Binnenland

Politieagent die vrouw verwondde met waterkanon niet vervolgd: ‘Schandalig dit’

Help door dit artikel met iedereen op je socials te delen!

Een politieagent die in 2021 in Eindhoven een vrouw met een harde straal uit een waterkanon raakte, wordt niet vervolgd. Dat heeft het Openbaar Ministerie bekendgemaakt. De vrouw liep een ernstige hoofdwond op en moest in het ziekenhuis worden gehecht.

Het incident vond in januari 2021 plaats tijdens een coronaprotest. De vrouw zei dat ze juist wegliep van het protest en deed later aangifte van poging tot doodslag.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Volgens het Gerechtshof in Den Bosch en het OM is de vrouw ‘ongelukkig’ getroffen en was er sprake van ‘gepast geweld’. Ondertussen krijgen klimaatactivisten een miezerstraaltje over zich heen, als er überhaupt al waterwerpers worden ingezet.

Bizarre dwaling

“Waar dit werkelijk over gaat, is dat de knokploeg rugdekking behoeft voor de misdrijven, anders is er geen agent meer te vinden die wel even wat letsel wil toebrengen om mensen te laten voelen dat hun rechten niet gebruikt dienen te worden,” merkt Willem Engel op.

Volgens hem is de agent schuldig. “Dat dit niet wordt vervolgd is een bizarre dwaling.”

Schandalig dit

FVD-fractiemedewerker Annelies Strikkers resumeert: “Je mag iemand gericht beschieten met een harde straal van een waterkanon, met een schedelbasisfractuur tot gevolg, als je dat maar doet in naam van de overheid.”

“Schandalig dit,” vindt gezondheidswetenschapper Yvonne Simons. “Een vreedzame demonstrante het ziekenhuis in spuiten en dan niet bestraft worden.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vind je deze info goed?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 173 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

115 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Roadrunner
Roadrunner
1 jaar geleden

hebben ze het nog niet door…..nazi s

Hendrik
Hendrik
1 jaar geleden

Waar is PVV in deze zaak ? Zo zie je maar weer hoe erg PVV controlled opposition is! Net als andere partijen

Dwarsje
Dwarsje
1 jaar geleden

Ik kan geen vloek of scheldwoord bedenken, zo afgrijselijk is dit wat hier gebeurt. Niet alleen de daad was al afgrijselijk (iedereen die dit zag was vol afschuw) ook nu met dit Kafkaainse besluit om niet te vervolgen is om te janken.
Wat laat deze satanische overheid zich toch in de kaart kijken. Wellicht kan de vrouw nog een civiele procedure aanspannen met een giga schade claim. Alleen van dit besluit krijg je al een PTSS.

Weldenkend mens
Weldenkend mens
1 jaar geleden

Het is nog erger dan je denkt: ik heb de filmpjes uitgebreid bekeken en het zijn under cover agenten die de rellen uitlokken en aanwakkeren. Dezelfde personen die de rellen uitlokken zie je later samen met geüniformeerde agenten mensen oppakken en arresteren. Is gewoon te zien als je goed kijkt. Dit is hoe ziek de overheid is. En waarom politiemensen hier nog aan meedoen is me helemaal een raadsel.

ludo
ludo
1 jaar geleden

en dan moeten wij ons aan de kant zetten en rustig blijven???
tijd om het recht in eigen hand te nemen want er is geen enkel recht meer!!!

dna
dna
1 jaar geleden

walgelijk

Frans H
Frans H
1 jaar geleden

Iedereen heeft die beelden gezien, het was bewust!!

Rinus
Rinus
1 jaar geleden

Nieuwe wereld.!!!!!!!!!!!.

dna
dna
1 jaar geleden

het wilde westen. vrouwen bescherm u zelf.

Hans
Hans
1 jaar geleden

Gaaf landje heh

Karel
Karel
1 jaar geleden

Ook zijn bang dat hun politiesoldaten in de doxing catalogus terechtkomen.

Daantje
Daantje
1 jaar geleden

Welkom in Nederland

T,A
T,A
1 jaar geleden

tja de daders worden beschermd.

stel hem aansprakeleijk voor de bijkomende schade zoals medisch werk kleding enz.
je zou daar maar hebben gewandeld bijvoorbeeld.

Sizu_Sun
Sizu_Sun
1 jaar geleden

Schandalig zeker, maar geen verassing…

Ron
Ron
1 jaar geleden

Volgens mij zijn dit allemaal ex criminelen die in dienst zijn van de overheid,en nu politie agentje mogen spelen.
Maar hun tijd komt ook nog.

habanero
habanero
1 jaar geleden

willem engel, zucht

Rinus
Rinus
1 jaar geleden

Niks anders verwacht van dat neonazi tuig wat zich rechters durft te noemen, valt mee dat deze rechter niet schreeuwt en schuimbekt zoals in 40 45

Estherretje
Estherretje
1 jaar geleden

Alleen mensen zonder ziel en geweten doen dit soort dingen

Max
Max
1 jaar geleden

Had je wat anders verwacht dan

Geurtje.
Geurtje.
1 jaar geleden

Dan wordt het de hoogste tijd……!

Julia
Julia
1 jaar geleden

De politie is uw beste vriend wat een lariekoek. Geen enkel respect meer voor die agenten die er op loste mepte tijdens de corona demonstraties daar waren de linkse fascisten niet van gediend. Hoe zachtzinnig treedt de politie op tegen de klimaatgekken die ettelijke malen snelwegen blokkeren toen diende de mep eenheden als sleepdienst om de klimaatgekken van de weg te halen en vervolgens in een bus werden gezet om wederom weer achteraan te sluiten. Maar ja de doorgeslagen klimaathysterie van het links addergebroed pak je uiteraard met zijde handschoentjes aan want dit past in het straatje van de linkse leugens rondom het klimaat. Natuurlijk werd de desbetreffende agent niet vervolgd we weten allemaal dat onze zogenoemde rechtstaat die met twee maten meet vol zit met D66 betonrot.

walter
walter
1 jaar geleden

En hoe zit het met die agent die die jongen met die tractor probeerde dood te schieten (gelukkig mislukt) krijgt deze promotie of zo

Pelleboer
Pelleboer
1 jaar geleden

En zo zet je het volk tegen elkaar op. Het OM zou eens de weegschaal moeten ijken van vrouwe Justitia 😉

Tim
Tim
1 jaar geleden

Gepast geweld noemen is een mindset die gewelddadig is vaak bij negatieve, sociopathische,psychopathische mensen hoort en niet toepasbaar bij iemand met een vredelievende volwassenen mindset en een gezond stel hersens
Zeker onterecht geweld toepassen en er mee wegkomen,voor nu dan
Want het blijft natuurlijk karmisch
Komt als een boemerang ooit bij ze terug

Hugo
Hugo
1 jaar geleden

Laffe politieagenten en niet (nooit) vergeten die gore Romeo,s crimineel gedrag door de overheid gefaciliteerd en gestimuleerd…je moet het maar kunnen. Respect moet je verdienen, en dat is het probleem dat verdienen ze niet de meelopers bij de overheid.

Robbie
Robbie
1 jaar geleden

Ik zou zeggen: bewerk die agent eens op dezelfde manier als ze met die demonstranten heeft gedaan. Kan ze voelen wat ze heeft aangericht. Voordat een agent met een taser de straat op gaat moeten ze toch ook voelen wat ze bij een ander aanrichten? Dan ook met een waterkanon.

Joaonk
Joaonk
1 jaar geleden

Ik vraag me werkelijk af wat de onderbouwing van gepast geweld is.

JoopL
JoopL
1 jaar geleden

Ja hoor, daar is-ie weer: de bekende “rechtspraak” van OM66. Wie had anders verwacht? Het wordt tijd dat die hele corrupte bende wordt opgedoekt. Waarom zitten die D66-lui daar nog steeds?

Tom Poes.
Tom Poes.
1 jaar geleden

Is ook gebeurd in Halal Amsterdam, van madam Halsema!

Edward
Edward
1 jaar geleden

Amnesty International kom er maar in ! O…wacht, natuurlijk niet.

jan hendrik
jan hendrik
1 jaar geleden

Zozozo. De overheid heeft er meer dan drie en een half jaar voor nodig gehad om te besluiten of ze er meer baat bij zouden hebben om die agent voor de bus te gooien (“Kijk eens hoe deugdzaam we zijn! We zijn hartstikke kritisch op onszelf”), ofwel om hem juist te beschermen. (“We zijn deugdzaam, en hij dus ook, dus er is niks mis.”) Enfin, ze besloten het laatste. Verrassing, maar niet heus.

Yvonne
Yvonne
1 jaar geleden

Natuurlijk, had er iemand iets anders verwacht…?!
😡 😡 😡

Vlindertje
Vlindertje
1 jaar geleden

En dit is nu precies waarom agenten en het justitieapparaat het respect verliezen. 🤡

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Nederland is verworden tot een Politie staat naar chinees model en WEF richtlijnen

Gammaflitser
Gammaflitser
1 jaar geleden

“Zolang er geen mensen in levensgevaar zijn hoeven we niet per se in te grijpen, want er is demonstratierecht in Nederland”, zegt de politiewoordvoerder.”

Dit gaat dus over het vastketenen aan de sluizen bij IJmuiden, door ik stink zo rebellion om een Cruiseschip tegen te houden.
Er wordt echt met 2 maten gemeten in onze zogenaamde rechtsstaat. Denk hier bij ook aan de blokkeerfriezen. Die opgepakt, veroordeeld zijn en dna moesten afstaan…

malion
malion
1 jaar geleden

Bewust gedaan anders is het niet, dus gaan ze die politieagent ook niet veroordelen, in zo’n huichelachtig land leven we.

apyr
apyr
1 jaar geleden

Ze hebben niet voor niets de wapenwet,

Willem de Zwijger
Willem de Zwijger
1 jaar geleden

Laat me raden!! Demonen666 rechter?

salvar
salvar
1 jaar geleden

dit is een vervloekt land niets is hier nog normaal.
tijd dat het gajes geruimd in de zin van opsluiting.

Liek
Liek
1 jaar geleden

Gewoon een gevalletje van 2 maten meten.

Ikke
Ikke
1 jaar geleden

Er wordt al jaren gemeten met twee maten, ik kan zoveel zaken opnoemen dat ik er een heel dik boek van kan maken. Democratie noemen ze dat in legerland

Lanni
Lanni
1 jaar geleden

Ernstige hoofdwond?
Ze had een schedelbreuk
SCHEDELBREUK

Simply
Simply
1 jaar geleden

Dit is puur agressie bevolking uitlokken , keer op keer op keer , alleen t lukt ze nog niet zo goed 🤔😉😝

Thoughtful
Thoughtful
1 jaar geleden

Geweldsmonopolie in actie.

adriaan autlaw
adriaan autlaw
1 jaar geleden

politie werkt niet meer voor de mensen uit te kijken ze kijken naar de mensen en werken mee aan de controle en massa moord op eigen bevolking. En ze komen er mee weg omdat de domme NL alles slikken,.! betalen hun belasting aan de meester en krijgen dit als beloning,!

ALF
ALF
1 jaar geleden

Als ze er nou eens witte waterverf in doen en de waterkracht halveren ook bij die snelweg plakkers, dan zijn ze allemaal ook bij thuiskomst te onderscheiden en kunnen de buurtbewoners enkele vragen stellen!

Andre Breems
Andre Breems
1 jaar geleden

Komt ti weer, dat kan alleen in een corrupte dictatuur cq politiestaat in bananen monargie Nederland.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
1 jaar geleden

“Ongelukkig getroffen”.

Net als Pim Fortuyn of die school in de Gazastrook vanochtend…

Dit is overduidelijk dwaling van de kant van het O.M. geweest en DAT weten ze daar dondersgoed.

Als politieagenten hier al mee weg komen dan zullen ze straks ook nog met moord wegkomen.

Het Openbaar Ministerie is niets anders dan een excuus Truus voor waanzinnigen en hun waanzinnige beleid en hun NOG waanzinniger uitvoerders, dat blijkt maar weer.

Waarom denkt u nou dat dit besluit midden in de vakantietijd naar buiten wordt gebracht ?

Deugniet
Deugniet
1 jaar geleden

Het voertuig waarmee gespoten werd had een Duits kenteken.

Na 80 jaar weer Duitse ‘ordehandhaving ‘ in Nederland. Schaamteloos..

dwd
dwd
1 jaar geleden

Net als in de uk en over heel het westen. De totalitaire zitten aan het roer en zijn in oorlog met de eigen bevolking

Brigit
Brigit
1 jaar geleden

Geweld is alleen gepast wanneer een mens zichzelf moet verdedigen tegen geweld. In dit geval was het geweld dus geheel en al ongepast. Echter, omdat het de smerige agenda van de duisteren moest verdedigen blijkt dit geweld dus wel gepast. Ons justitieel apparaat is niet onpartijdig en staat niet aan de kant van de Mensheid.

Antiislam
Antiislam
1 jaar geleden

Engelse maten 😰

anarchist
anarchist
1 jaar geleden

Exact hetzelfde als die gozer in Engeland die nu 20 maanden moet brommen omdat hij een bericht op facebook heeft gezet….

Facisme uitgevoerd door NeDDRland. Maar ach rechters liegen toch, zelfs een boek over geschreven

Pinkeltje
Pinkeltje
1 jaar geleden

Wij worden geregeerd door criminelen

Hans
Hans
1 jaar geleden

Geen verrassing toch?
De idioot in uniform heeft gewoon z’n werk gedaan, zoals ze dit allemaal doen.
Zo’n uniform krijg je niet zomaar, Je IQ bijvoorbeeld mag niet hoger zijn dan je schoenmaat.
Daarvoor wordt je dan beschermd door de roverheid.

Sardo
Sardo
1 jaar geleden

Ja en die stinkende rebellion die wegen blokkeren in de warme zon geven ze een douche zachte stralen.
Waar staan die waterkanonnen ?

Even opwachten die dienders daar.

Arie72
Arie72
1 jaar geleden

Welkom in ons nieuwe WEF land.
Er moet uitgezocht worden wie deze mensen zijn en voor welke lodge ze werken.
Het OM is een lachertje geworden.
Zijn ze helemaal gek geworden ?

Marc
Marc
1 jaar geleden

Het stoom komt uit mijn oren. De overheid is een smerige bende !

M@®©
M@®©
1 jaar geleden

Waarmee de rechtbank aangeeft dat “gepast geweld” blijkbaar is toegestaan. Goed om te weten. Daar zouden wij als bevolking ook gebruik van kunnen maken.

johan
johan
1 jaar geleden

En hiermee is zo iedere burger vogelvrij verklaard door onze ‘justitie’,
Vrouwe Justitia draait haar om in haar graf bij dit bericht!

De politiek en haar instrumentarium is inmiddels op haar dieptepunt beland; heel ver verwijderd van het volk die ze zou moeten dienen en beschermen,

johnie
johnie
1 jaar geleden

die vrouw kan altijd een civiel proces tegen die agent aanspannen voor de schade die ze heeft geleden.

Jayem
Jayem
1 jaar geleden

De leus van de politie “WAAKZAAM EN DIENSTBAAR” was vroeger voor de burger.
Nu voor de overheid nadat de poltie een miltair uniform begon te dragen.

longrider1919@hotmail.com
1 jaar geleden

Het is geen bizarre dwaling maar gewoon beleid. Pak elke tegenstand tegen de overheid keihard aan en bescherm de daders . Dit maakt toekomstige deelnemers bang en maakt het makkelijker voor de overheid om ongehinderd tirannie in te voeren.
Standaard communistische strategie.

Regeer via angst en bescherm de daders. Dit maakt de geest vrij voor ergere misdaden omdat die zich beschermd weet. Bescherm de daders openlijk. Dit moet de rest radeloos maken en demoraliseren. The real Battlefield is a mental battle.

Wanneer is genoeg, genoeg.

Piet
Piet
1 jaar geleden

Weer een D666666666 rechter?

Oplettende burger
Oplettende burger
1 jaar geleden

Iedereen die de waarheid spreekt of dicht in de buurt komt van de waarheid wordt gelijk gecensureerd. Ons systeem dient niet langer de burger maar een kleine groep Elite die niet het beste met ons voor heeft.

Als je de waarheid vertelt over de daders van al die agendas tegen ons dan wordt ik ook gecensureerd niemand wil zien wie het doet toch spreken deze religieuze leiders er wel heel openlijk over hoe 5 miljard van ons uitgeroeid moeten worden in de oorlogen die ze gecreerd hebben:

https://youtu.be/WGVTkJzHm4Q?t=442
https://youtu.be/WGVTkJzHm4Q?t=1233

Knelis
Knelis
1 jaar geleden

Dienstbaar en waakzaam. Jaja leg mij dit eens uit, corrupt tot op het bot die justitie!!

Rick
Rick
1 jaar geleden

Wellicht artikel 12 procedure starten

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
1 jaar geleden

d666 rechter?

johan
johan
1 jaar geleden

vreedzaam demonstreren bestaat niet meer, het wordt vechten en offers brengen als je wilt dat je kinderen enigzins de vrijheden ontvangen die onze ouders hebben verworven, ook met bloed zweet en tranen.

johan
johan
1 jaar geleden

politie , je vriend, hahahahahahahah volks verraders zijn het, bruin hemden

Johan
Johan
1 jaar geleden

En daarom is mijn vertrouwen in de politie en rechterlijke macht weg.

Steven
Steven
1 jaar geleden

Dat was een ander verhaal geworden als het een linkse activist was geweest!

Roel
Roel
1 jaar geleden

Gestapo, europa is verloren. Alles is naar de klote geholpen.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

HET IS DUS DUIDELIJK GEEN COMPLOT THEORIE MEER MAAR VASGESTELD COMPLOT HET HELE POLITIE JUSTITIE SYSTEEM IS WEF CORRUPT ‼️

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Wraking en hoger beroep ‼️

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

ALS ONRECHT RECHT WORDT IS VERZET EEN PLICHT‼️

Hans M
Hans M
1 jaar geleden

Schandalig ! Die rukkers van Extinction Rebellion moeten deze behandeling krijgen maar dan is natuurlijk het huis te klein.

David Mills
David Mills
1 jaar geleden

Een trouwe vazal van de staat wordt nooit vervolgd in de huidige tijd.

Zonnebloem..
Zonnebloem..
1 jaar geleden

Er was geen sprake van geweld.deze vrouw stond daar alleen
Ze viel echt wel op .met de muur op de achtergrond.
En daar was geen ongepast gedrag te constateren .
Deze rechter heeft NIET naar de beelden gekeken ..heel naief van deze rechter..
Maar ja zo gaat het in Nederland.

Rexxor
Rexxor
1 jaar geleden

Heel simpel gezegd, had ze maar weg moeten lopen, al zegt ze dat ze dit deed.
Je kan een conflict al heel ver van tevoren zien aankomen, en maken dat je weg komt.

Gandalph
Gandalph
1 jaar geleden

Maar we leven in een rechtstaat hoor, echt waar! Iedereen lekker door slapen, er is niets aan de hand…

Axel M.
Axel M.
1 jaar geleden

ach toe nou, dacht je nou echt dat criminelen hun kameraad criminelen gaan bestraffen en zeker niet als het doen voor een hele criminele organisatie – de staat der Nederlanden-
wordt wakker

Bertjeklapkeutel.
Bertjeklapkeutel.
1 jaar geleden

ik ben mijn respect voor de CORRUPTE politie definitief verloren.

Bertjeklapkeutel.
Bertjeklapkeutel.
1 jaar geleden

wat snijdt de CORRUPTE politie/justitie zich toch spreekwoordelijk in de vingers!
zo verliezen steeds meer mensen hun respect voor de autoriteiten en krijgen zij een steeds slechtere reputatie. mensen gaat de CORRUPTE politie/justitie zien als de vijand ..

Hans J.
Hans J.
4 maanden geleden

Laffe moordenaars zijn het, met rugdekking van justitie.

Back to top button
115
0
We lezen graag je reactie!x