Oud-Ukip-voorman Nigel Farage stelt dat de Europese Unie een grotere bedreiging vormt [voor Groot-Brittannië] dan Rusland.
In The Nigel Farage Show op de populaire radiozender LBC zei Farage dat hij geen fan van Poetin is, maar gelooft dat de aankomende Amerikaanse president Trump de huidige problemen kan oplossen.
“Ik ben bezorgd over de constante uitbreiding van de EU richting het oosten en het feit dat ze nu werken aan een EU-leger,” zei hij.
Anders doen
“We zijn weer terug in de Koude Oorlog,” voegde hij toe. “Ongeacht of Poetin een bedreiging vormt of niet, laten we alsjeblieft stoppen met het porren van de Russische beer. Dat heeft geen enkele zin.”
“Er is maar één man die deze impasse kan doorbreken en die man is Donald J. Trump,” zei de Britse politicus, die Groot-Brittannië uit de EU haalde. “Hij gaat dingen anders doen.”
Geen visie
“Later dit jaar zal er een bijeenkomst zijn in Reykjavik,” ging Farage verder. “Ik wens hem succes. Ik hoop dat we overeenstemming kunnen bereiken. Ik hoop dat we de strijd tegen IS beter kunnen coördineren.”
“Onze leiders in dit land, in de EU en de rest van het Westen hebben geen visie,” besloot hij.
[LBC]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





D66’er Sjoerdsma verlaat Twitter, de reacties zijn onbetaalbaar
Aliens leefden in harmonie met de mens. Journalist doet gewaagde uitspraken in dit interview
Acteur over adrenochroom: openhartige bekentenis en de impact op zijn carrière
5 plaatsen waar de zwaartekrachtwet niet van toepassing lijkt te zijn
Steeds meer professoren en wetenschappers ontslagen om klimaatkritiek. Waar gaat het naartoe?
Klimaatactivisten blokkeren spoor en krijgen ruim baan: ‘Da’s toch bizar, de overheid die strafbare feiten faciliteert?’
Onderzoekers: het stikstofmodel moet ogenblikkelijk ‘uit de lucht’ worden gehaald
De kracht van gedachten: placebo helpt tegen rugpijn, zelfs als je weet dat het een placebo is
SEH-artsen: ‘We moeten samenleving weer opengooien omdat lockdowns ons immuunsysteem verzwakken’