Universum

Gerucht: leven gevonden op Mars

Help mee door deze informatie met jouw kennissen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Overal gonst het van de geruchten over buitenaards leven. Het Marswagentje Curiosity zou onlangs een ‘wereldschokkende’ ontdekking hebben gedaan op de rode planeet.

Hoofdonderzoeker John Grotzinger vertelde de Amerikaanse publieke zender NPR dat de ontdekking ‘er één is voor de geschiedenisboeken’.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“De gegevens die we binnenkrijgen, zien er interessant uit,” zei Grotzinger. Hij wilde nog niet kwijt wat er precies is ontdekt. Uit nader onderzoek moet blijken of het al dan niet gaat om een meetfout.

Details

Enkele weken geleden dacht Grotzinger dat er methaangas was gemeten in één van de monsters die Curiosity onderzocht. Achteraf bleek het te gaan om ‘gas dat vanaf de aarde was meegekomen’.

Met het instrument SAM analyseert Curiosity bodemmonsters. Het instrument meet concentraties zuurstof, waterstof, stikstof en koolstof. Uit de verhoudingen van de stoffen valt vervolgens af te leiden of er sprake is van organische verbindingen. Over enkele weken volgen de details.

Waarschijnlijk hoeven we niet al te veel te verwachten van deze ‘ontdekking’. Vorig jaar kondigde NASA-wetenschapper Richard B. Hoover aan dat hij buitenaardse levensvormen had aangetroffen in een meteoriet. De ontdekking werd later door NASA ontkend (lees: stilgehouden).

Twee jaar geleden kondigde NASA een ontdekking aan ‘met grote gevolgen voor de zoektocht naar bewijs voor buitenaards leven’. Het bleek te gaan om een extremofiele bacterie die arseen als bouwsteen gebruikt. De ontdekking werd onlangs weer verworpen vanwege vermeende meetfouten.

Statuten

Het ligt niet in de lijn der verwachting dat NASA echte ‘wereldschokkende ontdekkingen’ bekend zal maken. Enerzijds betreft het een onafhankelijk agentschap en anderzijds verbieden de statuten dat het ruimtevaartbureau de waarheid spreekt.

Daar komt bij dat de ruimtevaartorganisatie onder de verantwoordelijkheid valt van de Amerikaanse Senaatscommissie voor Handel, Wetenschap en Vervoer die wordt voorgezeten door Jay Rockefeller – van de gelijknamige dynastie die onder meer eigenaar is van alle grote olieconcerns. Jay is de achterkleinzoon van olietycoon John D. Rockefeller.

De commissie bestaat verder uit leden als Jim DeMint, die vindt dat creationisme moet worden onderwezen op scholen, en Marco Rubio, die denkt dat de aarde mogelijk door God is geschapen.

Terwijl de buitenaards leven-koorts verder wordt aangewakkerd hoopt NASA het Congres ook te besmetten zodat het budget niet verder daalt. De stroom ontdekkingen en fraaie plaatjes hebben voorlopig één doel: het Congres ervan overtuigen dat de missie geen weggegooid geld is en dat het onderzoek moet doorgaan. En dat het uiteraard de Verenigde Staten moeten zijn die buitenaards leven ontdekken.

Bron: NPR.org

Gerelateerd:

 

Interessant

Vond je deze informatie interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

75 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Dr. Why
Dr. Why
13 jaren geleden

Wat let julie eigenlijk om zelf iets naar mars te sturen? En zelf onderzoek te gaan doen ginder? Ahja, daar moet je iets van wetenschap voor snappen 🙂

investigator
investigator
13 jaren geleden

Ik weet nog een paar jaar geleden dat er ook volop in het nieuws was dat the history channel een van de grootste ontdekkingen ooit had gedaan wat onze wereldbeeld zou.veranderen. Iedereen dacht aan buitenaards leven o.i.d. Maar uiteindelijk was het niks boeiends behalve voor bepaalde wetenschap. Ik verwacht er helemaal niet veel van.

Rosa
Rosa
13 jaren geleden

Maar wel allemaal betaald uit heel veel gemeenschapsgeld.

pinobot
pinobot
13 jaren geleden

Er is wel zeker leven op mars.
Bekijk mijn Youtube kanaal: http://www.youtube.com/user/9tothe9thtothe9th?feature=mhee

m&m
m&m
13 jaren geleden

wordt constant op het verkeerde been gezet.
er is leven geweest op het is er nog steeds en waarschijnlijk zullen wij er nooit iets van horen,verdwijnt in de doofpot,daarom heeft het weinig zin om deze verhalen nog aan te horen.

Aardebewoner
Aardebewoner
13 jaren geleden

[quote name=”Rosa”]Maar wel allemaal betaald uit heel veel gemeenschapsgeld.[/quote]

Doe niet zo bekrompen ! Beter dit dan oorlog voeren met gemeenschapsgeld of rare overbodige griepprikjes kopen.

Questionmarc
Questionmarc
13 jaren geleden

Ik vraag me af waarom NASA zou achterhouden als er bewijs gevonden zou worden dat er leven is op Mars. Ze sturen niet voor niks miljarden kostende robots naar Mars hoor! Als er echt iets is dan laten ze dat echt wel weten. Het hele bestaansrecht van deze missies hangt daarvan af!
Altijd dat negatieve over de wetenschap, wees trots dat we dit kunnen!

Roswell Grey
Roswell Grey
13 jaren geleden

Dit pas helemaal in de langzame conditionering van de mensheid voor Disclosure: de publieke bekendmaking dat er buitenaards leven bestaat.

In werkelijkheid weet Nasa al tientallen jaren dat we niet alleen zijn in het heelal en dat Mars evenmin onbewoond is.

jasper
jasper
13 jaren geleden

[quote name=”Dr. Why”]Wat let julie eigenlijk om zelf iets naar mars te sturen? En zelf onderzoek te gaan doen ginder? Ahja, daar moet je iets van wetenschap voor snappen :-)[/quote]

Zelf iets naar Mars sturen? Waarom dan?
Ze zijn er toch al.
Je kunt je beter afvragen waarom NASA en ESA ronduit liegen over wat ze daar zien.

H3CK!
H3CK!
13 jaren geleden

Ze hebben er water gevonden. So What? Een wereldschokkende gebeurtenis gaan ze heus niet aan onze neus hangen. Neil Armstrong had ook ‘bezoekers’ tijdens zijn vlucht naar de maan maar dat hebben ze toen netjes tijdens de live-uitzending gecamoufleerd. Pas een paar jaar geleden sprak hij er in een interview over.

Roswell Grey
Roswell Grey
13 jaren geleden

[quote name=”Questionmarc”]Als er echt iets is dan laten ze dat echt wel weten. Het hele bestaansrecht van deze missies hangt daarvan af!
Altijd dat negatieve over de wetenschap, wees trots dat we dit kunnen![/quote]

Komop zeg, niet zo naief doen. Curiosity is een gewoon een rondrijdend marketingmiddel om het publiek gunstig te laten denken over Nasa zodat diezelfde burger (lees: belastingbetaler) niet gaat eisen dat er bezuinigd wordt op die peperdure ruimtevaart. Vraag je eens af waarom de VS er een tweede, geheim ruimtevaartprogramma erop nahoudt. Dat wordt voor militaire doeleinden gebruikt. Waartoe is deze tak instaat? Hoever loopt de techniek die zijn gebruiken voor op wat het publiek krijgt te zien? Hoe komen ze aan die technieken en waarom worden ze niet vrijgegeven. Denk je echt dat de legerversie van Nasa niet allang weet dat er op Mars leven is/was?

Yoghi
Yoghi
13 jaren geleden

Zal vast wel weer “water” of een bepaalde molecule zijn, want daar geilen ze altyd op.

Maar ik ga hierin mee met *Investigator* zal vast niks nieuws zijn.

Echt als het zo iets onbenulligs als water is , Dan kunnen ze zich zelf net zo goed opdoeken.

Als ik de kraan opendraai heb ik ook ook water Kanonne

Dr. Why
Dr. Why
13 jaren geleden

[quote name=”jasper”]
Zelf iets naar Mars sturen? Waarom dan?
Ze zijn er toch al.
Je kunt je beter afvragen waarom NASA en ESA ronduit liegen over wat ze daar zien.[/quote]

je zegt zelf waarom. Je gelooft die instanties niet. Dus doe het dan zelf, dan weet je dat er geen leugens zijn.

Hoe weet je trouwens dat ze liegen? Waar is daar het bewijs voor?

jasper
jasper
13 jaren geleden

[quote name=”Questionmarc”]Ik vraag me af waarom NASA zou achterhouden als er bewijs gevonden zou worden dat er leven is op Mars. Ze sturen niet voor niks miljarden kostende robots naar Mars hoor! Als er echt iets is dan laten ze dat echt wel weten. Het hele bestaansrecht van deze missies hangt daarvan af!
Altijd dat negatieve over de wetenschap, wees trots dat we dit kunnen![/quote]

Zou je NASA en ESA moeten vragen. Dat ze echt over alles liegen is vaak en onomstotelijk bewezen. Ook bij de laatste missies is weer bewezen dat ze de zaak belazeren. Alle (echt ALLE) foto’s van Mars zijn fake en vergaand bewerkt. Een grote hoax.
Reden: Ze moeten van (van de ‘powers that be’) bij hoog en laag blijven ontkennen dat ET’s al duizenden jaren hier zijn. Op aarde en daarbuiten en een belangrijke rol spelen en gespeeld hebben in onze ontwikkeling en evolutie.
Vergeet niet: NASA en ESA zijn militaire organisaties. Ze rapporteren aan geheime diensten. Niet aan het publiek.

jasper
jasper
13 jaren geleden

Nog 1 dan..
Prachtig bewijs van foto’s die letterlijk worden gefabriceerd door NASA.

http://www.youtube.com/watch?v=bpkKY3DAtiY&list=FLVU9WdpbscJdLTIkwIeSxjQ&index=9&feature=plpp_video

Dr. Why
Dr. Why
13 jaren geleden

[quote name=”jasper”] Alle (echt ALLE) foto’s van Mars zijn fake en vergaand bewerkt. Een grote hoax.[/quote]

en, hoe weet je dat? Youtube filmpje gezien waarin dat gezegd wordt?

Dr. Why
Dr. Why
13 jaren geleden

[quote name=”jasper”]Nog 1 dan..
Prachtig bewijs van foto’s die letterlijk worden gefabriceerd door NASA.

http://www.youtube.com/watch?v=bpkKY3DAtiY&list=FLVU9WdpbscJdLTIkwIeSxjQ&index=9&feature=plpp_video%5B/quote%5D

en dat is jouw bewijs? Als het al een foto is van op dezelfde plaats, en als het al dezelfde stenen zijn, al ooit bij nagedacht dat Mars een atmosfeer heeft, en dat het daar waait?

Tjah…
Hier is wat bewijs dat buitenaardsen echt bestaan:
http://www.youtube.com/watch?v=cFods1KSWsQ

jasper
jasper
13 jaren geleden

[quote name=”Dr. Why”][quote name=”jasper”]
Zelf iets naar Mars sturen? Waarom dan?
Ze zijn er toch al.
Je kunt je beter afvragen waarom NASA en ESA ronduit liegen over wat ze daar zien.[/quote]

je zegt zelf waarom. Je gelooft die instanties niet. Dus doe het dan zelf, dan weet je dat er geen leugens zijn.

Hoe weet je trouwens dat ze liegen? Waar is daar het bewijs voor?[/quote]

Ontelbare bewijzen. Foto’s en video van gebouwen op de maan en mars. Getuigen verklaringen van nasa personeel, nasa documenten. Officiële Russische media berichten etc etc. Bergen videos en film van ufo’s en et’s. Tevens ontelbare hystorisch bewijzen gevonden wereldwijd. Allemaal stelselmatig ontkend en verzwegen.
Google > “Disclosure project” . Geen zweverig gedoe. Gewoon feiten.
Zou mooi zijn als meer mensen wakker zouden worden.

jasper
jasper
13 jaren geleden

[quote name=”Dr. Why”][quote name=”jasper”] Alle (echt ALLE) foto’s van Mars zijn fake en vergaand bewerkt. Een grote hoax.[/quote]

en, hoe weet je dat? Youtube filmpje gezien waarin dat gezegd wordt?[/quote]

Nee.
Zelf onderzoeken en verifiëren.
Mijn onderzoek gaat nog verder maar daar zal ik je niet mee lastigvallen.

marcus
marcus
13 jaren geleden

Waarom zeggen ze niet gewoon wat ze hebben gevonden?Blijkt het een dopje van een flesje Heineken te zijn.

Lacsap
Lacsap
13 jaren geleden

NASA je weet ik mag je niet. Beetje kerncentrales draaien om plutonium voor je stront mars rover te produceren. Hoe zit het met de LHC, heeft die al veel antimatter geproduceerd? Al een kick ass ‘spacyship’ gebouwd? Wanneer verlaten jullie aard?

–October 29, 2006
A team of scientists is currently working with NASA to develop a new form of space propulsion technology based on positrons.
This revolutionary antimatter engine will require only a few milligrams of positrons to send a spaceship to Mars.
Facing many hurdles along the way, this is the first time some of the real problems of building a real antimatter engine are being confronted.

http://thefutureofthings.com/articles/33/new-antimatter-engine-design.html

legaal
legaal
13 jaren geleden

[quote name=”jasper”][quote name=”Dr. Why”][quote name=”jasper”]
Zelf iets naar Mars sturen? Waarom dan?
Ze zijn er toch al.
Je kunt je beter afvragen waarom NASA en ESA ronduit liegen over wat ze daar zien.[/quote]

je zegt zelf waarom. Je gelooft die instanties niet. Dus doe het dan zelf, dan weet je dat er geen leugens zijn.

Hoe weet je trouwens dat ze liegen? Waar is daar het bewijs voor?[/quote]

Ontelbare bewijzen. Foto’s en video van gebouwen op de maan en mars. Getuigen verklaringen van nasa personeel, nasa documenten. Officiële Russische media berichten etc etc. Bergen videos en film van ufo’s en et’s. Tevens ontelbare hystorisch bewijzen gevonden wereldwijd. Allemaal stelselmatig ontkend en verzwegen.
Google > “Disclosure project” . Geen zweverig gedoe. Gewoon feiten.
Zou mooi zijn als meer mensen wakker zouden worden.[/quote]
hoi,ja die ken ik ook allemaal,en heb ze gezien.

Ruud
Ruud
13 jaren geleden

[quote name=”pinobot”]Er is wel zeker leven op mars.
Bekijk mijn Youtube kanaal: http://www.youtube.com/user/9tothe9thtothe9th?feature=mhee%5B/quote%5D
Misschien heb ik verkeerde video’s zitten kijken, maar ik zie dat je een foto van NASA neemt, die inkleurt met een blauwe kleur, vervolgens de originele foto er weer overheen legt en dan stukjes weggumt zodat de blauwe laag eronder zichtbaar wordt.

Wat bewijs je daar nu mee?? Mij ontgaat het volledig.

Misschien moet je wat meer info bij je video’s plaatsen over wat je precies aan het doen bent.

jasper
jasper
13 jaren geleden

hoi,ja die ken ik ook allemaal,en heb ze gezien.[/quote]

Dan ben je de enige. Proficiat!

Dr. Why
Dr. Why
13 jaren geleden

[quote name=”legaal”]Foto’s en video van gebouwen op de maan en mars. [/quote]

toon eens?
Maar dan wel haarscherp 🙂

T R Hunter
T R Hunter
13 jaren geleden

[quote name=”Lacsap”]NASA je weet ik mag je niet. Beetje kerncentrales draaien om plutonium voor je stront mars rover te produceren. Hoe zit het met de LHC, heeft die al veel antimatter geproduceerd? Al een kick ass ‘spacyship’ gebouwd? Wanneer verlaten jullie aard?

–October 29, 2006
A team of scientists is currently working with NASA to develop a new form of space propulsion technology based on positrons.
This revolutionary antimatter engine will require only a few milligrams of positrons to send a spaceship to Mars.
Facing many hurdles along the way, this is the first time some of the real problems of building a real antimatter engine are being confronted.

http://thefutureofthings.com/articles/33/new-antimatter-engine-design.html%5B/quote%5D
Antigravity drives zijn er al tientallen jaren en gemaakt vanuit back engeneered alien craft ! ”We have the means to bring ET home ! ”

Ruud
Ruud
13 jaren geleden

[quote name=”Dr. Why”][quote name=”legaal”]Foto’s en video van gebouwen op de maan en mars. [/quote]

toon eens?
Maar dan wel haarscherp :-)[/quote]
En een adres, kunnen we een kaartje sturen. 🙂

Dr. Why
Dr. Why
13 jaren geleden

[quote name=”T R Hunter”]
Antigravity drives zijn er al tientallen jaren en gemaakt vanuit back engeneered alien craft ! ”We have the means to bring ET home ! ”[/quote]

dat weten we uit de youtube hoek?

Zamunda
Zamunda
13 jaren geleden

Breaking news!

Een halve Big Tasty gevonden in goede staat! Die Mac is ook overal te vinden.

investigator
investigator
13 jaren geleden

[quote name=”Dr. Why”][quote name=”legaal”]Foto’s en video van gebouwen op de maan en mars. [/quote]

toon eens?
Maar dan wel haarscherp :-)[/quote]

ik ken al die youtube filmpjes al en heb zo onderhand alles al gezien. (tijdje werkeloos thuis gezeten 😉 haha)

anyway, als je die filmpjes ziet dan ben je al gauw geneigd om te geloven dat het echt zo is. maar ik wacht op beter bewijs en wat meer onderzoek.

nudan
nudan
13 jaren geleden

nasa : Never A Straight Answer 😛

nudan
nudan
13 jaren geleden

Nasa : Never A Straight Answer 🙂

Dave
Dave
13 jaren geleden

Sinds 2005 ben ik hardcore aan het reasearchen over alles wat te maken heeft met ET,UFO,bigfoot,undergroundbases noem maar op. Maar ondanks jaren onderzoek via internet moet ik zeggen dat het allemaal wel vaag blijft. alhoewel ik van overtuigd ben dat er iets niet helemaal klopt met onze realiteit vindt ik het toch belangerijk om de dingen in het midden te laten.

pippo de clown
pippo de clown
13 jaren geleden

Ik zeg……men moet(is gedwongen)wel beginnen met het publiek te informeren dat er wel buitenaards leven bestaat, aangezien de (nu nog rijkere) consument begint aan commercieele korte ruimte reizen. Daardoor zal een steeds grotere groep ‘consumenten’ dingen zien die men niet meer kan ontkennen en zal hierdoor stapsgewijs de waarheid langzaam maar zeker naar buiten komen. Door deze ontwikkeling zal NASA nu gedwongen worden de waarheid naar buiten te brengen.

Hunting Wolf
Hunting Wolf
13 jaren geleden

Volgens de telegraaf zou het gaan om bouwsteentjes van leven, die gevonden zijn op Mars.zie link: http://www.telegraaf.nl/buitenland/21100504/___Leven_op_Mars_ontdekt___.html

mb
mb
13 jaren geleden

… en die geschiedenisboeken kloppen toch al van geen kant …

Wesley
Wesley
13 jaren geleden

[quote name=”jasper”][quote name=”Dr. Why”]Wat let julie eigenlijk om zelf iets naar mars te sturen? En zelf onderzoek te gaan doen ginder? Ahja, daar moet je iets van wetenschap voor snappen :-)[/quote]

Zelf iets naar Mars sturen? Waarom dan?
Ze zijn er toch al.
Je kunt je beter afvragen waarom NASA en ESA ronduit liegen over wat ze daar zien.[/quote]
Nasa is de enige die daar is, toch?
David Icke en jullie leger aan complotfantasten zijn er nooit geweest. Hoe weet jij dan in hemelsnaam dat ze liegen over wat ze zien? Is dat gechanneld? Heeft iemand dat weer van iemand anders gehoord? Hoe weet je dat?

Wesley
Wesley
13 jaren geleden

[quote name=”jasper”]
Google > “Disclosure project” . Geen zweverig gedoe. Gewoon feiten.
Zou mooi zijn als meer mensen wakker zouden worden.[/quote]Eeeuuuh nee. Een heleboel mensen die van alles beweren. geen feiten.

Geen duidelijke foto’s, geen voorwerpen van buitenaardse origine, geen buitenaardse materialen, geen enorme wetenschappelijke vindingen die eeuwen voor lopen op onze ontwikkeling. Niets van dat. Slechts een groep mensen die van alles beweren, niets meer, niets minder.

Wesley
Wesley
13 jaren geleden

[quote name=”jasper”][quote name=”Dr. Why”][quote name=”jasper”] Alle (echt ALLE) foto’s van Mars zijn fake en vergaand bewerkt. Een grote hoax.[/quote]

en, hoe weet je dat? Youtube filmpje gezien waarin dat gezegd wordt?[/quote]

Nee.
Zelf onderzoeken en verifiëren.
Mijn onderzoek gaat nog verder maar daar zal ik je niet mee lastigvallen.[/quote]
Jouw “onderzoek” bestaat uit youtube filmpjes kijken en conspiracy websites bezoeken.
En de bewijzen die daar worden aangedragen zijn vooral van de orde “hij zegt het dus het zal wel zo zijn”.

Harald
Harald
13 jaren geleden

Wat ik zelf persoonlijk denk is dat er meer aan de hand is daar op Mars en dat men langzaam ons gaat informeren over de stand van zaken daar. Dit is pas het begin en over een kleine 10jr krijgen we veel en veel meer te horen over Mars.

Wesley
Wesley
13 jaren geleden

[quote name=”T R Hunter”]
Antigravity drives zijn er al tientallen jaren en gemaakt vanuit back engeneered alien craft ! ”We have the means to bring ET home ! ”[/quote]Bron?

Hoe kom je aan die wijsheid? Als dat allemaal zo supergeheim is, hoe weet je het dan? Heb je een werkend model gezien?

Je hebt vast weer ergens gelezen dat iemand zegt dat te hebben gezien, maar die persoon heeft daar geen bewijs voor. Of niet?

Hunting Wolf
Hunting Wolf
13 jaren geleden

Curiosity is druk bezig om bodemmonsters op Mars te verzamelen met het instrument SAM dat concentraties van de elementen zuurstof, koolstof, waterstof en stikstof meet. Uit onderlinge verhoudingen van die stoffen valt af te leiden of er sprake is van organische verbindingen. Grotzinger: ‘De gegevens die we binnenkrijgen, zien er interessant uit’.

Is er leven op Mars ontdekt? De wetenschappers houden hun lippen nog stijf op elkaar, simpelweg omdat NASA het eerst dubbel wil checken, om te voorkomen dat ze iets naar buiten brengen wat niet klopt. Eerder had Curiosity al methaan gevonden in een luchtmonster. Dat zou al een opzienbarende ontdekking zijn geweest, want dat gas wordt uitgestoten door levende organismen. Later bleek dat het methaan was meegenomen van de aarde.

Het is blijkbaar nog te vroeg om het ‘schokkende nieuws’ bekend te maken vanwege een dubbelshack.

jasper
jasper
13 jaren geleden

Nasa is de enige die daar is, toch?
David Icke en jullie leger aan complotfantasten zijn er nooit geweest. Hoe weet jij dan in hemelsnaam dat ze liegen over wat ze zien? Is dat gechanneld? Heeft iemand dat weer van iemand anders gehoord? Hoe weet je dat?[/quote]

NASA de enige op Mars? Complot fantasten? David Icke?
Wordt tijd dat je eens wat gaan inleren in feiten.

Jammer genoeg zijn er nog te veel van jouw type die zonder feiten te kennen of zelfs ook maar bereidt zijn die te willen onderzoeken bij voorbaat alles belachelijk maken en ontkennen.
Blinde NASA groupies noem ik ze.

jasper
jasper
13 jaren geleden

Het is blijkbaar nog te vroeg om het ‘schokkende nieuws’ bekend te maken vanwege een dubbelshack.[/quote]

De waarheid is veel schokkender dan NASA ooit bekend zal maken.

Wesley
Wesley
13 jaren geleden

[quote name=”jasper”]Nasa is de enige die daar is, toch?
David Icke en jullie leger aan complotfantasten zijn er nooit geweest. Hoe weet jij dan in hemelsnaam dat ze liegen over wat ze zien? Is dat gechanneld? Heeft iemand dat weer van iemand anders gehoord? Hoe weet je dat?[/quote]

NASA de enige op Mars? Complot fantasten? David Icke?
Wordt tijd dat je eens wat gaan inleren in feiten.

Jammer genoeg zijn er nog te veel van jouw type die zonder feiten te kennen of zelfs ook maar bereidt zijn die te willen onderzoeken bij voorbaat alles belachelijk maken en ontkennen.
Blinde NASA groupies noem ik ze.[/quote]Welke feiten?

Praat me dan bij. Wie is er nog meer op Mars geweest en in staat de beweringen van Nasa te ontkrachten.

Kom maar op met je “feiten”.

Wedden dat ik nu een antwoord krijg in de trant van: “ga zelf eens onderzoeken”

jasper
jasper
13 jaren geleden

Nee.
Zelf onderzoeken en verifiëren.
Mijn onderzoek gaat nog verder maar daar zal ik je niet mee lastigvallen.[/quote]
Jouw “onderzoek” bestaat uit youtube filmpjes kijken en conspiracy websites bezoeken.
En de bewijzen die daar worden aangedragen zijn vooral van de orde “hij zegt het dus het zal wel zo zijn”.[/quote]

Denk je dat? Ga er maar van uit dat je absoluut geen idee hebt waar je het over hebt. Geen enkele feiten kennis en alles afzeiken wat niet in jouw wereldbeeld past.
Zelfs met hard bewijs voor je voeten blijven ontkennen. Dat is jouw profiel. Want op TV zeggen ze ook dat het niet waar is… Toch?

Toe maar jongen, ga maar weer fijn voor de TV zitten. Topgear kijken met een VI in je hand.

DingieM
DingieM
13 jaren geleden

[quote name=”jasper”]Nasa is de enige die daar is, toch?
David Icke en jullie leger aan complotfantasten zijn er nooit geweest. Hoe weet jij dan in hemelsnaam dat ze liegen over wat ze zien? Is dat gechanneld? Heeft iemand dat weer van iemand anders gehoord? Hoe weet je dat?[/quote]

NASA de enige op Mars? Complot fantasten? David Icke?
Wordt tijd dat je eens wat gaan inleren in feiten.

Jammer genoeg zijn er nog te veel van jouw type die zonder feiten te kennen of zelfs ook maar bereidt zijn die te willen onderzoeken bij voorbaat alles belachelijk maken en ontkennen.
Blinde NASA groupies noem ik ze.[/quote]

1 tip voor jou: moongate. http://www.wanttoknow.nl/dossiers/universum/moongate/

voor de rest: kijk eens in de spiegel, maar dat is waarschijnlijk te pijnlijk voor jou?

DingieM
DingieM
13 jaren geleden

[quote name=”Wesley”][quote name=”T R Hunter”]
Antigravity drives zijn er al tientallen jaren en gemaakt vanuit back engeneered alien craft ! ”We have the means to bring ET home ! ”[/quote]Bron?

Hoe kom je aan die wijsheid? Als dat allemaal zo supergeheim is, hoe weet je het dan? Heb je een werkend model gezien?

Je hebt vast weer ergens gelezen dat iemand zegt dat te hebben gezien, maar die persoon heeft daar geen bewijs voor. Of niet?[/quote]

Wees niet zo’n kinderachtige idioot.

Mijn podotherapeut heeft ooit samen met zijn vrouw vlak boven zijn hoofd een UFO zien hangen. Muisstil, en vloog ineens pijlsnel weg, geluidsloos. Dan weet je gewoon dat er veel meer is en wordt doodgezwegen.

jasper
jasper
13 jaren geleden

Wedden dat ik nu een antwoord krijg in de trant van: “ga zelf eens onderzoeken”[/quote]

Uiteraard. De feiten liggen voor het oprapen als je er echt iets over wilt weten. Niemand gaat jou een vrachtwagen bewijzen sturen.
Waar het echt over gaat Wesley is dat iemand open kan staan voor feiten die kunnen afwijken van wat jij denkt dat waarheid is. Afzeiken op basis van GEEN feiten kan iedereen.

Wesley
Wesley
13 jaren geleden

[quote name=”jasper”]Nee.
Zelf onderzoeken en verifiëren.
Mijn onderzoek gaat nog verder maar daar zal ik je niet mee lastigvallen.[/quote]
Jouw “onderzoek” bestaat uit youtube filmpjes kijken en conspiracy websites bezoeken.
En de bewijzen die daar worden aangedragen zijn vooral van de orde “hij zegt het dus het zal wel zo zijn”.[/quote]

Denk je dat? Ga er maar van uit dat je absoluut geen idee hebt waar je het over hebt. Geen enkele feiten kennis en alles afzeiken wat niet in jouw wereldbeeld past.
Zelfs met hard bewijs voor je voeten blijven ontkennen. Dat is jouw profiel. Want op TV zeggen ze ook dat het niet waar is… Toch?

Toe maar jongen, ga maar weer fijn voor de TV zitten. Topgear kijken met een VI in je hand.[/quote]
Ik heb nog geen hard bewijs gezien.
Kom daar eerst eens mee, dan praten we verder.

Wesley
Wesley
13 jaren geleden

[quote name=”DingieM”][quote name=”Wesley”][quote name=”T R Hunter”]
Antigravity drives zijn er al tientallen jaren en gemaakt vanuit back engeneered alien craft ! ”We have the means to bring ET home ! ”[/quote]Bron?

Hoe kom je aan die wijsheid? Als dat allemaal zo supergeheim is, hoe weet je het dan? Heb je een werkend model gezien?

Je hebt vast weer ergens gelezen dat iemand zegt dat te hebben gezien, maar die persoon heeft daar geen bewijs voor. Of niet?[/quote]

Wees niet zo’n kinderachtige idioot.

Mijn podotherapeut heeft ooit samen met zijn vrouw vlak boven zijn hoofd een UFO zien hangen. Muisstil, en vloog ineens pijlsnel weg, geluidsloos. Dan weet je gewoon dat er veel meer is en wordt doodgezwegen.[/quote]
Nou, als je podotherapeut het zegt….

Hunting Wolf
Hunting Wolf
13 jaren geleden

[quote name=”jasper”]Het is blijkbaar nog te vroeg om het ‘schokkende nieuws’ bekend te maken vanwege een dubbelshack.[/quote]

De waarheid is veel schokkender dan NASA ooit bekend zal maken.[/quote]
Daarvoor heet het ook NASA, afgeleidt van NAZI.Alles onder het motto we willen geen paniek onder de mensheid, die nu nog trouw in een godje gelooft.

DingieM
DingieM
13 jaren geleden

Hier is een film door Walt Disney over buitenaardsen die in 1995 in 5 steden werd laten zien. Officieel via de regering. Eerste poging to disclosure, daarna werd er ingegrepen door de beleidsmakers.
http://www.youtube.com/watch?v=trjKcTXZy5w

DingieM
DingieM
13 jaren geleden

Disney, UFO en disclosure:

http://rense.com/general27/dis.htm

Wesley
Wesley
13 jaren geleden

[quote name=”jasper”]Wedden dat ik nu een antwoord krijg in de trant van: “ga zelf eens onderzoeken”[/quote]

Uiteraard. De feiten liggen voor het oprapen als je er echt iets over wilt weten. Niemand gaat jou een vrachtwagen bewijzen sturen.
Waar het echt over gaat Wesley is dat iemand open kan staan voor feiten die kunnen afwijken van wat jij denkt dat waarheid is. Afzeiken op basis van GEEN feiten kan iedereen.[/quote]Volgens mij heb jij niet helemaal herder wat een feit is.

Ik hoef ook geen vrachtwagen vol net feiten. Ik hoef maar 1 feit, dan houd ik mijn mond. Dat kun je niet leveren. Geef me eens 1 feit waaruit blijkt dat er gebouwen op Mars staan of dat er leven is. In plaats van steeds weer op me te reageren had je met het leveren van 1 feit mij mijn mond kunnen laten houden.

Die feiten kun je niet geven omdat ze er niet zijn.

jasper
jasper
13 jaren geleden

[/quote]
Nou, als je podotherapeut het zegt….[/quote]

Wie zou je eigenlijk wel geloven Wesley?

Astronauten,?
US Top militairen,?
Ex-NASA director,?
NASA imaging editing personel,?
NASA wetenschappers,?
US Special forces,?
Luchtmacht officers,?
Russische astronauten,?
Russische wetenschappers,?
Russische main stream media,?
CIA agents,?
FBI agents,?
Area 51 wetenschappers en specialisten, ?
US Navy seals,?
Archeologen, ?
etc etc etc …
????

Van alle bovenstaande groepen is er gedocumenteerd en sluitend bewijs voorhanden. Tevens talloze getuigen verklaringen die deze feiten onderschrijven.

Dit zijn al lang geen rammelende complot theorieën meer zoals je denkt.
Je fossiele complot waanbeelden en ideeën zijn al tijden achterhaald.

jasper
jasper
13 jaren geleden

[/quote]
Ik hoef ook geen vrachtwagen vol net feiten. Ik hoef maar 1 feit, dan houd ik mijn mond. Dat kun je niet leveren. Geef me eens 1 feit waaruit blijkt dat er gebouwen op Mars staan of dat er leven is. In plaats van steeds weer op me te reageren had je met het leveren van 1 feit mij mijn mond kunnen laten houden.

Die feiten kun je niet geven omdat ze er niet zijn.[/quote]

Feit is in ieder geval dat je tot nu toe alleen maar zeurt over dat alles waar jij niet in gelooft onzin is zonder ook maar 1 argument te geven waarom dat dan zo zou zijn.
In dit blog worden je meerdere verwijzingen aangereikt. Naar feiten die je met heeeel weinig moeite direct kan checken. Gewoon 2 NASA foto’s naast elkaar houden b.v.
OhJa, Dacht ik al..Te veel moeite.
Toch allemaal onzin. Toch?

Wesley
Wesley
13 jaren geleden

[quote name=”jasper”][/quote]
Nou, als je podotherapeut het zegt….[/quote]

Wie zou je eigenlijk wel geloven Wesley?

Van alle bovenstaande groepen is er gedocumenteerd en sluitend bewijs voorhanden. Tevens talloze getuigen verklaringen die deze feiten onderschrijven.

Dit zijn al lang geen rammelende complot theorieën meer zoals je denkt.
Je fossiele complot waanbeelden en ideeën zijn al tijden achterhaald.[/quote]

ik zou zelfs de vuilnisman geloven als hij met overtuigend bewijs op de proppen kwam.

waar kan ik dat gedocumenteerde en sluitende bewijs vinden?

Een getuigenverklaring is geen bewijs, dat is…. zoals de naam als zegt een verklaring. Oftewel iemand die iets beweerd. Een bewering is waardeloos zonder bewijs dat de bewering ondersteunt.

Dus nogmaals, waar is dat sluitende bewijs? Als jij dat levert, ben ik de eerste om toe te geven dat ik er naast zat.

Abel
Abel
13 jaren geleden

[quote name=”Wesley”]ik zou zelfs de vuilnisman geloven als hij met overtuigend bewijs op de proppen kwam.

waar kan ik dat gedocumenteerde en sluitende bewijs vinden?

Een getuigenverklaring is geen bewijs, dat is…. zoals de naam als zegt een verklaring. Oftewel iemand die iets beweerd. Een bewering is waardeloos zonder bewijs dat de bewering ondersteunt.

Dus nogmaals, waar is dat sluitende bewijs? Als jij dat levert, ben ik de eerste om toe te geven dat ik er naast zat.[/quote]

Definieer sluitend bewijs.

Wesley
Wesley
13 jaren geleden

[quote name=”Abel”][quote name=”Wesley”]ik zou zelfs de vuilnisman geloven als hij met overtuigend bewijs op de proppen kwam.

waar kan ik dat gedocumenteerde en sluitende bewijs vinden?

Een getuigenverklaring is geen bewijs, dat is…. zoals de naam als zegt een verklaring. Oftewel iemand die iets beweerd. Een bewering is waardeloos zonder bewijs dat de bewering ondersteunt.

Dus nogmaals, waar is dat sluitende bewijs? Als jij dat levert, ben ik de eerste om toe te geven dat ik er naast zat.[/quote]

Definieer sluitend bewijs.[/quote]
Bewijs waar geen ruimte is voor andere interpretatie.

Dus een duidelijke foto, officiele verklaring of aantoonbaar object aantoonbaar vervaardigd door buitenaardse intelligentie. Verzin iets.

Geen korrelige foto of bewering van wie dan ook.

Wesley
Wesley
13 jaren geleden

[quote name=”jasper”][/quote]
Ik hoef ook geen vrachtwagen vol net feiten. Ik hoef maar 1 feit, dan houd ik mijn mond. Dat kun je niet leveren. Geef me eens 1 feit waaruit blijkt dat er gebouwen op Mars staan of dat er leven is. In plaats van steeds weer op me te reageren had je met het leveren van 1 feit mij mijn mond kunnen laten houden.

Die feiten kun je niet geven omdat ze er niet zijn.[/quote]

Feit is in ieder geval dat je tot nu toe alleen maar zeurt over dat alles waar jij niet in gelooft onzin is zonder ook maar 1 argument te geven waarom dat dan zo zou zijn.
In dit blog worden je meerdere verwijzingen aangereikt. Naar feiten die je met heeeel weinig moeite direct kan checken. Gewoon 2 NASA foto’s naast elkaar houden b.v.
OhJa, Dacht ik al..Te veel moeite.
Toch allemaal onzin. Toch?[/quote]
Wat toont dat aan volgens jou dan?
Dat er een ander kleurfilter is gebruikt?

Sneer
Sneer
13 jaren geleden

Zou het niet eens best zo kunnen zijn en dan fantaseer ik ffies mee dat al die toestellen die vliegen gewoon aards zijn ,maar dat we simpelweg niet in staat zijn om net zoals in het autoverkeer (met miljoenen doden en gewonden per jaar) stoplichten in de lucht te hangen =P … vrees toch als we met zn allen een schotel kopen … ons rampspoed wacht…op de grond heb je al stoplichten en daar gaat t al snel mis…^^

jasper
jasper
13 jaren geleden

[/quote]
Wat toont dat aan volgens jou dan?
Dat er een ander kleurfilter is gebruikt?[/quote]

Iets te gemakkelijk vriend. Slappe praatjes ligt jou wel.
Ik gaf je net een lange lijst met referenties en een link naar een degelijk onderbouwd verhaal dat iedereen dood eenvoudig kan verifiëren. De publicist legt je uit hoe je het kan checken dus zelfs jij zou het moeten kunnen snappen.
Als je geïnteresseerd bent, doe er iets mee.
Zo niet; Beter je mond te houden tot je überhaupt iets te vertellen hebt waar iemand iets mee kan.

Voor slap geouwehoer en ongefundeerd afkrakend gebrabbel ga ik wel naar de kroeg.

Hunting Wolf
Hunting Wolf
13 jaren geleden

[quote name=”jasper”][/quote]
Wat toont dat aan volgens jou dan?
Dat er een ander kleurfilter is gebruikt?[/quote]

Iets te gemakkelijk vriend. Slappe praatjes ligt jou wel.
Ik gaf je net een lange lijst met referenties en een link naar een degelijk onderbouwd verhaal dat iedereen dood eenvoudig kan verifiëren. De publicist legt je uit hoe je het kan checken dus zelfs jij zou het moeten kunnen snappen.
Als je geïnteresseerd bent, doe er iets mee.
Zo niet; Beter je mond te houden tot je überhaupt iets te vertellen hebt waar iemand iets mee kan.

Voor slap geouwehoer en ongefundeerd afkrakend gebrabbel ga ik wel naar de kroeg.[/quote]
Zonde geld joh die kroeg, en al helemaal als je zelf al weet wat en hoe, daar gesproken wordt.En wesley vroeg om een bewijs van een gebouw of object op mars die jou verhaal ondersteunt, maar er niet is.Ik verwacht dat men organisch materiaal heeft gevonden.Ik spreek dus niet over biologisch materiaal.

Hans
Hans
13 jaren geleden

Jammer van al die spelfouten.
Allemaal onzorgvuldigheid en onwetendheid.

Natuurlijk is er ‘buiten’-aards leven; en zijn daar sporen van.
Denk toch eens logisch na…….
De vraag hoe je dat als ‘overheid’ gaat melden aan een volk dat nog televisie kijkt en nog steeds verschillende talen spreekt is een uitdaging op zich.

Wesley
Wesley
13 jaren geleden

[quote name=”jasper”][/quote]
gebruikt?[/quote]

Iets te gemakkelijk vriend. Slappe praatjes ligt jou wel.
Ik gaf je net een lange lijst met referenties en een link naar een degelijk onderbouwd verhaal dat iedereen dood eenvoudig kan verifiëren. De publicist legt je uit hoe je het kan checken dus zelfs jij zou het moeten kunnen snappen.
Als je geïnteresseerd bent, doe er iets mee.
Zo niet; Beter je mond te houden tot je überhaupt iets te vertellen hebt waar iemand iets mee kan.

Voor slap geouwehoer en ongefundeerd afkrakend gebrabbel ga ik wel naar de kroeg.[/quote]
Begin eens met lezen.

Jij beweert dat Nasa liegt en dat er leven is op Mars.

Hoe kan ik dat zien aan 2 foto’s die ik naast elkaar leg. Kom eens met duidelijke foto’s van gebouwen of een beest op Mars. Heb je niet.

Bewijs van leugens evenmin.

Wesley
Wesley
13 jaren geleden

[quote name=”Hunting Wolf”][quote name=”jasper”][/quote]
Wat toont dat aan volgens jou dan?
Dat er een ander kleurfilter is gebruikt?[/quote]

Iets te gemakkelijk vriend. Slappe praatjes ligt jou wel.
Ik gaf je net een lange lijst met referenties en een link naar een degelijk onderbouwd verhaal dat iedereen dood eenvoudig kan verifiëren. [/quote]
Correctie: je gaf me een lange lijst met functieomschrijvingen van mensen die naar ik vermoed claimen dat er tegen ons wordt gelogen. Behalve mooie praatjes hebben die mensen ook geen bewijs.

Wesley
Wesley
13 jaren geleden

[quote name=”DingieM”]http://www.niburu.eu/ufo/het-beste-bewijs-top-10-ufo-waarnemingen-video.html[/quote]
En hier blijkt uit dat er leven is op Mars en dat er gebouwen staan?

Boon
Boon
13 jaren geleden

Kunnen we op deze reactiepagina eens ophouden met wel/niet buitenaards leven en gebouwen op mars en eens gaan speculeren over wat de nasa wetenschappers daadwerkelijk hebben ontdekt?
Lijkt me veel urgenter en interessanter..

max1
max1
13 jaren geleden

[quote name=”Boon”]Kunnen we op deze reactiepagina eens ophouden met wel/niet buitenaards leven en gebouwen op mars en eens gaan speculeren over wat de nasa wetenschappers daadwerkelijk hebben ontdekt?
Lijkt me veel urgenter en interessanter..[/quote]
Dat vind ik ook Boon.
Waarschijnlijk heeft de Curiosity organische moleculen gedetecteerd, die nodig zijn voor leven. Dit zou dan een bevestiging zijn van de toendertijd onduidelijke metingen van de Vikinglander uit 1976.
Wellicht is er ook methaan (CH4) in de atmosfeer gevonden. Ik ben zeer benieuwd. Begin dec. weten we meer.

investigator
investigator
13 jaren geleden

[quote name=”Sneer”]Zou het niet eens best zo kunnen zijn en dan fantaseer ik ffies mee dat al die toestellen die vliegen gewoon aards zijn ,maar dat we simpelweg niet in staat zijn om net zoals in het autoverkeer (met miljoenen doden en gewonden per jaar) stoplichten in de lucht te hangen =P … vrees toch als we met zn allen een schotel kopen … ons rampspoed wacht…op de grond heb je al stoplichten en daar gaat t al snel mis…^^[/quote]

ja ook daar heb ik al eens over nagedacht en daarin heb j gelijk. Mensen zijn niet t.controlleren en i.p.v. Weg aso’s heb je dan ook vlieg aso’s. Criminelen zouden vrij spel hebben, we zijn nog niet klaar voor dit soort technologie.

legaal
legaal
13 jaren geleden

hoi Wesley,het is toch niet te geloven hoe jij iedere keer mensen afkraakt,en eigelijk ook die gene bijv klokkeluiders,die met gevaar voor eigen leven,eigelijk uit maakt voor leugenaars.er zijn documenten die de klokkeluiders hebben maar ja dat onderzoek je niet hoe vaak hebben wij je niet een link gegeven naar een website toe ,jou andwoord was,af en toe kijk ik naar een opgegeven link.Zonder zelf dat hebben gecontroleerd of verder gezocht te hebben geef jij commentaar.Ik zou bijna zeggen en vragen is dat je opdracht om dat te doen?Okee ik ga nog een stapje verder en kan dan ook bijwijze van spreken zeggen en vragen werk jij voor de duistere kant?Ik vraag je dit wat zoek je anders hier,en op elke items waar reacties gegeven kunnen worden ben je negatief.Ik wil graag andwoorden van jou hebben.Veel liefs van Legaal.

legaal
legaal
13 jaren geleden

[quote name=”investigator”][quote name=”Sneer”]Zou het niet eens best zo kunnen zijn en dan fantaseer ik ffies mee dat al die toestellen die vliegen gewoon aards zijn ,maar dat we simpelweg niet in staat zijn om net zoals in het autoverkeer (met miljoenen doden en gewonden per jaar) stoplichten in de lucht te hangen =P … vrees toch als we met zn allen een schotel kopen … ons rampspoed wacht…op de grond heb je al stoplichten en daar gaat t al snel mis…^^[/quote]

ja ook daar heb ik al eens over nagedacht en daarin heb j gelijk. Mensen zijn niet t.controlleren en i.p.v. Weg aso’s heb je dan ook vlieg aso’s. Criminelen zouden vrij spel hebben, we zijn nog niet klaar voor dit soort technologie.[/quote]
Hoi,criminelen zijn er dan niet meer,en ik wil wel mijn eigen vliegende schotel hebben,haha.

Jan
Jan
13 jaren geleden

1 tip voor jou: moongate. http://www.wanttoknow.nl/dossiers/universum/moongate/

Als iemand dat als “bewijs” wil aanvoeren hebben we te maken met mensen die je echt alles wijs kunt maken. Onder welke steen leef je dan. Echt te zielig om als “bewijs” aan te merken. Gewoon iemand die leuk een site opzet met allemaal “aannames” Duhuhuhu

Back to top button
75
0
We lezen graag je reactie!x