World Economic Forum-adviseur Yuval Noah Harari kwam donderdag aan in Lissabon, vermoedelijk om deel te nemen aan de geheimzinnige Bilderbergconferentie, ook al staat hij niet op de gastenlijst.
“Yuval Harari is niet uitgenodigd, maar hij kwam ook naar Lissabon,” reageerde onafhankelijk journalist Frederico Duarte Carvalho, die op het vliegveld van Lissabon op de uitkijk stond.
Op de officiële deelnemerslijst die de Bilderberggroep vlak voor aanvang van de conferentie heeft vrijgegeven, ontbreekt de naam van Harari.
O Yuval Harari não foi convidado, mas também veio a Lisboa. pic.twitter.com/HmzCCqTQbN
— Frederico Duarte Carvalho (@fredericodc27) May 18, 2023
Kunstmatige intelligentie
Er wordt op de conferentie onder meer gesproken over kunstmatige intelligentie, iets waar de Great Reset-architect veel over kan vertellen.
Zo’n 130 wereldleiders, zakenmagnaten en wetenschappers spreken vier dagen lang achter gesloten deuren over allerlei onderwerpen, van transnationale dreigingen en China tot het bankenstelsel en de oorlog in Oekraïne.
Belangrijke wereldgebeurtenissen
Hoewel de groep beweert dat het een informeel gesprek is, gingen de bijeenkomsten in het verleden vooraf aan belangrijke wereldgebeurtenissen zoals de Irakoorlog, de lancering van de euro en de bankencrisis van 2008.
Carvalho sprak onlangs met Bilderberg-onderzoeker Daniel Estulin over de conferentie van dit jaar:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Mijn versie betreffende het onderwerp Astraal reizen
Johan Derksen noemt aangifte Wilders tegen Timmermans ‘echt belachelijk’ en ‘heel kinderachtig’
Er stroomt nog steeds water op Mars
Italianen de straat op om te protesteren tegen verplichte vaccinpaspoorten: ‘Geen dictatuur!’
Van Dissel zegt dat ivermectine niet geschikt is tegen corona. Deze studie komt tot een totaal andere conclusie
Mobiele telefoons verboden op Franse scholen. Wanneer volgt Nederland?
Moet Rutte vandaag per direct het Torentje verlaten? ‘Dit wordt een interessante move’
Karim Aachboun wint eerste ronde van Rutte in Brussel
Franse astronomen: “Dichtstbijzijnde aardachtige planeet kan levensvormen herbergen”