Café Camelot in Zutphen moest dit weekend de deuren gesloten houden vanwege een coronabesmetting. Vorige week was er iemand in het café die corona bleek te hebben. De persoon was volgens de eigenaar, die zich strikt houdt aan de controle van QR-codes, volledig gevaccineerd.
Later bleken ook zeven volledig gevaccineerde medewerkers corona te hebben. “Gevaccineerde personen kunnen natuurlijk ook besmet raken,” zei de eigenaar, die zelf besmet raakte en ziek is.
Regelrecht de schuld van het beleid van Hugo de Jonge
De medewerkers moeten zich vanaf nu eerst laten testen op corona, ook als ze gevaccineerd zijn. Maandag gaat het café weer open.
“Café dicht. Strikte QR-code. Toch iedereen besmet,” reageert Tweede Kamerlid Fleur Agema (PVV). “Schijnveiligheid. De besmettingen zijn regelrecht de schuld van het beleid van Hugo de Jonge,” zegt Agema.
Nu mee stoppen!
FVD-kopman Thierry Baudet voegt toe: “Bewijs dat de apartheidspas nergens op slaat. Kroeg dicht wegens besmettingen door gevaccineerde. Wie besmet raakte, was ook gevaccineerd, inclusief de kroegbaas, die ziek thuis zit. Conclusie: vaccin en pas helpen niet tegen besmetting. Nu mee stoppen!”
De Jonge schreef vrijdag op social media dat een positieve test ‘geen invloed heeft op je QR-code’.






Bewijs dat ons stemgedrag wordt gemanipuleerd door geheime diensten
Graham Hancock: de strijd om bewustzijn (video)
Celestial: we nemen je mee terug naar de maan (video)
Verslagenheid en ongeloof na dood Charlie Kirk: ‘En opnieuw kwam de kogel van LINKS’
NSC-leider Nicolien van Vroonhoven ‘is trots dat ze het kabinet heeft kunnen saboteren, het staat er gewoon’
VIDEO: De Amerikaanse elite is in paniek!
Zoveel kritische zorgverleners snoerde de gezondheidsinspectie de mond
Bam: Davos is geïnfiltreerd door waarheidssprekers
Eerste ruimteobject van buiten het zonnestelsel blijkt vreemder dan gedacht. Wetenschappers zijn verbaasd