Het eens door machtswellustelingen geteisterde Atlantis verdween in de diepte van de oceaan. Tonnie Eijkenboom wist naar eigen zeggen tijdig te ontkomen.
Ze werkte ooit als psychiater in de Tempel van de Reinheid en Wijsheid in Atlantis, een stuk land ter grootte van de Benelux dat na eerdere rampen nog over was, schrijft dagblad De Stentor.
Van al haar eerdere levens kan Eijkenboom zich Atlantis nog het beste herinneren. De kennis die zij meer dan 10.000 jaar geleden opdeed komt haar nu goed van pas. Net als een groep aartsengelen maakt ze nu deel uit van het zogeheten Galactisch Genootschap dat de wereld probeert te behoeden voor een ondergang zoals ten tijde van Atlantis.
Computerchips
De 76-jarige Apeldoornse werkt veel met kristallen. In 2007 schreef ze het boek ‘Noem Het Maar Het Atlantiskristal’. Eijkenboom heeft in de loop der jaren ontelbare kristallen verzameld, maar het Atlantiskristal is haar toch wel het meest dierbaar.
Volgens haar speelden kristallen in de hoogwaardige technologische beschaving van het verzonken Atlantis een grote rol. Het waren de computerchips van toen waarin belangrijke informatie ligt opgeslagen.
Herrijzen
Op het internet zag Eijkenboom een foto van de NASA van een heldere plek in de zee waaruit pieken tevoorschijn kwamen. Dezelfde tekening van gebouwen zag ze terug in haar kristal. Volgens haar zal Atlantis ooit herrijzen en wordt het kwaad dat het hoog ontwikkelde Atlantis verwoestte overwonnen.
De ondergang zal dit keer worden afgewend en de politici, financiële grootmachten en malafide wetenschappers zullen niet de kans krijgen om de aarde nog verder te bedreigen, aldus Eijkenboom. Ze vertelt over elfen, kabouters, ruimteschepen en Maagd Maria alsof het de gewoonste zaak van de wereld is.
Iedere woensdagmiddag opent Tonnie Eijkenboom haar galerie met edelstenen, kristallen en fossielen. In haar holistische praktijk werkt ze aan het geestelijk en lichamelijk welzijn van haar cliënten en geeft ze adviezen aan de hand van kristallen.
Bron: Destentor.nl
Gerelateerd:
- ‘Brits Atlantis’ gevonden op bodem Noordzee
- Holle aarde: leven er mensen onder onze voeten?
- Top 10 verloren werelden
- Beelden ‘Atlantis’ verwijderd door Google
- Verloren wereld gevonden op de bodem van de Atlantische Oceaan
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Ze praat onzin! Tv-presentator legt uit waarom de wereldreddende missie van Greta Thunberg onzinnige klimaat-zeitgeist is
Duitse documentaire: Nazi’s werkten aan atoombom en vliegende schotels
“Pokémon Go is een CIA-complot”
Dit land heeft al 40 miljoen euro uitgekeerd aan mensen die schade opliepen door coronaprik
Wij hebben dit monster gecreëerd. Kijken: insider laat met verborgen camera zien hoe verdorven en vooringenomen de MSM zijn
Het echte antikankerdieet
‘Door het World Economic Forum en Bill Gates gefinancierd gif wordt op voedsel gespoten’
Geld en invloed in Amerika: Ontmaskering gebroeders Koch (video)
Piloot ziet vliegende schotel boven luchthaven Kansas City (video)