Nadat Microsoft was veroordeeld in de antitrust-zaak, begon de Gates Foundation geld wit te wassen via de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO).
Ook Wellcome Trust, de Rockefeller Foundation en enkele kleinere spelers – waaronder de Bloomberg Foundation – begonnen geld te pompen in de WHO.
Vanuit de WHO werd vervolgens de Global Preparedness Monitoring Board (GPMB) opgezet, waar Sigrid Kaag, Anthony Fauci en Jeremy Farrar van Wellcome Trust in de bestuursraad zaten. Dr. Chris Elias van de Gates Foundation zit er nog steeds in.
Criminele samenzwering
“Dit is een criminele samenzwering,” zegt dr. David Martin in de documentaire The Great Setup.
Volgden de FDA, CDC, enzovoorts orders van de WHO? Die criminele organisatie, die schuldig is gevonden aan afpersing, prijsafspraken, marktverdeling – stuk voor stuk misdrijven – kondigde aan dat zij de wereld zou overnemen en dat heeft zij gedaan, aldus Martin.
WHO-baas Tedros is slechts een stroman. Hij is een spreekbuis voor Wellcome, Gates en Rockefeller. Gates is inmiddels verantwoordelijk voor meer dan 88 procent van de filantropische donaties aan de WHO. “Dat is een controlerend belang.”
Verminderen van de wereldbevolking
“Is [de WHO] onafhankelijk? Nee. Is de Wereldgezondheidsorganisatie een non-profit in Zwitserland? Nee. Dit is in strijd met de Zwitserse wet.
De WHO is eigenlijk een verlengstuk van de afdeling eugenetica van de Carnegie Foundation die werd opgezet in het Cold Spring Harbor Laboratory, stelt Martin. Hij verwijst naar uitspraken van Bill Gates, die suggereert dat er te veel mensen op aarde zijn. Ook Bloomberg schreef dat er volgens wetenschappers te veel mensen zijn.
Wat is hun doel? Het verminderen van de wereldbevolking met behulp van vaccins, aldus Martin.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Ruimtezaken: de meest bizarre claims in de ruimte
Schoof oogst kritiek met uitspraak over deelname aan troepenmacht Oekraïne: ‘We moeten ‘nee’ zeggen, heel duidelijk’
Soms zijn ze uren te zien. Wat zijn toch die vreemde flitsen op de maan?
Koningin Maxima houdt pleidooi voor ‘digitale gevangenis’: ‘Huiveringwekkende ontwikkelingen’
Een andere kijk op global warming. Dit is het artikel waarvan de MSM niet willen dat u het leest
‘Dit is ongekend’: NAVO-promotour in Nederland richt zich op kinderen (kijk naar de reactie van Yesilgöz)
Parlementslid vraagt welk probleem de CBDC gaat oplossen, luister naar het antwoord
Deze e-mail stuurde dr. Rogier Louwen in 2021 naar de Tweede Kamerleden om zijn zorgen te uiten over de coronaprikken
Veel vragen na mysterieuze baanwissel Kuipers: ‘Daar zit een luchtje aan!’