Mens en Dier

Veel vragen na mysterieuze baanwissel Kuipers: ‘Daar zit een luchtje aan!’

Help door deze informatie met vrienden op je socials te delen!

Oud-D66-minister Kuipers krijgt een topfunctie aan een universiteit in Singapore, de Nanyang Technological University. Hij begint op 1 mei.

In januari vertrok Kuipers plotseling uit het demissionaire kabinet om een ‘functie in het buitenland’ te gaan bekleden. Hij wordt de nieuwe vicevoorzitter onderzoek en vooraanstaand professor.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/10/nfn-donatie-2.png

Veel mensen zaten na het vertrek van Kuipers met veel vragen. Na de aankondiging hebben mensen alleen maar meer vragen.

Daarvoor moest hij alles uit zijn handen laten vallen?

Zo vraagt ondernemer Rutger van den Noort: “Waarom moest hij met spoed weg? Waarom zo geheimzinnig doen over een positie aan een universiteit? Had hij deze baan wél of niet toen hij wegging? Is deze nieuwe rol nog verbonden met nevenwerkzaamheden?”

Ook auteur en spreker Hans van Tellingen vraagt zich af: “Waarom moet Kuipers dan plotsklaps al weg op 10 januari als hij per 1 mei ergens anders begint?”

“En daarvoor moest hij per acuut alles uit zijn handen laten vallen? En hij ging even op vakantie in Jacksonville, Florida?” vraagt neuroloog Jan Bonte.

Raar verhaal

Columnist Marianne Zwagerman voegt toe: “Het is een raar verhaal.”

“Heeft Singapore een uitleveringsverdrag met Nederland?” wil FVD-fractiemedewerker Annelies Strikkers weten.

Als dat putje opengaat, dan val je flauw

Oud-Kamerlid Wybren van Haga vindt dat Nederland antwoorden verdient. “Waarom stapte Kuipers weken geleden uit het kabinet, terwijl hij pas op 1 mei start in Singapore? En waarom was er zoveel geheimzinnigheid over zijn nieuwe rol?”

Volgens Harry Vermeegen zit er ‘een luchie’ aan. “En niet een klein luchie ook. Als dat putje opengaat, dan val je flauw.”

(Video verwijderd? Klik hier...)


Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vind je dit interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 152 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

133 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Jesus is Lord
Jesus is Lord
1 jaar geleden

Hij ziet de tribunalen voor volkerenmoord steeds dichter hij komen, dus wou hij gauw weg

Annette
Annette
1 jaar geleden

WAAROM is deze topcrimineel in een ministersjasje nu ineens opgedoken ergens in Verweggistan?

Nu…. dames en heren, ik denk, dat ik het antwoord wel weet.

WAT doen criminelen, als de grond ze te heet onder de voeten wordt?

Juist. De benen nemen en zorgen, dat ze je niet te pakken krijgen.

DAT is nu precies wat Ernst Kuipers aan het doen is.

Als je het bekijkt vanaf zijn standpunt, is dit natuurlijk een meesterzet!

Ik heb echt geen flauw idee of Singapore wel of niet een uitleveringsverdrag heeft, maar de reden, waarom hij naar een heel, heel ver land is gegaan, lijkt mij duidelijk.

Europa zal de komende jaren op een manier veranderen, zoals wij met z’n allen nog NOOIT hebben meegemaakt. Zelfs de verschrikkelijke Tweede Wereldoorlog zal daarbij in het niet vallen.

Ik vermoed zomaar, dat dit hele gebeuren met Ernst Kuipers geënsceneerd is door de zogenaamde elite, de 1% met (nog) onbeperkte macht.

Dit is een cadeautje van hun voor bewezen diensten. En we kunnen natuurlijk heel veel zeggen over deze charlatan, maar voor hun heeft hij werkelijk ALLES uit de kast getrokken om het doel te bereiken.

Maar toch wil ik afsluiten met iets positiefs:

Ik denk, dat er geen plek op deze Aarde is, waar je veilig bent.

Als de tijd rijp is, dan zal het Goede het Kwaad overwinnen.

Wij moeten alleen nog een beetje geduld hebben.

Annette
Annette
1 jaar geleden

Aanvulling op mijn stukje:
Net gelezen dat UITERAARD Singapore geen uitleveringsverdrag met Nederland heeft.
Het laatste puzzelstukje is hiermee gelegd.

Roy
Roy
1 jaar geleden

Hij was net het nummer aan het luisteren vluchten kan niet meer!? En gluipers dacht haha maar ik nog wel

vin
vin
1 jaar geleden

Deze glibber redt het in Singapore ook niet.

Veer(t)je
Veer(t)je
1 jaar geleden

z’n baasjes zagen dat hij niet meer te handhaven was en als dank voor bewezen diensten deze baan!

Ernst Gluipers
Ernst Gluipers
1 jaar geleden

Het ‘luchie’ heeft een naam : Oversterfte….

roro 237
roro 237
1 jaar geleden

Grootste hoofdrolspelers van de medische misdaden in Nederland zijn Mark Rutte, Hugo de Jonge, Kuipers, van Dissel, Koopmans, Gommers en Osterhaus!

Pieter van Leeuwen
Pieter van Leeuwen
1 jaar geleden

Toch mooi dat het zo doorzichtig is.
Een teken dat ze het niet aan kunnen, nu de rest nog, of kom tot bekeering.

Mijn persoonlijke mening!
Mijn persoonlijke mening!
1 jaar geleden

Als al die putjes in de wereld in een keer zouden opengaan..zou de wereld aquut vergaan van de stank!

T.a
T.a
1 jaar geleden

Hugo volgt …

H. R. van der Veen
H. R. van der Veen
1 jaar geleden

Een luchtje aan! Is het niet zo dat alles wat met politiek Den Haag te maken heeft stinkt als een zeiknatte bunzing.

Judith
Judith
1 jaar geleden

Die man stinkt toch al naar dood en verderf en met hem nog een hele zooi.
Misschien niet alleen dood en verderf maar ook zwavel?

Rob Bentvelzen
Rob Bentvelzen
1 jaar geleden

Hoeveel leden van de regering stopten er ook alweer mee?
Allemaal op zoek naar baantjes met immuniteit schat ik.

Kari Sorjonen
Kari Sorjonen
1 jaar geleden

Raad eens waar ziekte X dadelijk vandaan gaat komen….

Een gevallen reageerbuis uit Singapore..

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Valt op dat hij na meerdere arrestaties van huig plug moet vluchten‼️ Dus idd in welke van de vele beerputten zit hij af te wachten❓

Hans
Hans
1 jaar geleden

Tja, hoe gek kun je het hebben? Wat deze man uitspookt is ronduit een schoffering en een belediging van het Nederlandse volk.
En dat degenen die dit bagatelliseren (Rutte, Jette) niet klip en klaar uitleg geven aan de Tweede Kamer en aan de bevolking, geeft aan naar welk bedenkelijk laag niveau de Nederlandse politiek is weggezakt.
Puim ruimen is het devies maar waar begin je met deze chaos?

Duivels
Duivels
1 jaar geleden

Als de Beerput van Kuipers open gaat stinkt heel D66 er naar niet om te harden die lucht

Politicus
Politicus
1 jaar geleden

Nederland heeft geen uitleveringsverdrag met Singapore.

Vlinder
Vlinder
1 jaar geleden

Mijn eerste gedachten was dat Singapore waarschijnlijk geen uitleveringsverdrag heeft met Nederland.

johannes
johannes
1 jaar geleden

snel ff het pandemieverdag tekenen bij het who en maken dat je wegkomt.
En de rest wat hij geflikt heeft

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
1 jaar geleden

Buiten het feit dat er aan ALLES van IEDER kabinet Rutte een naar luchtje zit, is het misschien wel gewoon zo dat minister Kuipers z’n vakantie dagen nog wilde opnemen.
😉

Leendert deze rond dolende ridder zonder vaste g
Leendert deze rond dolende ridder zonder vaste g
1 jaar geleden

deze minister heeft heel wat uit te leggen aan de Nederlanders

Geurtje
Geurtje
1 jaar geleden

Niet Singapore, maar de bajes moet z’n nieuwe onderkomen worden. Dáár hoort deze rat thuis !!!

Johan Bosman
Johan Bosman
1 jaar geleden

Politici gaan niet de misdaad in maar misdadigers gaan in de politiek.

Spooked
Spooked
1 jaar geleden

“vicevoorzitter onderzoek en vooraanstaand professor”, Kuipers? 😆😆😆 Is dat een satanische universiteit ofzo die niet naar kwaliteiten kijkt maar enkel naar psychopatische eigenschappen en volgzaamheid?

Piet
Piet
1 jaar geleden

Als ie zijn zeis maar niet vergeet of zou ie vliegen op zijn zeis als op een bezemsteel?

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Zials vermegen praat lijkt het wel of kuipers een snuivertje is of een dealer narco !

Jacob
Jacob
1 jaar geleden

Misschien kan hij daar een nieuw virus ontwikkelen.

Pim Fortuyn
Pim Fortuyn
1 jaar geleden

De vuile stinkende ratten verlaten stuk voor stuk het zinkend schip en het wordt zoals gewoonlijk wederom onder het tapijt geveegd!!

julesk
julesk
1 jaar geleden

Deze post komt ook niet meer terug. Nederland is experimenteerland en de who gaat die taak overnemen.

Andre anders vd tollie
Andre anders vd tollie
1 jaar geleden

Hij kon het niet meer aan. Genoeg slapeloze nachten gehad en deze arme man heeft er nog steeds last van. Wegwezen ik geef deze Pim groot gelijk

Gosse
Gosse
1 jaar geleden

Een grotere rat heb ik nog nooit meegemaakt.
Die hoort levenslang opgesloten te worden in een gesloten inrichting en dan moet je hem nog dagelijks in de gaten houden.

Inhetmeer
Inhetmeer
1 jaar geleden
  1. Kuipers……..Tsja ……gevlucht. Yesilgoz krijgt haar begroting niet rond, dus gaan de bekeuringen om niks omhoog…….gaat de hoerenkast in den Haag mee met dat gehufter van Tedros, en ons belastinggeld naar oorlogen waar niemand op zat te wachten……krijgt iedere staatsbetaalde hufter een podium bij de nos, en worden we massaal met gezwam over nepnieuws uit de hoerenblaadjes overspoeld……krijgt een gestoorde minister president een veilig plekje bij de Navo, terwijl hij in de Bavo thuishoort……. worden we overspoeld met tuig uit de achterbuurten van Noord Afrika met overal recht op en nergens verplichtingen aan……..is de halve bevolking vergiftigd …….en wordt dit land definitief naar de klote geholpen met verder alles wat ze maar bedenken kunnen.
Julia
Julia
1 jaar geleden

Dat hele Den Haag is een grote stinkende beerput. Denkt u van Rutte af te zijn NAVO baas en MP terwijl hij zich rot rent voor zijn baantje te scoren en uitsluiend met de Oekraïne en de VS bezig is. Het is natuurlijk wanstaltig. Want Rutte is nu al overduidelijk bezig met de belangen van de NAVO, wat wil zeggen met de belangen van Amerika. Onze eigen belangen deren hem in het geheel niet. Die engnek maakt zich alleen druk om wat de NAVO wil.
En guess what? Hij blijft vrijwel zeker nog een tijdlang aan als premier ook, omdat hij nog geen opvolger heeft als in een nieuw kabinet. Dus hij benoemd worden tot opvolger van Stoltenberg. Die blijft nog een paar maanden zitten terwijl iedereen dus weet dat Rutte de nieuwe baas is… en tegelijk zou Rutte onze belangen moeten behartigen, ook in de NAVO, zo nodig door in te gaan tegen de wensen van Amerika.
Dat kan dus niet. Als NAVO-baas doet hij gewoon wat Amerika wil. Als hij benoemd wordt kan hij niet meer functioneren als premier. Als hij toch doorgaat is dat gewoon een schande. Laat Den Haag dat gebeuren?
Het antwoord op die vraag is natuurlijk: Ja. Ja, dat laten ze daar gebeuren. Ons parlement zit op een stuk of 3 parlementsleden na, namelijk vol NAVO-verheelijkers die bang zijn om Amerika voor het hoofd te stoten. Kortom we zijn compleet overgeleverd en besodemieterd.

Thoughtful
Thoughtful
1 jaar geleden

Het maakt niet veel uit dat Singapore geen uitleveringsverdrag heeft met nederland.
Als daar in de pers vermeldt wordt wat hij eventueel heeft uitgevreten, komt hij daar ook niet meer aan de bak.

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
1 jaar geleden

Hij weet waarschijnlijk net als de rest van de Gestapo dat de waarheid een kwestie is van tijd en dat de geïnjecteerde mensen er achter zullen komen dat zij dodelijke stoffen in hun lichaam hebben laten spuiten. En dan breekt de hel los. Want het is een kwestie van tijd voordat straks (bijna) alles is overleden. Dus wat doe je dan?? Je vlucht naar het buitenland.

Marianne
Marianne
1 jaar geleden

Het vreemde is dat er straks weer niet voldoende IC-bedden zijn.Daar is door verschillende partijen om gevraagd. Wat hebben ze nou de afgelopen jaren gedaan om dit te voorkomen?
https://www.nrc.nl/nieuws/2024/02/22/is-nederland-voorbereid-op-een-nieuwe-pandemie-we-zijn-nog-niet-waar-we-moeten-zijn-a4190974

Rose
Rose
1 jaar geleden

Aan Singapore uitlevering aanvragen, schuldig aan volkerenmoord.Betaald door Soros zijn ngo’s luchtjes??? Ze beschermen zich, die grootste misdadigers, uitmesten deze stallen !

yvja
yvja
1 jaar geleden

Ja, ja deze stiekemerddddd heet dus Ernst Kuipers!!!

Rombout
Rombout
1 jaar geleden

Simpel antwoord: Dit was een kabinet dat de NSB ruim overtreft. Landverraders

yvja
yvja
1 jaar geleden

Dit moet nu stoppen en ophouden met de mensHEID nog langer voor te liegen en bedriegen!!!

Dubito
Dubito
1 jaar geleden

De Nanyang Technological University is een WEF-broedplaats met nauwe (ook financiële) banden met al het adderengebroed uit Davos en omstreken. Kuipers kan daar zijn dodelijke werk naar hartenlust voortzetten.

Dubito
Dubito
1 jaar geleden

Kuipers had al jaren contact met deze universiteit via het Erasmus MC.

Piet
Piet
1 jaar geleden

De ratten verlaten als eerste het zinkende schip!

John
John
1 jaar geleden

Gevlucht naar Singapore moet het zijn. Hij is een van de gedagvaarden in een civiel proces voor prikschade.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

HIJ KAN VLUCHTEN MAAR ZAL NERGENS VEILIG ZIJN‼️

Kristine
Kristine
1 jaar geleden

Euh nee ! Ik geloof daar niets van ! In Signapore zitten ze niet op deze uitgewrongen dweil te wachten. Dit is een doekje voor het bloeden en die kerel hoort achter de tralies.

John
John
1 jaar geleden
Sjaakkoesto
Sjaakkoesto
1 jaar geleden

Precies wat topcrimineel Ridouan Raghi deed toen ze opzoek waren naar hem: vluchten….

poekie
poekie
1 jaar geleden

Hij kan zich toch niet verstoppen als dat de bedoeling zou zijn.

Anja
Anja
1 jaar geleden

MOOI!!!!!!
OPPAKKEN DAT VULLIS!

Anja
Anja
1 jaar geleden

Zijn vertrek is synoniem voor ARRESTATIE!!!!!!
Clones worden nu gearresteerd!

Frans
Frans
1 jaar geleden

Die personeelszaken van die universiteit in Singapore is al net zo incompetent als Kuipers zelf. Ze weten niet wat voor zware corruptie en incompetentie ze in huis halen.

Herman R
Herman R
1 jaar geleden

Zo iemand🤢, die hoort voor de rechtbank

oprecht
oprecht
1 jaar geleden

Al is Kuipers nog zo snel wij achterhalen hem wel !! 😂😂

theo weetjes
theo weetjes
1 jaar geleden

trek dat putje open

salvar
salvar
1 jaar geleden

er zit aan al die lui een luchtje ze ruiken allemaal naar zwavel.

Anja
Anja
1 jaar geleden

Zijn vertrek is synoniem voor a r r e s t a t i e!
De c l o n e s worden nu g e a r r e s t e e r d!
Mijn gedachte!
W h i t e h a t aktie!

Brigit
Brigit
1 jaar geleden

Minister Dood gaat dus nu de mensen in Singapore zijn leugens vertellen. Arme bewoners van Singapore.

Liek
Liek
1 jaar geleden

Wie zou er les van voldermort willen krijgen? Arme studenten van die universiteit. Die weten niet hoe onbetrouwbaar hij is.

L. Dylan
L. Dylan
1 jaar geleden

Crowdfunding. We zetten een prijs op zijn hoofd. Voldemort vogel vrij.

malion
malion
1 jaar geleden

Oh…hij is niet dood hij leeft nog steeds, we vinden je toch wel voor het tribunaal.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
1 jaar geleden

deze massamoordenaar is er snel tussenuit gepiept. Die andere massamoordenaar, H. de Mengele zit hier nog.

Rob
Rob
1 jaar geleden

Ook zitten daar veel weeskinderen.

Anna
Anna
1 jaar geleden

Los van dat Singapore geen uitleveringsverdrag heeft met Nederland is deze universiteit onderdeel van het World Economic Forum.
Even een copy paste uit Google:

Jointly organised by The Nanyang Technological University’s Institute of Science and Technology for Humanity (NISTH) and the World Economic Forum’s (WEF) Young Global Leaders (YGL) Forum, the leadership programme aims to bring in young leaders from around the world to Singapore to learn from Singapore as a case study …

pff
pff
1 jaar geleden

Kan ook zijn dat hij weigerde bevelen van onbevoegden op te volgen? Beter zo dan blijven zitten tegen beter weten in?

Axel M.
Axel M.
1 jaar geleden

Op Wikipedia’s uitleveringsverdragen staat Singapore helemaal niet tussen net zo min de USA waar andere naar toe vluchten dus je hebt een grote kans van niet, wat me ook wel logische lijkt als je minimaal 100 doden per dag op je geweten hebt en vergeet de vaccin schade niet !!!

https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_Nederlandse_uitleveringsverdragen

Vuile RAT !!! ( sorry rat dat ik je zo beledigen moet )

Anne
Anne
1 jaar geleden

ach, de bekende smeerput…deksel….rand….wanden….bodem….lucht

Sophie
Sophie
1 jaar geleden

Een heel vreemd verhaal van een heel vreemde man, die uiteindelijk in de politiek niets te zoeken had.
Als hij gevlucht is uit angst, dan is hij geen knip voor de neus waard.
De mop is, dat je je lot niet kunt ontvluchten, als het de bedoeling is dat je gepakt wordt, gaat dat vroeg of laat ook gebeuren.
Beetje dom van Kuipers.

Grens
Grens
1 jaar geleden

Die kuipers is nou eenmaal één mysterieuze mannetje dus zijn er ook mysterieuze zaakjes waar Kuipers zich mee bezig houd en dat zijn de feiten en dat weet Kuipers zelf maar al te goed !

Helga
Helga
1 jaar geleden

Jointly organised by The Nanyang Technological University’s Institute of Science and Technology for Humanity (NISTH) and the World Economic Forum’s (WEF) Young Global Leaders (YGL) Forum, the leadership programme aims to bring in young leaders from around the world to Singapore to learn from Singapore as a case study …

Gandalph
Gandalph
1 jaar geleden

Over geen uitleveringsverdrag; Als Nederland dreigt met allerlei diplomatieke + handel sancties richting hun, dan wordt hij meteen uitgeleverd. Het is niet in het belang van Signapore om Kuipers te beschermen en daar een hoge prijs voor te betalen.

menno
menno
1 jaar geleden

Al is de leugen nog zo snel de waarheid achterhaald HEM wel

Julia
Julia
1 jaar geleden

De algehele smerige beerput in Den Haag stinkt van alle kanten als de deksels allemaal open springen is de stank niet meer te harden.

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
1 jaar geleden

Daar gaat hij zich vast wel thuis voelen. Naar het schijnt nogal een totalitair staatje. Kan hij nog veel van opsteken voor als hij nog eens naar hier terugkeert.

David
David
1 jaar geleden

Als iedereen nu een mailtje aan die universiteit stuurt. Met info wat voor nitwit die man is. Zijn Chinezen erg gevoelig voor.

Strix
Strix
1 jaar geleden

Singapore levert geen criminelen uit

yvja
yvja
1 jaar geleden

Ja hij dient uitgeleverd te worden aan Nederland, want daar heeft hij de grootste misdaden begaan!!!

Lexy
Lexy
1 jaar geleden

Singapore is de thuisbasis van social engineering.

T. Koelman-te Vaanholt
T. Koelman-te Vaanholt
1 jaar geleden

Er zullen Tribunalen komen en zij zullen hiervoor bestraft worden en in de cel belanden, voor Genocide en bijwerkingen na de prikken, het bewust Kapot maken van Mensen en Bedrijven, alle Grondrechten worden ontnomen door Valsheid in woord en geschrifte, Met Voorbedachte Rade in werking gesteld met The Great Reset/Agenda 2030!
De maat is vol van al deze Leugens!!

Anne
Anne
1 jaar geleden

Iets met ratten???
Hij en iedereen in het demissionaire kabinet zijn ratten.

Erik
Erik
1 jaar geleden

De wezel vertrekt, nu plaats voor een nog ergere, zo gaat dat.

Back to top button
133
0
We lezen graag je reactie!x