Heksen die in Swaziland op hun bezems 150 meter of hoger vliegen lopen kans om gearresteerd of beboet te worden.
Dat hebben de burgerluchtvaartautoriteiten van het land gezegd. De bezems van heksen moeten worden aangemerkt als een vorm van transport die zwaarder is dan lucht.
“Een heks op een bezem mag niet boven de grens van 150 meter vliegen,” zei Sabelo Dlamini van de burgerluchtvaartautoriteit van Swaziland. Heksen die lager vliegen dan 150 meter riskeren geen boete.
Reglementen
Hekserij wordt in Swaziland serieus genomen. Veel mensen geloven erin. Uit de nieuwe reglementen blijkt dat speelgoedhelikopters en vliegers ook niet te hoog in het luchtruim van het land mogen komen.
Dlamini werd door de pers gevraagd om de nieuwe wetten te verduidelijken nadat een privédetective werd gearresteerd op het moment dat hij een speelgoedhelikopter met een camera bestuurde om inlichtingen in te winnen.
Takken
De detective werd beschuldigd van het vliegen met een ongeregistreerd vliegtuig. Bovendien kwam hij niet opdagen toen de autoriteiten hem wilden ondervragen over de eerste speelgoed-drone van Swaziland.
De bezems die in Swaziland worden gebruikt door heksen bestaan uit takken die bij elkaar zijn gebonden. Ze hebben geen handvat. Het is bekend dat ze worden gebruikt voor drankjes, maar niet voor transport.
Bron: Timeslive.co.za
Gerelateerd:
- Zeldzaam handboek heksenjacht opgediept
- Code 250 jaar oud Duits geheim genootschap gekraakt
- Geest waart rond door politiebureau in Christchurch
- Zeldzaam handboek heksenjacht opgediept
- Eerste gastprofessor toverkunst ter wereld aangesteld
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Is dit een buitenaards schip? Ruimtedeskundigen breken hun hoofd over mysterieus object in ons zonnestelsel
Waarom heeft oud-premier Rutte NIETS gedaan met dit rapport over terreuraanslag op Nord Stream-pijpleidingen?
Digitale heroïne: Hoe beeldschermen onze kinderen veranderen in psychotische junkies
Gerrit Hiemstra, WHO-baas Tedros én WEF-mevrouw krijgen eredoctoraat van Rijksuniversiteit Groningen
Wetenschapper zegt met dieren te kunnen ‘praten’
Zoveelste complottheorie die praktijk wordt: per 2024 verplichte CO2-registratie voor werkgevers
De Jonge: iedereen moet booster halen om omikrongolf te voorkomen (maar ik weet niet hoe ziekmakend de mutant is)
Tubbergen zegt wat Den Haag niet wil horen: gemeente tekent brandbrief van boeren
Er waait een andere wind: Senaat Florida neemt wet aan die CHEMTRAILS verbiedt