.
Ik NIET ik zoek alles uit voor dat ik iets naar buiten breng.
Maakt niet uit wie President meer word.
Amerika is helemaal failliet vroeg of laat breekt daar een massale Burger oorlog uit.
Zowel Biden als Trump hebben daar geen vat meer op.
Beide willen vaccineren.
T had ook geen keus maar wacht maar wie er allemaal opgepakt gaan worden. MSM gaat op zwart deze week.
MSM gaat op zwart. Emergency broadcasting.. Laat ik het zo zeggen: all paths lead to Rome.. Kijk maar ..
Jammer dat die gif spuit bedoeld is mensen hun immuun systeem te slopen, en ik ben er vrijwel zeker van dat die gif spuit al voor het zogenaamde virus op de plank klaar lag!
Alleen de mensen die de cijfers verzamelen, en die ze interpreteren
Medialockdown en stop met testen. Daarom werd ik wel van linked in gegooid. Maar het is de beste pLandemie oplosser.
Uiteraard is dit ook gewoon het plan, alleen wordt dit niet zo gecommuniceerd
Corona is fake en ik zal mij niet laten inenten, meneer Hugo!
En voor mij ook geen muilkorf geen experimenteel vaccin en 1.5 afstand doe ik ook niet aan mee en de avondklok dus ook niet ze bekijken het maar mijn laatste restje vrijheid nemen ze me niet meer af ben er klaar mee. Ik leef mijn leven zoals ik dat wil met hun Neppandemie en nu weer een muterend virus uit Engeland hoe halen ze het in hun hoofd het VIRUS IS DIT KABINET.
Jensen heeft daar een leuk liedje over .
https://jensen.nl/mc-schwab-the-great-resist-ft-technocratic-overlord/
Lies het was niet een reactie op jou.Sorry
Ik houdt1,5meter afstand van mensen met mondkapje.Vol met bacterien.Zo gauw als ze de winkel uit zijn in de zak, volgende winkel weer op.Plus dat je van die dingen ziek wordt.Ik 82 maar onderzoek alles.Toen ik jong was liet ik mijn zoon ook vaccineren maar daarna niet meer.
Hugo zelf ook niet die komt uit Bruinisse. En hangt een bepaald geloof aan waarbij het allemaal gods wil is. Hij heeft 0 vaccinaties gehad.
BIll Gates of Hell zij een tijd geleden al dat ze met NIEUWE vaccins de wereldbevolking konden reduceren. Welnu, die nieuwe vaccins worden nu door diverse bedrijven geproduceerd en al gebruikt. Dit soort ‘vaccins’ (wat in feite helemaal geen vaccins zijn) zijn nog nooit gebruikt op de mens en ze zijn ook niet getest op veiligheid. Iemand die dingen heel ver en diepgaand uitlegt zei dat wat ze op dna niveau aan het doen zijn op hetzelfde neer komt als een besturingssysteem op je computer installeren. ZE veranderen je dna op zodanige manier dat ze je gaan overnemen en besturen. Dat zie je nu ook al buiten. Ze zijn al je gedachtengang aan het overnemen. In tramhaltes hier in de stad hangen bijvoorbeeld overal plakaten die je vertellen hoe je in en uit de tram moet stappen. Ik hoorde iemand zeggen dat, als je in de tram zit, je verteld wordt dat je op de stopknop moet drukken als je uit wilt stappen. Ze kauwen het mensen nu al zodanig voor dat veel mensen al niet meer zelf nadenken. En dat is nog maar het begin. Straks wordt je door AI bestuurd op dezelfde manier maar dan met een chip en andere nanotechnologie in je lijf die je gedachten in eigen lichaam vervangen.
Precies. Gezocht virussen… niet te vinden.
Heeft u een friekandel, covid met uitjes.
laat dit goed doordringen bij de schapen en misschien valt er nog wat te redden.
schaapjes wakker worden nu.
ik weet bijna zeker (kan het mis hebben natuurlijk) dat poetin de redder van de wereld is of wordt hij is de laatste van de 7 kinderen die beschermt moesten worden door de orthodoxe kerk om de wereld te redden.
Ik heb al eerder gezegd, dat de kans dat Biden echt president wordt heel erg klein is. Echter schuilt er een groot gevaar in wat er de komende week staat te gebeuren.
Er zijn volgens diverse bronnen 10duizenden troepen gestationeerd rondom het capitol en de Trump aanhangers zeggen, dat die troepen luisteren naar Trump en dat er een massa arrestatie plaats zal vinden. Terwijl de democraten ervan overtuigd zijn, dat die troepen door hun zijn ingezet en dat ze dus dienen ter bescherming van de inauguratie van Biden. De vraag is wie heeft gelijk….?
Daarnaast gaat er een sterk gerucht, dat er 75000 chinese troepen aan de grens staan bij Canada om Amerika binnen te vallen en ook aan de mexicaanse grens! En daarnaast zijn er miljoenen mensen uit Zuid Amerika op de been richting Amerika omdat zij denken dat Biden hun allemaal toegang gaan geven. Natuurlijk allemaal betaald door Soros.
En over Soros gesproken in het binnenland gaan Antifa en BLM aanhangers (wel of niet verkleed als patrioten) ook de kans grijpen om chaos aan te richten…..
Nou denk ik dat er een scenario gaat afspelen, die ik nog niet veel gezien heb. Trump wordt inderdaad live op tv opnieuw ingezworen, maar nu komt de twist: Ik denk dat hij PENCE ook zal laten oppakken en dat hij zijn schoonzoon Jared Kushner vice president gaat maken (zeg maar hetzelfde plan als Biden Harris, Biden gaat eraan of wordt seniel verklaard en Harris wordt de ware president).
Zou het zo ook kunnen gaan met Trump en Jared…. Just saying houdt die man in de gaten. Hij is de peacemaker van het midden oosten en dat is precies wat er over de antichrist wordt verteld…. Hij heeft inmiddels Marokko, Quatar en SA.
Ik wens iedereen alle liefde toe.
PS ik claim niet dat ik de waarheid in pacht heb, maar ik puzzle net als iedereen op zoek naar de waarheid of althans het proberen zo goed mogelijk en dicht mogelijk bij de waarheid te komen!
Woensdag gaat het gebeuren??
Er gaat de komende weken zeker een heleboel gebeuren. Rare dingen om ons bang te maken. Laat je niet op stang jagen.
Zoek Gesara eens op. Zorg dat je voor minimaal 2 weken voedsel, medicijnen en water in huis hebt en wacht rustig af.
Als ‘al’ zie zaken waar zijn die jij nu opnoemt, is er volgende week oorlog.
het wordt hoe dan ook een burgeroorlog want die democraten zijn niet meer redelijk te noemen en zei zijn wanhopig. voor de rest goed stuk commentaar
Mijn voorspelling: Trump geeft een afscheidsfeestje met z’n volgelingen, komt niet bij de inauguratie en trekt zich terug in florida, even uitrusten. Na een korte tijd Biden aan de macht gaan staten zich afsplitsen van de VS en vragen Trump om interim president te worden. Er komt een grote migratie op gang van Amerikanen die het linkse communisme zat zijn en naar de staten onder Trump verhuizen. Na een aantal jaren ontdekken de linkse deugmensen dat ze slaven zijn geworden en misschien komt ‘t dan weer goed en verenigen alle staten weer tot elkaar. Wie weet…
“een sterk gerucht, dat er 75000 chinese troepen aan de grens staan bij Canada om Amerika binnen te vallen en ook aan de mexicaanse grens!””
tuurlijk joh, 75000 chinezen aan de usa noord en zuid grenzen, en de usa laat dit gebeuren ?
DIT is wel het grootste wappie-gerucht wat ik tot nu toe heb voorbij zien komen…..
Benno zoek het lekker op. Ik zeg niet dat ik de waarheid in pacht heb, maar het feit dat je zo praat tegen of over een medemens zegt meer over het gebrek aan empathie aan jouw kant dan dat over mijn betrouwbaarheid zegt. Ik geef aan wat er zo de ronde gaat.
Daarom ben ik liever een wappie, dan iemand die voorgekauwd nieuws neemt, dat is per defintie bewerkt voer voor je ziel. Mensen zijn gelukkig tegenwoordig steeds bewuster als het gaat om voedsel en met name bewerkt voedsel.
Volgende stap is hopelijk dat mensen gaan inzien, dat bewerkt nieuws net zo slecht is en misschien nog wel slechter is voor mind, body en soul, dan bewerkt voedsel, want dan krijg je van dit soort afgestompte reacties… JAMMER en ONNODIG
Die minister president van Canada had wel Chinezen uitgenodigd om te oefenen…heeft een generaal tegengehouden.. gelukkig
Kijk je naar vele profeten op YouTube, over de hele wereld… Trump krijgt een tweede termijn. Eerste was Kim Clement…in 2014..
Het is maar een ideetje, misschien is het juist een list, van Trump en Pence, dat biden en zijn klen, morgen live op tv, door het leger in een keer voor hoogveraad op gepakt worden! Ik bedoel, had Pence voor Trump gegaan, was het geen hoogveraad, nu is het een met fraude en corruptie verkregen verkiezing! Het is maar een ideetje.
Trump heeft het heel duidelijk verwoord, hoe hij over de nieuwe wereld orde denk!
Als het aan hem ligt rold hij die bende in een keer op, ik kan mij namelijk echt niet in denken dat er geen legerlijders en hoge geplaatste politie mensen zijn die net als de meeste van ons wakker zijn! Dat gaat er bij mij niet in, ik denk dat er allang achtergeslotten deuren leger en politie mensen druk in overleg zijn, deze waanzin een halt toe te roepen, dit is vanzelfsprekend net als Geofrey, een gedachte van er is altijd tijd hoop!
Niets nieuws onder de zon, wakkere mensen die sinds de start van de opgezette crisis deze en andere sites lezen weten hoe het zit. De vraag is hoe stoppen we dit proces?
Dat is voor de “elite”, politici en msm niet noemenswaardig om er aandacht aan te besteden. Alleen als massa’s mensen nadelen van de vaccins ondervinden komt het misschien in het msm nieuws.
En het eindigt met een bewuste oorlog in de ruimte/ether. Satellieten zijn de ogen van de macht/machthebbers.
Heb toch nog een vraag: Waarom werken de Russen dan samen met de VS enz. betreft ruimtevaart.
Ik zie het nog steeds als 1 pot nat. Ook qua religie. Hun orthodox geloof heeft ook een eigen altaar in de heilige grafkerk Jerusalem.
waarom laat de amerikaan zich door de russen vervoeren naar het ruimte space
Geef de Russen de schuld van alles, de ware vijand China wordt in de media ongemoeid gelaten….
Het is een vuil spel van de leiders.
En de mensen worden maar niet wakker. Ik ben blij dat er steeds meer mensen zich uitspreken.
De strekking is vast waar, maar heet deze meneer echt Kvatsjkov? De naam doet wel meteen denken aan quatsch, kwatz, een Hebreeuws woord voor onzin, onwaar.
Wellicht niet te veel doordenken maar past zo een naam niet in het psyop plaatje van het continue onbewust beïnvloeden van de waarheid?
De macht(achter de schermen) heeft altijd al samen gewerkt. Waarom hebben ze de gewone mensen niet eerder opgeruimd? Dit plan bestaat al heel veel langer. Misschien al eeuwenoud.
In de laatste eeuw zo’n +/- 40 millioen mensen omgebracht, begint er aardig op te lijken !
Misschien een experiment onder controle…
Bijzondere planeet die Aarde , we kunnen er wat moois van maken als we onze angsten overwinnen, en dat gaan we doen !
ww1, ww2, vietnam, koreaanse oorlog, civel ware usa, irak,syrie, enz, enz.
tel dit eens bij elkaar op elise, lijkt me toch dat er in het verleden en heden, dat ze aardig aan het “ruimen” zijn……..