Het Complot

Russische woordvoerster op tv: “Overwinning Trump is Joods complot”

Help mee door dit met iedereen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Een woordvoerster van het Russische ministerie van Buitenlandse Zaken wordt ervan beschuldigd te hebben gesuggereerd dat de verkiezingsoverwinning van Trump onderdeel was van een ‘Joods complot’. Dat schrijft Radio Free Europe.

Maria Zakharova zei dat Joodse mensen in New York haar hadden verteld dat ze vooral de Republikeinse kandidaat hadden gesteund.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“Ik heb daar veel vrienden en kennissen en natuurlijk wilde ik graag weten hoe de verkiezingen verliepen en wat het Amerikaanse volk verwachtte,” zei ze op de Russische tv.

Twee keer zoveel

“Met wie moet je praten als je wilt weten wat er gaat gebeuren in Amerika? Je moet natuurlijk met de Joden praten. Dat spreekt voor zich,” aldus Zakharova, waarna applaus volgde.

Ze zei dat Joodse mensen tegen haar zeiden: “We doneren natuurlijk aan Clinton, maar we geven de Republikeinen twee keer zoveel.”

Toen wist ze genoeg. “Als je wilt weten wat er in de toekomst gaat gebeuren, lees dan niet de mainstream kranten. Onze mensen in Brighton zullen je alles vertellen.”

Joods complot

Brighton Beach is een gebied in Brooklyn waar veel Joodse immigranten uit de voormalige Sovjet-Unie woonachtig zijn.

Haar uitspraken zijn koren op de molen van complottheoretici die stellen dat rijke New Yorkers de Amerikaanse politiek aansturen.

Volgens de Russische activist Roman Dobrokhotov legde de woordvoerster de overwinning van Trump uit als een Joods complot.

Michael McFaul, de voormalige Amerikaanse ambassadeur in Moskou, schreef op Facebook: “Wauw. En dit is de vrouw die mij bekritiseert omdat ik niet diplomatiek zou zijn.”

[Telegraph]

Interessant

Vind je deze informatie belangrijk?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

37 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Derek
Derek
9 jaren geleden

Dat zijn de eerste berichten

Erikson
Erikson
9 jaren geleden

Ik denk dat het niet meer uitmaakt.
Natuurlijk worden we genaait, maar de bevolking zal het steeds minder pikken.
Verandering komt niet in een paar maanden, maar de verandering is wel ingezet.
We gaan het zien en beleven, 2017 word een spannend jaar…

Game on!

Freduardo
Freduardo
9 jaren geleden

Maria Zacharova verdient beter dan alleen maar een foto.
https://www.youtube.com/watch?v=1oJE82nSTKw

exegese
exegese
9 jaren geleden

Trump is overduidelijk een dienaar van de Khazaren, daar mag je gerust bezorgd over zijn. Voor de rest ben ik zeer benieuwd hoeveel verkiezingsbeloften hij daadwerkelijk ten uitvoer zal brengen na de inauguratie. Ik heb echter een slecht voorgevoel.

Richard
Richard
9 jaren geleden

Waarom wordt deze propaganda in hemelsnaam geplaatst? We begrijpen toch allemaal dat de zionisten er op uit zijn om Trump en de Russen tegen elkaar op te zetten om de komende goede betrekkingen alvast meteen kapot te maken… Check eerst even WIE de bronnen zijn achter dit soort berichten en in hoeverre datgene wat gezegd wordt uit verband is gerukt en als propaganda wordt gebruikt. Schrijver van het bericht is Carl Schreck en wordt bijgestaan door Roman Dobrokhotov en Vladimir Varfolomeyev. Even googlen en voilá… allemaal fervente communistische/zionistische joden die het Orthodox Christelijke Rusland opnieuw ten gronde willen richten.

Drie
Drie
9 jaren geleden

Ja he wat is beter ( vrede op de wereld)

Cas
Cas
9 jaren geleden

Wel raar op een bevolking van driehonderd miljoen mensen waarvan ongeveer vijfeneenhalf miljoen joodse Amerikanen wonen, Trump zou hebben gewonnen door de joden?

Aluhoedje
Aluhoedje
9 jaren geleden

Agreed. De winst van Trump ligt al jaren vast. De derde wereldoorlog ook.

kees
kees
9 jaren geleden

Zou het ook kunnen dat alle machten op aarde een vinger in de pap hebben om alles naar elkaar toe te bewegen zodat we het lot dat stephen hawking gisteren schetste kunnen ontsnappen? Ben jaren een groot conservatief scepticus geweest en dingen die ik zag maakten mij kwaad en dan roep je dingen waarvan ik nu denk, als ik dat roep ben ik geen haar beter. Ben nog steeds wel sceptisch want het is niet verstandig je ogen te sluiten. Kan er echter een onderliggende boodschap zijn in dit rare laatste decenia waar de mensheid gewoon niet klaar voor was? Als wat hawking zegt klopt misschien is het dan inderdaad beter de wereld progressief te maken want we hebben vanuit een evolutionair standpunt gezien natuurlijk wel erg lang stil gestaan. Het beste voor het ras mens(en dat zijn we uiteindelijk allemaal) is genetische diversiteit en de wereld staat nergens meer stil dan op dat punt. Ik wil een heleboel slechte dingen niet goed praten maar ik weet wel als de verschillen tussen mensen onderling zo groot zijn dan verenig je ze ook niet zomaar. Er begint mij ineens ook te dagen dat 1 conservatieve waarde niet wordt aangevallen en dat is de liefde die je hebt voor je partner, familie, huisdier etc. Als we dat dan i.d.d. maar kunnen houden en als ze je een beetje met rust laten als je jezelf verder aanpast zodat je na je werk daarvan kunt genieten dan zoeken ze het maar uit. Volgens mij is liefde voor elkaar de enige echte vorm van geluk. Liefde voor elkaar in het algemeen is trouwens ook ver te zoeken, dus wie weet……..

Joke Jansen
Joke Jansen
9 jaren geleden

Kul dit want Trump heeft veel minder geld besteed aan zijn campagne

Logiter
Logiter
9 jaren geleden

Kan er geen worst van maken van dat Russisch,maar ik ben voor.
Voor goed uitziende dappere vrouwen met lekkere kontjes,maar wat zei ze ook al weer ? 😉

Jan jansen
Jan jansen
9 jaren geleden

Ach we zujn al Europianen niet minder en als een kleine groep met geld wat wil, dan is het niet namens de europese bevolking en zo moeten we het als mens ook bekijken. Maar goed schuldigen worden altijd gezocht en dat is de bevolking. Zoals er vrij wordt vetaald, dat alle landen die een steen door leugen zal werpen naar het kleine land, uiteindelijk de steen terug krijgt.

trackback
Tips van Arie Goedhart | Silvia's Boinnk!!!
9 jaren geleden
Henk Terlouw
Henk Terlouw
9 jaren geleden

Trump wil de banden met Israël aanhalen… Obama/Clinton willen de banden met Saudi Arabië versterken. Logisch dat joden voor Trump stemmen.

weg met ons
weg met ons
9 jaren geleden

Gisteren heb ik hier een heldere en zeker niet een choquerende reactie geplaatst die niet is geplaatst? Even in het kort, de reactie wees er op dat het “joods zijn” niets te maken heeft met een bepaald ras, maar slechts een religie is die is gekaapt door mensen die zichzelf “joods” noemen, maar in wezen niet anders zijn dan maffia die zichzelf verstoppen achter deze religie. Dat joden zichzelf als uitverkorenen zien geeft men daarmee aan zichzelf te plaatsen boven het doorsnee vee. Vandaar dat deze religie niet anders is dan andere religies die zichzelf boven een ander plaatsen. De holocaust en het grote lijden van joden wordt nu nog gebruikt als afweermechanisme om kritiek op afstand te houden. De nep joden of pseudo joden (maffia) verstoppen zich hierachter en liften erop mee.

Wat Trump aangaat; deze man is niet anders dan een onderdeel van het Amerikaans zionistische (nep joden) regeringssysteem.

War on Error
War on Error
9 jaren geleden

Hallo lezers. We moeten het hoofd koel houden. Robin plaats hier iets afkomstig van de bron Radio Free Europe. En zet (vrij) vertaald een kop boven – die grenst aan stemmingmakerij.
RFE is bekend als een propaganda zender. Een wapen in de Regime Change in de EU.
Heel kort kan niet, omwille van de nuance is inzicht in aard en omvang van deze subversie van belang.
over die propaganda netwerken rond RFE, de glalisten en de miljarden daarachter:

“The priorities for U.S. propaganda include stepping up efforts to effect political change in what are termed the five remaining “Communist” countries in the world through Cold War-era dissemination of “news” and other content via the Voice of America (VOA), the Office of Cuba Broadcasting (OCB), and “grantee” organizations RFE/RL (Radio Free Europe/Radio Liberty),

The propaganda efforts mirror those previously and currently being carried out by Soros, the U.S. National Endowment for Democracy’s (NED), and U.S. Institute for Peace’s efforts to utilize social networking technologies such as Facebook, Twitter, YouTube, podcasts, mobile phone instant messaging, on-line chats, Android and I-Phone applications, and micro-blogs to stage “themed revolutions” in Ukraine, Georgia, Moldova, Tunisia, Egypt, Libya, Syria, and other countries. The BBG has called for an expansion of the U.S. government’s propaganda reach by using all the aforementioned technologies.

The U.S. will continue to finance and expand the reach of a number of radio stations targeting certain countries where the United States is attempting to overthrow existing anti-American governments, maintain existing American surrogate governments, or influence the overall political situation through “soft power” projection.

These stations include Radio Free Europe’s/Radio Liberty’s Radio Farda http://www.opednews.com/articles/George-Soros-and-the-Neo-by-Wayne-Madsen-120427-138.html

A Soros foundation now runs CIA-created Radio Free Europe/Radio Liberty jointly with the U.S. and RFE/RL, which has expanded into the Caucasus and Asia.
Soros is the founder and funder of the Open Society Institute. He created and maintains the International Crisis Group (ICG) which, among other things, has been active in the Balkans since the destruction of Yugoslavia.
Soros works openly with the United States Institute of Peace-an overt arm of the CIA http://shugdensociety.wordpress.com/2010/07/07/the-dalai-lama-and-george-soros/

Daarbij komt nog dat ‘Joden’ en ‘Zionisten’ geen synoniemen zijn. Dat door elkaar halen is cruciaal onderdeel van de propaganda. Gedegen studie waarin die verschillen helder worden uitgelegd:
http://www.nkusa.org/AboutUs/index.cfm

En dan nog dit: Trump zegt het ene moment ‘America First’, en met het zelfde gemak tekenen we deze keelgeluiden uit de populist Trump op: “America = Israël”. Kortom, gedéelde eerste plaats.
Dus de man is volstrekt onbetrouwbaar. Blijkt ook nog eens hieruit:
Donald Trump open to keeping ‘amended’ version of Obamacare

Mensen stemden op Trump ook vanwege de kostenexplosie die Rockefellers’ Obamacare al veroorzaakt. Trump zou Obamacare ‘ditchen’. GEFOPT!:
https://lockerdome.com/indianexpress/6617851771629377/9262179954361108

Trump wil met iedereen ‘samenwerken’, de jihadies en Rusland inclusief. Dat = Global USSR. itt. ‘America First’.

Azraël
Azraël
9 jaren geleden

Sinds Trump aan de macht is:

– rente stijgt
– waarde euro daalt
– handel en huizenmarkt stagneren
– En dit is de mooiste de vrije nieuws sites gaan eraan

Jullie zijn er allemaal ingetrapt, nananana, en we hebben jullie nog zitten waarschuwen de afgelopen tijd.

Zie je wel dat de mensheid te dom is om te poepen.

trackback
Eindtijdsignalen en ander opvallend nieuws, verzameld door: Arie Goedhart | Silvia's Boinnk!!!
9 jaren geleden
A3aan
A3aan
9 jaren geleden

Echte en normale verstandige mensen stemmen PVV
Daarin zitten geen doemdenkers zoals hier en zorgen we dat de Islam )een achtelijke godsdienst’ terug keert naar zijn wordtels in het midden ooster.
Daarom adviseer ik Amerika en rusland in alle bommen en granaten een scheut varkensvet te stoppen.

Back to top button
37
0
We lezen graag je reactie!x