Natuur en Milieu

Groeiende groep gelooft dat lange mensen en nazi’s in paradijs in binnenste van de aarde leven. Is onze planeet hol?

Help door deze informatie met iederen die je kent op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Een groep samenzweringstheoretici is van mening dat de aarde hol is en dat er onder meer uitzonderlijke lange mensen en nazi’s in leven.

Ze zijn ervan overtuigd dat zich in het binnenste van de aarde een paradijs bevindt dat op het Hof van Eden lijkt, schrijft de Daily Mail.

Ze denken ook dat UFO’s uit de aarde komen en ons behoeden voor een eventuele nucleaire oorlog.

Reis

Deze beweging wordt geleid door schrijver Rodney Cluff, die naar eigen zeggen vele duizenden volgers heeft.

Hij is zo overtuigd van zijn theorie dat hij in 2007 een reis naar de holle aarde organiseerde via een ‘opening’ in de Noordpool.

Hoewel de expeditie werd geannuleerd, weet Cluff zeker dat de aarde, de maan en andere planeten van binnen hol zijn.

Bespioneren

De samenzweringstheoretici geloven dat er een ingang bij de polen en in de Himalaya is en dat deze openingen leiden naar een land waar de nazi’s en verloren Vikingen naartoe ontsnapten.

“De aarde is niet plat, maar hol,” zei Cluff tegen de Sun Online. “Ze bespioneren ons geregeld vanuit ruimteschepen en vliegende schotels.”

“Ze willen ons in de gaten houden en een kernoorlog voorkomen,” voegde hij toe. “De meeste UFO’s komen vanuit het binnenste van onze planeet.”

Noorse zeevaarder

In 1811 beweerde een Noorse zeevaarder genaamd Olaf Jansen via een ingang bij de Noordpool naar de holle aarde te zijn gereisd.

Hij zei dat hij samen met zijn vader jarenlang in het prachtige paradijs had geleefd en dat er mensen waren die 3,5 meter lang waren en niet ziek konden worden.

Jansen vertelde aan schrijver Willis George Emerson: “De stad van ‘Eden’ bevindt zich in een prachtige vallei, die in werkelijkheid een bergplateau is.”

[Daily Mail]

0 0 stemmen
Beoordeel dit artikel

Interessant

Vind je dit artikel belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
guest
36 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Rene
Rene
5 jaren geleden

Expeditie geannuleerd als ik er zo van overtuigd was dan hield mij niks tegen deze persoon roept maar wat? waarschijnlijk om aandacht

trackback
Eindtijdsignalen en ander opvallend nieuws, verzameld door: Arie Goedhart | Silvia's Boinnk!!!
5 jaren geleden
Sergio
Sergio
5 jaren geleden

“Groeiende groep”: waren eerst 2, nu 3?

Rikk
Rikk
5 jaren geleden

Goh wat jammer dat het lange mensen, nazi´s en vikingen zijn. Dan vond ik de sages hierover uit het verleden toch veel meer tot de fantasie spreken.

Back to top button
Waarom Doneren?

Grote adverteerders, zoals Google, Microsoft, Taboola en anderen wilden steeds meer bepalen wat wij wel en niet op onze site plaatsten. Zij zijn onmiskenbaar verbonden aan de elite die ziekmakende censuur toepast. Om die reden hebben wij alle samenwerking met dat soort criminele adverteerders per direct gestopt.

Om te kunnen blijven bestaan hebben wij financiële hulp nodig van de lezer. NineForNews is er vóór jou. Zonder jouw steun is er geen NineForNews.

Help ons financieel met een vrijwillige bijdrage, zodat we je kunnen blijven informeren over dingen die op social media en de mainstream media zwaar gecensureerd worden.

Help ons! Help jezelf! En help je medemens! Doe nu een vrijwillige bijdrage.

Waarom Telegram?

Overheidscorruptie wordt steeds erger. Websites en domeinen worden in beslag genomen, omdat de criminele regering geen tegengeluid duldt.

Ons Telegram kanaal staat los van onze websites. Daar krijg je een overzicht van onze berichten, ook als we 'ineens' verdwijnen en met een andere nieuwe domeinnaam/website terugkomen.

Blijf onafhankelijk! Weet ons altijd te vinden! Abonneer je nu gratis en vrijblijvend op ons telegramkanaal.

Waarom Pushmeldingen?

Facebook en Twitter censureren steeds meer. Het nieuws dat NineForNews brengt wordt steeds vaker door ze geblokkeerd.

Met pushmeldingen informeren we je rechtstreeks, zonder risico op deze censuur.

36
0
We lezen graag je reactie!x