De Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA wordt ervan beschuldigd de livestream van het internationale ruimtestation ISS te hebben onderbroken op het moment dat er een ongeïdentificeerd vliegend object in beeld verscheen.
In een filmpje dat begin november op YouTube is geplaatst, is te zien hoe één van de camera’s van het ISS een groot, blauw object vastlegt achter één van de zonnepanelen van het ruimtestation.
Het object wordt enkele seconden gevolgd en er wordt zelfs op ingezoomd, waarna het beeld plotseling op zwart gaat.
Opvallend
“Het High Definition Earth Viewing-experiment wisselt momenteel van camera of het signaal is tijdelijk onderbroken,” zagen kijkers in beeld verschijnen.
Het is erg opvallend dat het signaal iedere keer ‘wordt onderbroken’ op het moment dat een ongeïdentificeerd object opduikt, schrijft het Russische persbureau Sputnik.
NASA liegt
Diverse mensen schreven onder het filmpje, dat eerder deze week werd gedeeld door de Britse Daily Star, dat ‘de NASA liegt’.
“Dat is een vreemde vlek bij het ruimtestation,” schreef iemand. Een ander dacht dat het object een ‘ijsbal’ zou kunnen zijn.
Bekijk het filmpje hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Eten we straks gevaccineerde eieren?
EU maakt het internet kapot. Dit betekent een grote aanslag op jouw vrijheid van meningsuiting
Joan Bird: UFO’s en buitenaardsen in Montana
Verenigd Koninkrijk laat bijna 2000 gevangenen vervroegd vrij, onder wie deze moordenaar
Universiteit indoctrineert studenten met ‘linkse bagger’. Docenten steken ‘gevaarlijke grens over’
Groot-Brittannië is bewijs: globalisten willen migranten als huurlingenleger inzetten tegen het Westen
Pfizer strikt beroemdheden voor deerniswekkende reclamespot over coronaprik
Russische onderminister van Defensie waarschuwt: voor onze ogen vormt zich een ‘nieuwe wereldorde’
Overwinning: Monsanto Protection Act komt te vervallen